V e-shopu Alue.cz přibyly nové druhy Energetických krystalů. - K dispozici ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 19.10.

Komentáře

1 Ananas Ananas | 7. června 2018 v 7:57 | Reagovat

,,Také si málokdo uvědomuje, že se muž v případě, že žena používá hormonální antikoncepci, ve své podstatě z energetického hlediska miluje s mužem."

Téhle části moc nerozumím, mohl by mi to někdo prosím vysvětlit? :)

2 hanka hanka | 7. června 2018 v 8:17 | Reagovat

Děkuji Ketty za článek, jsem ráda že se o rizicích antikoncepce mluví, už by to ženy konečně měly brát v potaz že to není jen neškodná pilule. Když jsem to brala, byla jsem úplně utlumená, necitlivá, přestala jsem vonět, taková bezpohlavní nebo jak píšeš, jako chlap. Dokonce mi skoro vymizel čich! Když jsem pak prášky přestala brát, pamatuju si že bylo jaro, šla jsem parkem a najednou jsem ucítila vůni hlíny a trávy, byla jsem jako omráčená, že předtím jsem žila ve skleníku. Fakt neuvěřitelné, co to svinstvo s tělem dělá. Nemluvě o vlivu na chuť na milování. Když jsem brala prášky, nebyla chuť vůbec. Prostě užívejte HA, stanete se unisex osobou, ochrání vás to před početím protože vám v podstatě svými účinky zajistí celibát :D Krom toho co znám od kamarádek tak ženy co dlouhodobě užívaly HA mají problém s početím a nejčastěji pak jdou na umělé oplodnění. Geniální, že, nejdřív ženy odpojíme od jejich citu a zničíme plodnost aby se "vyrábění potomků" potom mohlo přesunout vně ženské tělo, mimo moc žen, do rukou systému. Doufám že se o zrůdnosti horm.antikoncepce začne konečně mluvit v médiích a že doktoři konečně uznají že to je svinstvo určené na likvidaci žen. Prosím vás holky neberte to :-( hlavně když jste mladé, plné energie, využijte toho a neničte si tělo a psychiku. Nějaké iluzorní "pohodlí že vím kdy to dostanu" nebo snaha vyhovět partnerovi za to fakt nestojí. Ženy co neberou HA jsou mnohem přirozenější, emoční, živelné, citlivé, mají lepší napojení na intuici, mají větší potenciál rozumět svému tělu, nemluvě o přínosech pro partnerství... přirozenost je vždycky cesta, zatímco HA z žen dělá bezpohlavní  stádní tvory.

3 Alue Alue | 7. června 2018 v 9:19 | Reagovat

[1]:  Mění to způsob jak žena myslí. Ženu dělá ženou její cyklický měsíc a když ho neprožije, změní se její myšlení, chování a začne být víc jako muž. Navíc je z toho i neplodná, takže takový humanoid bez daru.

4 Alue Alue | 7. června 2018 v 9:22 | Reagovat

[2]:  ,,vím kdy to dostanu" to je taky iluze. Při HA je vynechání a spádové krvácení jenom vlivem změny hormonů v těle, pro tělo nemá žádný přínos a je to jenom to, že žena má pocit jakože zakrvácela, ale v té krvi nic není a kdyby nevysadila, vyšlo by to nastejno. Je to jenom oblbovák pro její pocit, aby měla pocit jako že to funguje, ale neuvědomuje si, že ta krev není skutečná menstruace.

5 Ayeri Ayeri | 7. června 2018 v 9:26 | Reagovat

Hm. A to jsem zrovna uvažovala, že si pro pilule zajdu. Budu to brát jako znamení a díky :)

6 Arleta Arleta | 7. června 2018 v 10:03 | Reagovat

Pod článek se mohu podepsat. Chuť na sex v období 3 týdnu užívání HA byl nulový, přišel až s vysazením na "menstruační týden", což je dost nepraktické. Také musím zmínit poněkud zvláštní preference, které po vysazení téměř vymizely. HA ovlivňuje i jinak přirozený výběr protějšku, takže můžete skončit s chlapem, o kterého byste jinak ani nezavadila. Neberu HA víc než 10 let a přestože ostatní metody antikoncepce nejsou tak "praktické" a nemají 99% účinek proti početí (někdy téměř celoživotně, že), neměnila bych. Poznám na sobě, kdy budu menstruovat téměř na den, jsem se svým cyklem smířená, nemám bolesti. A učím se, že menstruační krev není "fuj". Učím se milovat sama sebe :)

7 A A | 7. června 2018 v 12:05 | Reagovat

[3]: To je blbost, behem uzivani ha si telo mysli ze je tehotne, zena neuziva muzske hormony, nema duvod se menit v muze. Znama brala ha kvuli bolestive menstruaci, stavalo se ji ze ji teklo mliko z prsou a mela priznaky jako tehotna zena. O tom ze diky ha se poradne nevyplavuji vajicka z tela jsem tu uz psala.

8 Winston Smith Winston Smith | 7. června 2018 v 12:07 | Reagovat

To bych neřekl :) spíš je to o ženě  viděl jsem na to vědecký výzkum a ženy , které braly antikoncepci si vybíraly úplně jiné tipy mužů , než když jí nebraly , souviselo to s jejím mateřským pudem . Měli partnera  s kterým braly  HA ale když se udělal pokus a oni vysadily HA  tak už ho jako ideálního partnera neviděly .

9 Winston Smith Winston Smith | 7. června 2018 v 12:26 | Reagovat

[2]: no já myslím že Aluška přestřelila , že ve své energetické podstatě se miluje s mužem .  Muž  právě taky  cítí a vnímá . Muž taky dokáže cítit  energii ženu na jemnohmotné ůrovni a to nemluvím o tom jak muž vnimá vůni ženy .  

Spíš bych to vyjádřil tak že muž , který se miluje se ženou , která bere HA nepozná její plnou ženskost , protože její mechanizmus je ovlivněn HA .  

A myslím to že to funguje i naopak ,  žena která se miluje s mužem , který používá prezervativ , taky nepozná jeho plný potenciál .  Protože  tělní tekutiny na sebe reagují ..To jsou hormony , to je chemie lásky :-)  

proto jsem vlastně i skeptický k  ochraně před početím .  Proto asi nejplnohotnější milování  na jemnohmotné ůrovni bude to , které povede k početí .  

Nebo tantrické milování  ,ale to je úplně jiný level .  A nemám zkušenost s tím jestli kapička lásky  povede opravdu k početí  :))

10 - - | 7. června 2018 v 14:04 | Reagovat

A co se vlastně dá dělat s obrovskými menstruačními bolestmi, kdy jeden nedokáže ani vylézt z postele? Jím zdravě, piji bylinkové čaje, cvičím, a stejně vždy končím s paralenem, protože mi nepomůže ani teplo ani čaj.

11 AHoJ Aluška AHoJ Aluška | 7. června 2018 v 14:06 | Reagovat

[1]: Videl som dievčatá, ktoré dlhodobo brali antikoncepciu. Raz som sa na jedno také dievča pozeral a hovorím si, aká bola pekná, veď ona je teraz akási chlapčenská! A úplne ma dojalo, keď tomu dievčaťu povedal jej priateľ "Poď sem Ty môj chlapec!" Podľa mňa sa dievča začína pod vplyvom antikoncepcie časom aj fyzicky nejako meniť na muža. (tlmí sa v nich nejaká iskra - to žiarenie ženy) Najväčšie svinstvo však sú následky antikoncepcie na črevnú a vaginálnu flóru ženy. Nielen že po užívaní antikoncepcie majú dievčatá problém otehotnieť, ale svoju poškodenú črevnú flóru odovzdávajú deťom. Každá ďalšia generácia je tak menej životaschopná, pretože zdravé črevá sú základom fyz. aj psych. zdravia. Antikoncepcia je nástroj na zníženie populácie. Viac vysvetľuje lekár: https://goo.gl/2QHpL3 (pozri str. 11. a str 17. "Antikoncepcia poškodzuje vaginálnu flóru podobným spôsobom ako antibiotiká" tak ma napadlo, že ženské infekcie, mykózy a problémy môžu súvisieť s užívaním antikoncepcie)

12 Danny Danny | 7. června 2018 v 14:56 | Reagovat

Když jsem ten článek četla, vzpomněla jsem si, jak nám nedávno učitelka, co zároveň pracuje na hematologii v nemocnici, říkala, že půlka pacientek, co leží v nemocnici, jsou ženské s trombózou, kterou mají kvůli horm. antikoncepci. Ale to ženským gynekolog neřekne, protože je to byznys a čím víc pilul rozdá, tím líp.
Před pár lety nám ve škole něco podobného říkala i jiná učitelka. Prej se na to ptala známého, co jezdí se sanitkou. Ten říkal, že týdně odvezou několik holek do nemocnice, kvůli problémům v souvislosti s HA. Už ale nevim, jestli říkala, že jen kvůli těm trombózám nebo i jiným onemocněním.

13 Alue Alue | 7. června 2018 v 15:55 | Reagovat

[8]:  ano o tom výzkumu byl dokument v češtině na youtube, dávala jsem ho myslím i tady někde na web, nebo do zápisníčku. HA mění způsob jak žena myslí a také výběr chlapa.

14 Alue Alue | 7. června 2018 v 15:57 | Reagovat

[9]:  Já jsem rozhodně v ničem nepřestřelila, článek jsem nepsala já, autorka a zdroj je poctivě uvedená, vypsaná s aktivním proklikem, to bylo zaprvé. A zadruhé to není přestřelení, akorát když člověk neví o čem je řeč, tak to nepochopí, to je celé.

15 hanka hanka | 7. června 2018 v 16:36 | Reagovat

[10]: Jestli jsi vyzkoušela opravdu všechno a nic nezabírá, včetně detoxu, tak může být řešení v nápravě držení těla. Moc doporučuji zajít si na fyzioterapii s tím že chceš napravit od základu držení těla. Ale chce to opravdu dobrého fyzioterapeuta. Mám s tím bohatou zkušenost :) Mnohdy si ani neuvědomujeme kde může být zakopaný pes, ale pokud jde o menstr.bolesti, mohou být způsobené špatným posazením pánve - orgány nemají dostatek prostoru, jsou někde stlačené, nedostatečně okysličené nedostatečně prokrvené, to může způsobit mentr.bolesti i potíže s otěhotněním. Nejde o to že člověk má dojem že přece "stojí rovně", málokdo má dnes pěkné držení těla přestože jakoby stojí rovně, ale jde o drobné nuance a hlavně posílení vnitřního svalstva. Fyzioterapeut to umí napravit od základu. Naučí 1) zpevnit vnitřní svalstvo, které drží komplet postavení těla (nejde vůbec o vnější svaly, pokud cvičíš, můžou být vytrénované ale pod nimi ty vnitřní můžou být pravděpodobně ochablé) - u mně to byl hlavně střed těla, břicho, 2) naučí najít svaly pánevního dna, naučí jak je uvolnit a jak posílit tak aby nebyly přepjaté - spousta žen má přetížené a přepjaté pánevní dno a potřebují uvolnit 3) spraví držení pánve při stoji i v sedu - jde klidně o milimetry a drobné nuance, ale dobrý fyzioterapeut umí poradit. Chce to potom opravdu důsledně následovat jeho rady a denně cvičit (většina lidí se na to vykašle a pak řeknou že nemají výsledky).
Toto můžu opravdu vřele doporučit, mám s tím výborné výsledky a změnilo mi to i vnímání těla, jinak cvičím při sportu, jinak dýchám, správné držení těla má velký vliv i na sebedůvěru. Fyzio.cvičení je hodně o koncentraci a naučení se ovládat drobné svaly. Tělo začne krásně vypadat i pokud člověk neposiluje, protože ho budou držet zevnitř ty správné svaly...a menstruační bolesti  se zmírní nebo odezní (pokud nebyla jiná příčina), stejně tak bolesti zad, bolesti hlavy. Chce to disciplínu ale vyplatí se to, je to skvělá investice.

16 Winston Smith Winston Smith | 7. června 2018 v 16:45 | Reagovat

[14]: omlouvám se , později jsem si všiml že to psal někdo jiný , ale na tom přestřelu trvám , ten příměr milování s mužem je nereálný .

17 Alue Alue | 7. června 2018 v 17:51 | Reagovat

[15]: hanko, můžeš nahodit kontakt na někoho kdo ti pomohl? když už, tak aby lidi věděli kam mají běžet.

18 Kamila Kamila | 7. června 2018 v 20:07 | Reagovat

Děkuji za tento článek v téhle době,kdy se HA píšou už patnáctiletým holkám tak nějak automaticky. Já sama jsem ji brala skoro 11 let a až teprve po vysazení jsem si uvědomila jak moc mě to ovlivňovalo. najednou skončily dlouholeté a nepříjemné migrény, psychika a chuť na intimnosti najednou o hodně levelů výš. Taky menstruace, která bývala pouze 2-3 dny po vysazení trvala skoro týden, což je podle mě jedině dobře. Za mě teda HA už nikdy více. Naštěstí partner mě miluje a chápe a záleží mu hlavně na mém zdraví a pohodě.

19 Verča Verča | 7. června 2018 v 21:12 | Reagovat

[10]: Ahoj - já jsem měla stejný problém, vyzkoušela jsem všechno - i cvičení na pánevní dno. nic nepomohlo. pak jsem naprostou náhodou zjistila, že mám nedostatek jódu a minerálů a začla jsem pít vincentku. v první den menstruace i flašku a půl vychlazené(což je víc, než doporučená dávka.funguje to skoro jako brufen a mám po ní krásnou pleť,zlepšila se mi kondice, odešly křečovité bolesti podbřišku a infekce močovodu, zuby se zlepšily a zhustily se mi i řasy:-) někdo tu vodu nesnáší, mě zachránila:-)

20 hanka hanka | 7. června 2018 v 23:38 | Reagovat

[17]: no jasně:) já jsem to měla jednoduché rozhodování, protože jsem šla ke kamarádce o které vím že je výborná, je to  v Ostravě http://www.elitefyzio.cz/cs/titulni/

21 Renča Renča | 13. června 2018 v 23:04 | Reagovat

Velice zajímavý článek a určitě hodně inspirativní. Já osobně jsem začala mít z antikoncepce taky trochu strach (brala jsem ji od svých 16ti let, především kvůli bolestem při vrcholovém sportu), tak jsem se rozhodla vysadit. Pan doktor mě sice odrazoval, tvrdil, že pokud si nepěstuji všechno co jím v bio kvalitě na zahrádce, tak proč řeším antikoncepci... Nicméně jsem tušila, že dřív nebo později budeme chtít s přítelem miminko, takže jsem ze strachu, že bych kvůli HA nemohla otěhotnět, nakonec prášky vysadila. Zajímavé bylo, že ty bolesti, které jsem měla v 16ti najednou nebyly, i cyklus byl pravidelný, všechno super. Dokonce jsme hned potom, co jsme si přestali "dávat pozor" počali :) Antikoncepci do budoucna brát už nechci - nemám k tomu důvody jako kdysi, ale i přes to je to pro většinu holek poměrně důležitá záležitost. Určitě ne každá trpí pocity, které jsou popsány v článku (já takové také neměla), a proto si antikoncepci budou určitě pochvalovat. Další věc je i fakt, že antikoncepce v těle vyvolává dojem těhotenství, což může být dobré zejména pro ženy, které se snaží otěhotnět v pozdějším věku. Četla jsem o tom velice zajímavý článek a myslím, že v něm měl pan doktor v mnoha věcech pravdu - ženské tělo je připraveno na těhotenství velmi brzy, což v dnešní době prostě nefunguje... Jestliže ale taková žena bere HA, tak si tělo myslí, že je těhotná, tudíž je lepší šance na otěhotnění a jistě i průběh prvního těhotenství ve vyzrálejším věku.
PS: někdo tady zmiňoval chuť na sex, tudíž je třeba přiznat, že jakmile víte, že by z toho mohlo být miminko, tak ten prožitek se opravdu ohromně změní..:)) Takže holky, neodkládejte to až po třicítce, mohlo by to být ještě o dost horší, než problémy s HA :(

22 Luz Luz | 15. června 2018 v 8:58 | Reagovat

Taky jsem uz hodne cetla o ruznych nezadoucich ucincich na telo i na psychiku. Obzvlast velky problem je, ze HA zvysuje riziko trombozy, jak je tady uz zmineno, dokonce uz kvuli tomu nejake mlade zeny zemrely!
A stejne porad panuje presvedceni, ze to je neskodna zalezitost. A malo muzu je ochotnych trochu omezit svoje pohodli pouzivanim kondomu (ktery zdravi neohrozuje a i v pripade alergie existuji varianty) a bezne predpokladaji, ze partnerka bude uzivat HA.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.