V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 2 - Trenažér a první jízda (video)

22. června 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Filmy od Alue
Jak fungují trenažéry v autoškolách a dá se na nich vůbec něco naučit, nebo je to jenom nevěrohodná videohra, u které zabijete čas? A jak proběhla moje první jízda skutečným autem? To se dozvíte v dnešním díle. :)

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 2 - Trenažér a první jízda | AlueButterfly
https://youtu.be/qAn7WsBhWzM?t=10s 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 22. června 2018 v 0:58 | Reagovat

Škoda, že už jsem to viděla. Jestli budeme mít podobně blbý trenažéry v autoškole, kam se chystám, tak to teda do pr... háje. Ono jaksi asi , jak říkáš, takřka každej trenažér je vlastně k ničemu.

2 ginze ginze | 22. června 2018 v 10:30 | Reagovat

Tahle série o autoškole se mi moc líbí, moc se u toho pobavím a ještě si zavzpomínám na časy, kdy jsem si řidičák dělala já :-D
My jsme na trenažéry nechodili vůbec a za městem je mini cvičiště, kde jsme byli tak 15 minut a jeli jsme rovnou do města...já samozřejmě oči navrch hlavy a strach přirozený pro člověka, který jel maximálně jednou v životě po polňačce. A stalo se mi něco podobného jako tobě, měla jsem zastavit na semaforu, ale jak jsem byla nervózní, tak jsem na to až moc dupla. Samozřejmě jsem dostala seřváno já :D Ale jak už jsem psala v nějakém komentáři, tak jsem si toho instruktora nakonec srovnala. Ale vím, že jedna holka chtěla kvůli němu dokonce z autoškoly odejít jak na ní řval a pak si myslím nechala instruktora vyměnit. Ten instruktor už tam naštěstí není, šel do důchodu. Měl jít ale do důchodu už dávno, pamatuju si, když jsme jeli někde na kraji města a on najednou začal vyšilovat, že to auto nabořím a já se ho ptám, jaké auto, že tu žádné není a on mi říká, že viděl auto a nechápe, kam zmizelo?? Přišlo mi, že už mu z toho prostě hrabe.
A k těm žáčkům...já jsem na jízdách pořád potkávala na silnici s klukem z naší autoškoly, kterému bylo tak 15, dělal si řidičák na malou motorku a ten byl stokrát tak nervózní jako já...jednou mě málem naboural protože zatáčel doleva a nedal mi přednost, pak jsme jednou stáli na semaforech a on byl první a my za ním, a jemu to chcíplo a než to nastartoval, tak byla červená. Všichni za mnou začali troubit a evidentně si mysleli, že za to můžu já, protože tam motorka přes moje auto nebyla ani vidět. Ten kluk se vždycky tvářil, jako kdyby ho mučili. Ale přijde mi, že od něj možná taky očekávali, že je to kluk, tak všechno už dávno umí a nedostatečně ho připravili.
Jo a ještě k těm trenažérům - u nás v autoškole sice byly, ale nebyly součástí výuky. Prostě kdo chtěl, si mohl přijít na trenažér. Mně při jízdách šlo všechno, ale měla jsem trochu problém se zatáčením, že jsem sice při zatáčení nikde nic nedřela, nevjela jsem do protisměru, ale instruktorovi se pořád něco nelíbilo, tak jsem byla poslána na onen ó slavný trenažér...a fakt je to k ničemu, jak říkáš :-D Nejdříve jsem si myslela, že je to nějaký rozbitý, protože tam byla značka omezení rychlosti, a i když jsem jela méně, tak mi to někdy zahlásilo ,,nepovolená rychlost"...pak mi došlo, že když zapomenu podřadit, tak je jedno kolik jedu, prostě je to nepovolená rychlost...tak snad se vyjádřím přesně ne :D No a pak tam přišel instruktor, kterého jsem měla ráda, protože pořád říkal nějaké vtípky, prostě opak uřvaného dědy...no jenže jemu přišlo vtipné mi tam dát schéma hory a pak se bavil na tom, že mi to nějak nejde :D Pak odešel a já si tam chtěla dát něco normálního, ale zapla jsem si do toho ještě mlhu :D A ještě mě z toho trenažéru nechtěl pustit, tak jsem mu nakonec po třech hodinách utekla, protože jsem ten den měla ještě jízdy :D Na kterých mi instruktor řekl, že v tom zatáčení vidí zlepšení, přitom ten trenažér byl úplně na houby, tak nevím, kde to vzal.

3 Monika Monika | 22. června 2018 v 15:57 | Reagovat

No podľa toho, čo hovoríš, ta autoškola to je celé zle.Fabrika na výrobu rýchlotovaru.
Len pre porovnanie,my sme prebrali najprv celú teóriu/11hodín/, medzitým nám dali ešte testy na križovatky, bez toho, aby sme ovládali križovatky sme nemohli ísť na jazdy. A každá jazda trvala presne toľko, koľko mala.
Len inštruktorka počas jázd dosť telefonovala ;-)

4 sasanka sasanka | 26. června 2018 v 10:53 | Reagovat

Tak jsem se zase pobavila, díky Alu. :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama