V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 17.11.

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 3 - Řvoucí úča (video)

30. června 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Filmy od Alue
Stalo se mi přesně to, čeho se většina žáků nejvíc bojí: Řvoucí učitel, který místo aby věc normálně vysvětlil, ječí a ječí. V té době jsem ještě neměla doma ani učebnici, byla jsem ráda že vůbec poznám značku a úča to jaksi nechápal. Že automaticky neznám předpisy. Že automaticky nevím jak to mám dělat správně. Že se to teprve musím naučit. Že jsme to ještě nebrali. Že mě to dědouš neučil..... Dopadlo to tak, že dělal naschvály on mně, pak i já jemu a z výuky se stal kohoutí zápas. Jela jsem blbě, jela jsem vynervovaná a po hodině řevu můj mozek vykázal Fatal error.

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 3 - Řvoucí úča | AlueButterfly
https://www.youtube.com/watch?v=f1i3s8U94pU&t=968s 


Komentáře

1 Gray Gray | 30. června 2018 v 2:54 | Reagovat

:D Vzpomínám si na svou autoškolu, to takhle dojíždím na červenou, ptám se školitele - a to nevadí že dojíždím na jedničku? Nééé... jedu další týden úplně to samý s majitelem a ten okamžitě začne řvát jestli mu sakra chci zničit auto nebo co. :D A nepřipadej si pak jako Alenka v říši divů, když ti každý řekne něco úplně jiného.

2 Vika Vika | E-mail | 30. června 2018 v 11:16 | Reagovat

Díky, od té 11.té minuty je to fakt vtipné, to jsem se nařehtala.

3 aves passeri aves passeri | E-mail | Web | 30. června 2018 v 17:21 | Reagovat

Narazit na takového úču je náhodou dobrý. Já měla všechny instuktory jako Tvůj dědoušek. A takový chlápek pak přišel jako policajt ke zkoušce. No, neudělala jsem ji. Byla jsem úplně vykulená. Asi nezvyk, no :-)) Nic mu nebylo dobrý (předtím mi nikdo nic nevytýkal). Jediné, co mě těší je, že mě tak vykolejil, že jsem se při předjíždění zapomněla podívat do zpětného zrcátka (vždycky jsem se předtím dívala) a nevšimla si, že nás zrovna předjíždí nějaké velké auto. Policajt se zezadu vrhnul na můj volant a nadával. Já tedy měla mírný pocit zadostiučení - no, dobře ti tak. Kdybys neprudil, možná by ses nemusel tak bát :-)))

4 misa misa | 30. června 2018 v 18:27 | Reagovat

Tedy je smutné, že učitele dělá člověk, který je psychicky absolutně nevyrovnaný. Že toto "psycho" řvalo na toho muže u kanceláře celkem chápu. Tam muž-chudinka si přitáhl muže-diktátora.
Sakra ale ON toho diktátora platí. On je zákazník. Znovu opakuji, lidé z autoškoly jsou tu pro vás platící zákazníky a ne naopak. Pomohlo by mít písemnou objednávku s detaily a se stornem, když autoškola podmínky nedodrží. Je toto v dnešní době reálné?  

Aluško mohu se zeptat, zda jsi měla u sebe něco harmonizujícího, energetického?

Že by řval kvůli tomu, že ho tvoje vyrovnanost či něco jiného konstruktivního u tebe dráždilo? A řval, aby měl zase on psychicky navrch?

5 Alue Alue | 30. června 2018 v 22:24 | Reagovat

[4]:  Ne, on prostě řval když něco nebylo přesně jak má být, to je celé. Nechala jsem si ho, protože přestože to byl takovej nervák, tak mi po jízdě s ním nikdy nebylo blbě a mohla jsem spát. Což bylo hodně nečekané a došlo mi to až později. Říkala jsem si, že aspoň že tak, hlavně že se vyspím. To byl taky můj strach, že dostanu učitele po kterém se v noci nevyspím... no ale ve videu tyhle věci samozřejmě nevysvětluju. Ono se ani všechno obsáhnout nedá.

6 Khira Khira | Web | 2. července 2018 v 19:38 | Reagovat

[1]: Přesně tak, my jsme měli 4 učitele a každý to učil jinak.
Třeba takové podélné parkování. Jeden tě učí, že máš zaparkovat na 45° ostrej úhel a druhej ti za to vynadá a řekne, že máš tím volantem takhle "přirozeně" máchnout na jednu stranu pak na druhou a ono se ti to auto tam nějak samo zaparkuje :D
Nebo rozjezd do kopce. Jeden mě ze začátku učil, že čím víc plynu, tím líp (jakože když mi to ukazoval, tak na to fakt šlápl, ale zpětně jsem si uvědomila, že to dělal proto, páč jsem byla začátečník, tak aby mi to hned nechcíplo), a později mi za tohle jeden vynadal, že to v žádném případě, a že to musím takhle lehounce a že to prostě poznáš, až to pojede a ono to pojede :DD
Nakonec jsem se tím ten rozjezd ale líp naučila a naučila se mít cit v noze, než na to jen dupnout.
Když se na to ale zpětně dívám, byla to sranda, od každého učitele jsem si něco odnesla. Nakonec s tím, o kterém jsem si myslela, že mi nejmíň sedí (protože jsem z něj byla vynervovaná a nevěděla, na co dřív šlápnout) tak s tím jsem dělala zkoušky a pohodička.
Ony ty zkoušky jsou překvapující v tom, jak ti už učitel nemůže vynadat za každou blbinu, to bylo najednou ticho, to se jelo :DD

Video je opět výborné, vtipné hodně jsem se nasmála a zavzpomínala. Chtěla jsem taky všechno brát klidně, ale někdy jsem byla klidná až moc, za to koukám ty ses nenechala :D Naschvál takhle dělat bych si asi netroufla :D.

O trenažéru z předchozího videa ani nemluvě, to jsem vůbec nechápala, jak si za ten volant můžu sednout, když jsem jen trochu pohnula tím volantem na jednu stranu a najednou jsem se málem otočila celá. Většinu času na trenažéru jsem strávila tím, že jsem se snažila vůbec se strefit do pruhu a zůstat v něm :-|

7 Alue Alue | 3. července 2018 v 11:10 | Reagovat

[6]:  Já jsem hrozná huba, protože jsem zvyklá na chlapy co si na mě dovolují, že se nesmím nechat a všechno jím pálím zpátky do obličeje. Jenomže tohle jaksi byla jiná situace a ten můj návyk se tam úplně nehodil, ale je pravda, že se pak postupně úča začal ke mně chovat líp, protože jsem se právě nebála otevřít hubu i já na něho, tak pak  ubral na agresivitě a šlo nám to spolu.

8 Ježovka Ježovka | 9. července 2018 v 21:48 | Reagovat

„Ze začátku měl přezdívku debil“ :-D  :-D  Jako naprosto ti rozumím, jsem na tom úplně stejně. Jakmile má někdo hnusný poznámky nebo na mě jde po zlym... Jop, program Ježovka.exe přestává pracovat :-D Většinou se hned ohradím tím samým způsobem, aniž bych to kontrolovala - takže bych toho typa asi zabila, kdyby mi cukl s volantem. Fuj.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama