V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Zápisníček / Srpen 2018

2. srpna 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.08.2018
Kamarádka měla nedávno zajímavý zážitek s mizením aut. Jela po silnici a ve zpětném zrcátku vidí, že za ní jedou hasiči a záchranka. Jela v koloně a uhýbala tedy na bok silnice společně s dalšími auty. A teď všichni čekali, až projedou... A nějak nic. Tak kouká znova do zrcátka kde jsou a oni zmizeli. Odbočit nikde nemohli. Tak se zase kolona aut srovnala že pojede dál. Najednou se v protisměru ze zatáčky vyřídila auta s právem přednosntí jízdy, ale tentokrát to byli policajti a záchranka, takže jiná skupina aut. Pravděpodobně ten den nikdo nechápal, co se stalo. Asi chyba v matrixu.

,,Brzy to vybuchne? Pod sopkou Yellowstone byl objeven styk tektonických desek
Vědci z Polytechnické univerzity státu Virginie zjistili během rozboru seizmické aktivity v národním parku Yellowstone, že přímo pod sopkou leží časovaná puma, styk tektonických desek, jejichž nepatrný posun stačí, aby vznikla řetězová reakce a aby se sopka "zaktivizovala", píše Science Alert.
Vulkanologové mají za to, že tření tektonických desek může způsobit růst tlaku pod sopkou, uvádí Science Alert.
Když tento tlak dosáhne maxima, může začít erupce, jaká nikdy předtím v lidských dějinách nebyla.
Podobné předpoklady již také vyslovili vědci z Texaské univerzity.
Pomocí difrakční tomografie zjistili, že v tektonických deskách vznikly tisíce zlomů a že velké zemětřesení, katalyzátor sopeční aktivity, může vypuknout za několik let." (zdroj)Tohle jsem dneska našla v podstatě náhodou, na téma Slovanství a ženství. Je to úryvek z knihy (celý úryvek najdete ZDE) a myslím že by vás mohl docela zajímat:
,, ..... Ale čo je dôležité - v čase slobody rodného duchovna bol rodový zákon na záchranu vdovy a jej detí a tento rodový zákon bol cirkvou zrušený, hlavne v neprospech vdovy a jej detí. Uzrejmime si, že v tej dobe sa v boji bežne ženy nezabíjali, takže žien bolo viac ako mužov a prežitie ženy s deťmi v zimných mesiacoch v slovenskom podnebí bez mužskej ruky bolo v malej polozemnici prinajmenšom náročné.
Slovanská občina teda bola celostne zladenou spoločnosťou, v ktorej nik nebol oddelený, nik nebol vydaný napospas hladu a núdzi. Dokonca aj na Rujane, ktorej slovanskí obyvatelia podľa dobových zmienok boli údajne neobyčajne zatvrdení voči kresťanstvu, všetci kresťanskí letopisci na týchto "pohanských" Slovanoch obdivujú ich pohostinnosť, úctu k rodičom, starostlivosť o starých, chorých a chudobných, takže na ostrove neboli žobráci!
Podobne sa o slovanskej spoločnosti zmieňujú i doboví nepriateľskí - byzantskí autori pri Čiernom mori a Stredozemnom mori. Slovania pôvodného vyznania nemali žobrákov a starali sa o starých a chorých príkladnejšie ako vtedajší kresťania. Toto nebolo náhodným javom, ale vychádzalo to z pôvodného duchovna našich predkov, podľa ktorého žena nebola menejcenným tvorom.
Kým v anglosaskom jazyku je žena - woman, akoby odvodená od muža - man (a teda od man - "mužočlovek"), tak v jazyku našom žena - praslovansky tiež žena, vychádza z indoeurópskeho pomenovania gṷenā čo súvisí v tomto prajazyku so zrodením - vznikom a s duchom (porovnaj s latinským gen - vznik a s iránskym džin - duch).
Žena je teda "duchovná bytosť stvorenia" a teda bytosť úctyhodná. To hovoria aj naše jazykovo-duchovné korene. Zaujímavý je tiež záznam arabského cestovateľa z 10. storočia, podľa ktorého u Slovanov "ak sa niekomu narodia dcéry, zbohatne, ale ak sa mu narodia synovia, schudobnie", čo dáva do súvisu s veľkým svadobným darom. Azda viac zaujímavé je dedenie moci synovcom po strýkovi, ktorý mal na rozdiel od typického patriarchálneho spôsobu, nie menší nárok ako syn, to súvisí s dávnym matriarchálnym prvkom dedenia po praslici (nie Mojmírovým synom, ale synovcom bol Rastislav a nie Rasticovým synom, ale synovcom bol Svätopluk). A teda i keď u Slovanov bol určitý patriarchát, aj keď teda Sloveni mali určité mužské a bojovné črty, žena nebola taká podrobená ako v neskôr nastolenom náboženstve. Preto nachádzame toľko zákazov tancov a pôvodných obradov v nariadeniach cirkevných a zákonoch cirkevno-svetských, že sa ich ani nedá menovať, aby sa vám táto knižka zmestila do tašky, keď ju pôjdete ukázať priateľom"

Pohlazení po duši, ruská předělávka známého hitu v podání krásných dětiček. Slovům porozumíte určitě. :)

Сабиров, Сиринько, Пономаренко - "Аллилуйя" | Голос Дети 3 2016 Поединки
https://www.youtube.com/watch?v=XXXiIrYrOOU

2.8.2018

5.8.2018
V médiích se dnes můžeme dočíst, že v roce 2020 nám stát hodlá znárodnit studny a v období sucha z nich bez nároku na odškodnění čerpat vodu pro jiné subjekty.
Takové tvrzení je značně skandální.

,,Jak zjistily Hospodářské noviny (2. 8. 2018), státní úřady získají pravomoc nařídit soukromým majitelům studen, vodních nádrží nebo rybníků, že jejich vodu bude moci používat celá obec, případně vybrané velké průmyslové podniky. Úředníkům bude umožněno vstoupit na soukromý pozemek, aby zajistili čerpání vody. Pokud majitel odmítne nařízení o zabavení majetku, jež bude v kompetenci nově zřizovaných "komisí pro sucho", bude mu hrozit vysoká pokuta až 200 tisíc korun pro soukromníka a až půl milionu korun pro firmu. Došlo by tak k faktickému znárodnění soukromých statků bez ohledu na to, zda samotní vlastníci mají dostatek vody pro vlastní potřebu nebo dodržují zpřísněné předpisy v době sucha, omezující její plýtvání. Podle představ autorů změna začne platit od roku 2020. Soukromníci se obávají, že jim v takovém případě voda dojde, a nechápou, proč by měli sanovat dlouhodobě neřešený problém zadržování vody v krajině. Zásadně proti je Asociace soukromého zemědělství, zastupující malé farmáře a sedláky. "Náš pozemek, naše voda, pokud na její zbudování stát nepřispíval. Jako sedláci ji musíme hájit pro naše potřeby," říká předseda asociace Josef Stehlík."

Jenomže stránky e-agri.cz (ministerstvo zemědělství) tuto zprávu dementuje:

Majitelům studní jejich vodu stát odebírat nebude
3.8.2018
,,V reakci na zcela zkreslené informace v médiích o jakémsi znárodňování studní je nutné všechny tyto zprávy důrazně odmítnout. Návrh novely tzv. vodního zákona, který připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, v žádném případě s podobnými postupy a přístupy nepočítá.
Pracovní znění navrhuje vytvoření komisí v jednotlivých krajích, které mohou vyhlašovat "stav nedostatku vody" a uplatnit určitá omezení pro například užívání vody, zejména pro zalévání, napouštění bazénů a mytí vozidel - tedy užívání, které nemůže významně ovlivňovat kvalitu života obyvatel. Majitelé soukromých studní mohou být omezeni maximálně ve využívání pitné vody pro účely zalévání, napouštění bazénů apod.
Nicméně každý bude povinen poskytnout informace, které mohou mít vliv na zvládání nedostatku vody - např. technické kapacity vodohospodářských zařízení. Vstup vodoprávního orgánu nebo zástupců komise pro sucho na soukromý pozemek je umožněn až po vyhlášení nedostatku vody, a to zejména kvůli kontrole dodržování zmíněných omezujících opatření. Možnost pokuty se, samozřejmě, váže na nedodržení nařízených opatření, mezi které určitě nepatří neposkytnutí vody ze soukromých zdrojů jiným subjektům.
Václav Tampír
vedoucí Tiskového oddělení Ministerstva zemědělství" (zdroj)

A tak se ptám, KDE JE PRAVDA??

8.8.2018
Dneska jsem četla perfektní komentář od hanky, na který bych chtěla speciálně upozornit. Týká se čtení znamení:

"Lidé, kteří nemají jasně dánu ani jednu ani druhou polaritu, se často zmateně pohybují mezi těmito dvěma protipoly kdy chvilku jsou spíš tam a podruhé přesně naopak a celý život se donekonečna ptají, kde je pravda a jak ji mají poznat."
Tohle je tak přesný popis a problém spousty lidí. Nechápou, že naprosto všechno co člověk dělá ho táhne buď směrem konstruktivním nebo destruktivním a že výjimky a výmluvy nefungují.
Zrovna včera jsme šli po městě s kamarádem a bavili se o jeho kolegovi. On je v jádru hodný člověk, snaží se pomáhat ostatním, bojuje proti nespravedlnosti, jenže fetuje aby si ulevil od zdravotních problémů. Můj kamarád to vidí tak, že by to nemělo mít vliv na jeho energie, protože když je člověk hodný v nitru, tak to je nejdůležitější. Já si myslím že člověk má maximálně usilovat o konstruktivitu svých energií a že návyková látka potáhne dolů člověka ať je jak chce dobrý, prostě si tím hrozně ubližuje, ať má pro to jakkoli pádný důvod.
A v ten moment jsem si všimla u chodníku dvou zaparkovaných aut vedle sebe: jedno mělo espézetku čtyři devítky a to druhé vedle čtyři šestky. Nevěřila jsem vlastním očím a byl to pro mě jasný signál: nic napůl není, buď jdeš konstruktivním směrem nebo destruktivním. Kdo chce být napůl konstruktivní a dělat kompromis, ten bude destruktivní protože žádné úlevy nejsou. Spravedlnost je v tomto naprostá.

Je to opravdu tak, znamení 999 a na to 666 je známé a opakuje se. Znamená to, že z konstruktivní cesty se schází na cestu destruktivní, tedy otáčení polarity problému, či osoby. Je to i naopak, tedy když je z 666 potom 999, problém nebo osoba se převrací do konstruktivního vývoje.

Další perfektní postřeh ohledně čtení znamení jsem četla od Zdeňka a také mě velmi potěšila jeho moudrost:

Já jsem teď na letní brigádě potkal velice milou slečnu. Velice se mi zalíbila a podle všeho jsem se i já zalíbil jí. 8-) Od doby co jsem ji poznal jsem kolem sebe často viděl tři šestky. Nebyl jsem si uplně jistý, tak jsem si udělal kávu a měl jsem tam nádhernou dlouhovlasou paní (podobnou jí) s rybářskou udicí. Nad touto "paní s udicí" bylo velké pí.
Tak jsem se radši zklidnil a přestal si jí nějak všímat. :-?
.....Já ten obraz v kávě pochopil jako varování. Já jsem v horoskopu znamení ryb a tato slečna měla rybářskou udici. Takže varování abych se nenamotal, nenechal "chytit na udici". Pí jsem bral jako změnu (která by logicky nastala), ale kvůli třem šestkám, které jsem pravidelně potkával, by to nebyla konstruktivní změna.

Skvělý postřeh. Rybka se symbolicky chytá na háček a symbol pí, jako přechod do jiné dimenze, značil změnu. To, doplněno dalším znamením, mluví jednoznačně. Perfektně vyčtené varování z kávy.

12.8.2018
Novinky na Alue.cz:

Extra silné energetické krystaly jsou skladem
Vážení zákazníci,
dnes v e-shopu Alue.cz přibyla nová nabídka extra silných energetických krystalů. Dva z nich jsou výjimečně vyrobené z křišťálů dovezených z Himaláje. Aktuální výběr si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-extra-silne
Další nabídku budu postupně doplňovat. Na zpřístupnění klasické varianty energetických krystalů ve skle se nadále pracuje. Na jejich dostupnost budete upozorněni zde, nebo prostřednictvím mateřského webu Aluška.org.
děkuji za vaši trpělivost a přízeň
..... s láskou a úsměvem Alue .... (článek zde)


Lugulské hody pro amatérské Ufology na YT
Natrefila jsem na velmi dobrý dokument o utajených setkáních s UFO a mnohé poznatky o technologii šediváků či výskytu lidí z povrchu Země. Je to velmi dlouhé, některé věci si musíte přefiltrovat, nebo poslechnout vícekrát, ale je to výborný výcuc z důležitých událostí.

Odhalenie - Mimozemské spisy 3 (11-20)
https://www.youtube.com/watch?v=aSGNuizH8Do&feature=youtu.be

15.8. 2018
Včera tak dojdu na zahrádku v kavárně a koukám, jeden volný stůl. A padly mi oči na bližší stůl plný lidí a nějak jsme na sebe chvilku čučeli, tak jsem vyslala do prostoru ,,dobrý den"... na zahrádce nikdo ani nehnul brvou a odpověděl mi celý stůl, na který jsem předtím chvíli čučela. Zcela srozumitelné ,,dobrý den", tak si říkám fajn, slušní lidi... Po chvíli tak sedíme a za našimi zády se začalo ozývat podivné chrochtavé povídání, které znělo jakoby se němec hodně opil a snažil se přitom mluvit anglicky. Byli to holanďani :D Ale podle jejich českého pozdravu by to nikdo nepoznal.
Je to zajímavé, ale potkávám cizince v zapadlých vesničkách, kde by je člověk vůbec nečekal. Nedávno zase v jiném zapadlém městečku podivná skupinka, chvilku mluvili francouzsky, pak italsky a pak arabsky, jakoby byl každý odjinud.

24.8.2018
Budoucnost nebo slepá větev? Solární automobil se dobíjí sám
Slova jako ekologie, bezemisní nebo trvale udržitelný hýbou dnešním světem. A dostávají se čím dál více i do automobilového prostředí. Odpovědí na ekologický světabol může být německá novinka v podobě solárního automobilu, který se dokáže nabíjet za jízdy se slunečního svitu.
Auto s názvem Sion německého výrobce Sono Motors má být také na rozdíl od dalších solárních automobilů sériově vyráběno. Společnost v těchto dnech testuje prototyp na německých silnicích a prodej vozů plánuje zahájit v druhé polovině příštího roku. Už teď má na toto vozidlo budoucnosti údajně přes šest tisíc objednávek.

25.8.2018
Velmi se mi líbil moudrý příspěvek, který poslala Ginze pod nedávný článek o OCD. Určitě stojí za pozornost :)

,,Všechny psychické nemoci mohou mít více příčin, někdy se stane, že jde i o více příčin naráz. Každopádně to znamená, že něco v našem životě je velmi v nepořádku. Viděla jsem video, kde o tom mluvila psycholožka a ta říkala, že duše na nás mluví neustále, ale potichu. Například, když máme chuť si pobrečet, zalézt si někam do kouta, relaxovat, tak to k nám mluví duše, ale jsou to opravdu jen lehké náznaky a často člověk silně zakořeněný v systému, vystresovaný z účtů, práce, rodinných problémů, tyto hlasy duše přehlíží a nebere na ně ohled. Když však člověk přestane brát ohled na hlas duše, tak se začne projevovat tělo, například silnou úzkostí s fyzickými příznaky. Je to tvrdá rána, ale má svůj význam - donutit člověka, aby se konečně zastavil a začal řešit, co je v jeho životě tak špatně, že se něco takového muselo stát. Taková nemoc není v podstatě nic zlého, ačkoliv to může někomu znít směšně, je to prostě jen vyústění špatného životního stylu a v podstatě je to velmi užitečná věc, protože může člověka posunout dál.
Dále jsem vypozorovala, že velký podíl má na tom všem stres a strach. Stres a strach v sobě máme pro situace, které jsou opravdu nebezpečné a mohou nám zachránit život. Bohužel, v tomto systému se lidé stresují, kvůli věcem, které nejsou nijak životu nebezpečné - i když jde jen o to, zkusit v životě něco jiného, co by nás i bavilo, ale ovládá nás strach. Tenhle strach ale není pro mozek moc logický a když se člověk stresuje opravdu dlouhodobě z důvodů, které vlastně nejsou nebezpečné, tak to mozek umí pěkně zblbnout a pak může vlastně spouštět různé psychické příznaky.
Samozřejmě jsou často na vině i deficity různých látek v těle, nejčastěji se píše o hořčíku, který je pro správné fungování nervové soustavy velmi důležitý a někde jsem četla, že hromada lidí s psychickými problémy ho má málo."

Další výborný koment, aneb co se člověk běžně nedozví:

,,OCD jsem trpela, je to surny nedostatek vitaminu, mineralu a stopovych prvku +nejaky negativni program z detstvi. Zbavila jsem se toho sama, hodne silnymi davkami vitaminu A cili lososoveho oleje, ted uz nepotrebuji a problem nemam"

29.8.2018
Vláda chystá odškodnění při újmě po očkování dětí
Desítky lidí ročně by se mohly na stát obrátit v případě, že vláda prosadí návrh zákona o odškodňování dětí, kterým se stala újma po povinném očkování.
"Vycházíme z toho, že pokud stát stanoví povinné očkování v zákoně, měl by na sebe také vzít odpovědnost za případnou újmu na zdraví a poškozené odškodnit. O tomto zákoně se mluví již roky a osobně nechápu, proč nebyl doposud přijat, navíc když po něm veřejnost volá,"

30.8.2018
Dneska jsem slyšela zajímavé povídání o životě bez jídla. Stojí za zamyšlení: https://www.youtube.com/watch?v=_svhwHwJrIk.....
 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 2. srpna 2018 v 2:00 | Reagovat

" ,,Brzy to vybuchne? Pod sopkou Yellowstone byl objeven styk tektonických desek " ... Fakt super :D ! - Plánuju žít v USA(radši bych žila někde kde chci a zalomila to po výbuchu - nebo čemkoliv jiném. páč nevinní občani USA přijdou v případě nějakýho pr.seru na řadu první, všichni to víme - rovnou, než pak přežívat někde, kde jsem vlastně ani nikdy moc žít nechtěla) a DO HÁJE já tu chci ještě něco stihnout na tom světě! Ať se ten pitomej vulkán radši ani neopovažuje. Taky jeden z největších strašáků naší doby. Ale co, nějak by mi nevadilo(jako vadilo, přirozeně, ale míň)zemřít, kdyby to bylo v náruči toho koho miluju a s alespoň částí úkolu splněnou. Jinak nevim teda, sice si stěžuju, ale z Matrixu se mi ještě nechce(smutný, že už někde ve čtrnácti jsem věřila, že se nedožiju padesáti a do tý doby se musí tenhle systém stopro rozpadnout... No, věřím tomu pořád). Ono celkově uvidíme, co se do těch "pár let" ještě všechno semele. I když někdy už pomalu říkávám to samé co maminka: "Už v roce 1985 se začalo řikat, že bude konec světa a vidíš, furt nic!" :-D - taková větička na uklidnění. Co už... Až něco bouchne tak to holt bouchne, co s tím naděláme(smutné je, že kolektivním vědomím bychom mohli společně změnit celou tuhle planetu v něco naprosto skvělého, JENOMŽE).

Kéž by tenhle Matrix skončil dobře a jednou jsme se mohli všichni společně ohlédnout, jaké to bylo. Velmi zvláštní a ojedinělá zkušenost, zažít tolik bolesti a vidět tolik nepřirozeného utrpení všude kolem - přičemž skoro všichni okolo podvědomě věděli, že je něco blbě a že to není jen tak, dokonce i ti skeptičtí.

Jinak hudba nádherná(obecně se mi ruština velmi líbí na poslech, obzvlášť u můžu, dřív jsem chtěla pohledného rusa), ty děti jsou moc krásné. Úryvek také velmi zajímavý. Mám ráda zápisníčky :-)

2 Alue Alue | 2. srpna 2018 v 8:56 | Reagovat

[1]:  Když ten vulkán prdne, tak se neschováš už nikde. Jedině v podzemních městech.

3 aston aston | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 11:07 | Reagovat

To je síla! Zrovna jsem na tu krásnou ruskou verzi kliknul a koukám se, kolik tam je disliků - no podívejte :D jak ruské ženy nenávidí temných šest padlých andělů:

https://ibb.co/im3OgK

4 Bublifuk Bublifuk | 2. srpna 2018 v 13:48 | Reagovat

[2]: To nebude mít s prdem nic společného. To bude pořádný prďácký průjem, pořádný burito doprovázené řadou prdů.

5 Danny Danny | 2. srpna 2018 v 15:48 | Reagovat

Kdysi jsem poslouchala nějakou přednášku o starých Slovanech a prý se o vdovu a její děti pak starali příbuzní toho zemřelého manžela.
Na tu knížku, ze které je úryvek, jsem už kdysi narazila. Musím se podívat, jestli se dá někde sehnat.

6 Ježovka Ježovka | 2. srpna 2018 v 17:54 | Reagovat

[2]: Však to vím, ale USA by to zničilo rovnou a ve zbytku světa by nastalo něco podobnýho jako druhá doba ledová - takže radši to zalomit rovnou v Americe než dýl umírat někde daleko.

7 Melisa Melisa | 3. srpna 2018 v 1:23 | Reagovat

tak tady ta holcicka me vzdycky dostane..: ) https://www.youtube.com/watch?v=Hr8GQwFBpU0
doporucuji shlednout vice videi s temito talentovanymi/ohromnymi detmi (nejen ruske, ale i ukrajinske). Jejich osobnosti a talent jsou mnohdy udivujici..:)
https://www.youtube.com/watch?v=o3KV_0HCvvs
https://www.youtube.com/watch?v=jGUqIU6u8Ew
https://www.youtube.com/watch?v=dR4hP9TxqbA atd. atd.

8 Andi Andi | 3. srpna 2018 v 13:20 | Reagovat

Eh? Takže prohrávají, tak to vyřeší jakýmsi výbuchem ... Doufejme v další pomoc z Povrchu :-?

9 Zdenek Zdenek | E-mail | 3. srpna 2018 v 15:00 | Reagovat

[6]:  Dobrá strategie. :D Ale to radši Kanada.

10 Alue Alue | 3. srpna 2018 v 15:56 | Reagovat

[8]:  Mno upřímně pochybuju, že za Yellowstone někdo může. Za to si spíš můžeme sami, vytěžili jsme ze země skoro všechno co šlo a země si musí vyrobit nová ložiska, akorát že tohle bude poněkud ve větším měřítku. Asi chce dohnat deficit.

11 Ježovka Ježovka | 3. srpna 2018 v 19:00 | Reagovat

Tenhle článek se mi líbí: http://cool-magazine.cz/mick-dodge-je-prirodni-muz-ktery-zil-25-let-ve-stromu/

Netuším, jak je možné, že jsem Micka Dodge objevila až teď.

12 Ježovka Ježovka | 3. srpna 2018 v 19:14 | Reagovat
13 Ježovka Ježovka | 4. srpna 2018 v 0:43 | Reagovat

[9]: Že :D I když myslím, že osobně na Kanadu moc nebudu. Zhnusily my ji výměnné studentky kdysi na základce, byly to Kanaďanky a byly příšerný :-D (hlavně ať tohle žádný ochránce a zastánce lidských práv, rasové rovnosti, lgbt komunit a tak podobně nebere doslova, díky)

14 ginze ginze | 4. srpna 2018 v 9:00 | Reagovat

Dnes jsem měla tak zvláštní sen a mám pocit, že ho potřebuji někomu říct, ale spíše  někomu, kdo ho nebude brát na lehkou váhu a právě na této stránce jsou tací lidé. Měla jsem sen, že jsem se setkala se Satanem 8-O A v tom snu jsem byla v Praze, kde nebydlím. V tom snu za mnou pořád chodil úlisný týpek a otravoval a já ho poslala někam a on pak začal měnit vzhled vždy na jiného atraktivního muže a mně v tu chvíli došlo, že je to právě Satan. A on mi poté řekl, že dokáže měnit své podoby, aby zmátl lidi a ti ho pak následovali. Poté, co mi to řekl, už mi dal pokoj a odešel.
Tak nevím, zda se mám bát, brát to jako nějaké znamení, nebo co :-| Včera jsem ale poslouchala nějakou přednášku právě o tom, jak mainstreamovou hudbu řídí temné síly a byly tam i úryvky těch písniček, tak si za to možná mohu sama...nebo jestli to nebylo nějaké varování, že do něčeho moc šťourám, fakt nevím O_O
Dost mě to zaskočilo, protože ačkoliv mám živé sny a mnoho si jich pamatuji, tak to nikdy nejsou sny takového rázu.

15 Alue Alue | 4. srpna 2018 v 9:07 | Reagovat

[14]:  to ti řekl velikou pravdu

16 Ježovka Ježovka | 5. srpna 2018 v 0:56 | Reagovat

[14]: Huh, přesně, jak řekla Aluška. Mně o Satanovi ve snech ani nevyprávěj, za sebe doufám, že se teď dlouho neobjeví. Vždycky, když se trochu "zklidním" a přestanu "zlobit"(nevím, jak to jinak nazvat), najednou je ze snů fuč. Pche. Mimochodem pěkné uživatelské jméno, hezky mi to zní do pusy.

Když se nad tím člověk opravdu hluboce zamyslí, nad větou "Satan na sebe umí brát mnoho podob, aby ho lidé následovali", zjistí, kam až to sahá, pokud si to tedy umí uvědomit. Móda, hudba, filmy, jedy v jídle... Všechno je to se sebou ohromně provázané a když nad tím vším přemýšlím, připadám si jako maličký človíček stojící před obrovsky vysokou zdí plnou informací které vedou dál a dál až nakonec zase zpět k jedné - dvěma "velkým". Hmm. To zase strávím místo usínání noc přemýšlením.

17 ginze ginze | 5. srpna 2018 v 10:08 | Reagovat

[16]: Ty jo, tobě se o něm zdálo víckrát jo? To je tedy něco.
Já si takové věci celkem uvědomuji, ale je fakt, že možná ne úplně dostatečně. Nebo jsem spíš neprohlédla, kam až ta jeho moc sahá.
Vlastně mi došlo, že jsem tu psala do dotazníku otázku ohledně výroků některých lidí, že Satan se vysmívá křesťanství a jak to tedy je, když Satan ovládá všechna náboženství...a celkově se zajímám právě o symboliku...no, tak si ohledně toho snu říkám - chtěla jsi odpověď, dostala jsi jí.

18 Danny Danny | 5. srpna 2018 v 11:05 | Reagovat

Je to trochu mimo téma, ale musím se s tím s někým podělit.
Včera jsem viděla klip Master and servant od Depeche Mode a všimla jsem si, že herečka, co v tom videu účinkuje, má ještěří oči. Poprvé je to vidět v čase 1:10 a podruhé kolem druhé minuty. Musela jsem si to pustit několikrát, abych se ujistila, že se mi to jen nezdálo.
https://www.youtube.com/watch?v=IsvfofcIE1Q

19 jirik jirik | 5. srpna 2018 v 11:13 | Reagovat

Něco k vodě v české republice

Může se stát, že by došla voda?
Katastrofické sucho, že by i velká města přišla o vodu, to zatím na obzoru není. Velké přehrady zatím mají dostatek pitné vody i na několik let dopředu. Ale musíme se připravit na situaci – a ta už dneska reálně je – kdy stovky tisíc lidí po republice, hlavně v těch menších obcích, mají v letních měsících velký problém s vodou. Je to proto, že jsou zásobovány z menších a méně vydatných zdrojů. Proto připravujeme novou legislativu.

O co v ní jde?
Dnes máme ve vodním zákoně velmi dobře zpracováno, jak reagují jednotlivé složky v případě povodní, ale v případě sucha nic. Právě proto s ministerstvem zemědělství připravujeme velkou novelu vodního zákona, která bude naprosto zásadní. Bude obsahovat nové paragrafy týkající se sucha. Přesně určí, co dělat na obecní, krajské i národní úrovni. Cílem vždycky bude zajistit pitnou vodu pro domácnosti. Takže ve chvíli, kdy meteorologové vydají výstrahu, že hrozí nedostatek vody, sejde se krajská komise a bude vyhodnocovat, jestli je potřeba omezit odběry vody. Logicky se omezí nejdříve zalévání nebo napouštění bazénů, to znamená užívání pitné vody jako vody užitkové. Pak to postupně může dojít až do úrovně omezení odběrů vody na pití. To je katastrofická situace, ale musíme být na ni připraveni i legislativně, i když voda na příděl zní hrozivě.

Kdy by tato opatření měla platit?
Pravděpodobně někdy od roku 2020. Příští rok k tomu očekávám velkou debatu v parlamentu.

A může kvůli tomu podražit voda?
Kdybychom zdražili vodu, co bychom tím získali? Že by si bohatí klidně napouštěli bazény, protože si to mohou dovolit, zatímco ti chudší by na to dopláceli? Ne, nechceme zdražit vodu. Naopak se ji snažíme zlevnit třeba tím, že bude nově v nižší sazbě DPH. Tím se voda někde zlevní, někde vzniknou nově prostředky na obnovu vodohospodářské infrastruktury, která je zanedbaná. V Česku se pořád ztrácí v trubkách až dvacet procent vody a na to doplácí domácnosti. Problém vznikl v devadesátých letech, kdy se obce zbavily provozování infrastruktury. Uzavřely nevýhodné smlouvy na mnoho let dopředu. Výnosy z ceny vody šly do mateřských společností provozovatelů většinou v zahraničí a doma nebylo z čeho investovat do obnovy trubek.

https://1url.cz/xMMTF

20 zdeněk zdeněk | 5. srpna 2018 v 22:57 | Reagovat

[14]: Já jsem teď na letní brigádě potkal velice milou slečnu. Velice se mi zalíbila a podle všeho jsem se i já zalíbil jí. 8-) Od doby co jsem ji poznal jsem kolem sebe často viděl tři šestky. Nebyl jsem si uplně jistý, tak jsem si udělal kávu a měl jsem tam nádhernou dlouhovlasou paní (podobnou jí) s rybářskou udicí. Nad touto "paní s udicí" bylo velké pí.
Tak jsem se radši zklidnil a přestal si jí nějak všímat. :-?

21 Ježovka Ježovka | 6. srpna 2018 v 18:33 | Reagovat

[20]: Wohou, tomu říkám symbolický nášup.

[17]: Někdy ho vidím ve snech i podobně jako ty, takový úlisný starší chlápek - to co v daném snu dotyčný je nebo není/jestli má nebo nemá představovat Satana/poznám většinou intuitivně podle toho, jak mi data snu byla "nahrána do hlavy". Zrovna dneska mě držel u sebe, v nějakém domě... Ten sen by byl na delší rozepisování, každopádně to má vždycky fakt zajímavou symboliku. Ono často - jak říkáš - jsou i silné symboly jako je třeba Satan používané pro sdělení něčeho a není to "konkrétně on". Pak potkávám ještě další odpornou rohatou kreaturu, to je spíš nějaká zlá bytost, vždycky mi jde po krku... A vždycky se v tom snu opětovně modlím k mému Andílkovi, který mě naštěstí vždycky vyhodí ze snu dřív, než to začne být fakt neúnosný :D

22 Luz Luz | 7. srpna 2018 v 9:34 | Reagovat

[20]: Co je špatného na písmenu pí?

23 Alue Alue | 7. srpna 2018 v 11:04 | Reagovat

[22]:  pí není špatné. pí je aktivovaná brána do jiné dimenze/světa

24 zdeněk zdeněk | 7. srpna 2018 v 15:01 | Reagovat

[22]: Já ten obraz v kávě pochopil jako varování. Já jsem v horoskopu znamení ryb a tato slečna měla rybářskou udici. Takže varování abych se nenamotal, nenechal "chytit na udici". Pí jsem bral jako změnu (která by logicky nastala), ale kvůli třem šestkám, které jsem pravidelně potkával, by to nebyla konstruktivní změna.

25 ginze ginze | 7. srpna 2018 v 20:20 | Reagovat

[21]: Tak to je velmi, velmi zajimavé. Já musím ještě pozorovat další sny, co se mi teď poslední dobou zdály, ony ty sny často na sebe krásně navazují, i dneska jsem měla velmi zajímavý symbolicky sen, tak mám teď asi nějaké plodné snové období :) Satan může být v určité situaci i archetyp, ale je fakt, že jsou to sny, co člověka dost zneklidní.

[20]: Tak to je dobře, že jsi následoval znamení, to je hezky zvládnutá situace :-) Mně se před hodně lety stalo něco podobného, jenže já ta varování neposlechla, takže to u mě dopadlo hůře. Bylo to v době, kdy jsem se o znamení a podobné věci teprve začínala zajímat a nějak mi to asi neseplo. Na druhou stranu jsem teď poučená a vím, že sebevětší pobláznění nemá cenu udržovat a ještě víc vyživovat, když znamení jasně říkají NE :-D

26 Alue Alue | 8. srpna 2018 v 12:24 | Reagovat

[24]:  to je brutální :) perfektně jsi to přečetl. normálně čumím.

27 Ježovka Ježovka | 8. srpna 2018 v 17:27 | Reagovat

[24]: Moc pěkné čtení, kéž bych to taky takhle uměla se svými hrnečky :D Vždycky rozumím hrnečkům ostatních, ale svým ne(pokud se tam neobjeví hodně jednoduché symboly) - většinou mi musí něco intuitivně "dokopnout" vyšší vedení. Jinak škoda, že to se slečnou takhle nevyšlo.

... To dneska můj andílek: "Tak když se pořád tak pídíš po tom svém osudu a chceš ho vědět TAK PŘESNĚ, i když to intuitivně tušíš a furt ti dávám dokola ta samá znamení že je vše ok, zajdi si na čtení palmových listů, ne?" Hej, no jo, sakra. Proč jen mi některé věci nedojdou dřív. S mým andělem - či prostě vyšším vedením - je to vždycky takový zvláštní druh komunikace, však to určitě znáte; takové to, že to sice prvně neslyšíte jako hlas nebo tak něco, ale nějaká anténka v mozku(šišinka)zachytává ta sdělení a data a když to pak "slyšíte v hlavě"(uvědomíte si to), jako by to neslyšíte ani jako váš hlas - prostě víte, že je to od nich(můj andílek má takový velmi milý, klidný, hlubší hlas a vždy mi přijde, že se s takovou až mateřskou péčí mile usmívá). Jen jsem četla, že v palmových listech by mělo být i něco o smrti rodičů(?) - to fakt vědět nechci, ani Ň, na takové informace nemám a přijde mi docela "psycho", že by to tam fakt mohlo být. Doufám, že se jim dá říct, aby mi tohle nečetli... Páč jak říkám, nemám na to to vědět a pak to s maminkou nedejbože ještě řešit, to bych tam radši nešla vůbec. To už bych si radši vyslechla jak umřu já sama, pokud budu pokračovat v téhle osudové lince. Nu, zvážím to, budu si o tom muset ještě něco načíst. Ráda bych slyšela mnoho podrobností a palmové listy jsou asi jediná věc, která mi může pomoct + se člověk ještě dozví, jestli ho třeba nečeká nějaká nemoc a může jí eventuelně předejít, to je taky fajn.

Já momentálně cítím, že stojím na rozcestí mezi dvěma osudovými cestami(jednu chci a druhá... druhá je zlo, ta nastane, když se nebudu snažit a pořádně pracovat, to je aktuálně jediné, co se po mně chce) a palmové listy by mi to nejspíš potvrdily, jenomže rozhodující čas mám do února 2019(částečně do těchhle Vánoc, složité na vysvětlování... Jsem jen vděčná, že mi na to byl dán ještě čas, jelikož už jsem určité věci měla mít vlastně dávno hotové) a vážně nevím, jestli do té doby stihnu jít na čtení(a jestli na to budou peníze). Uvidíme. Ale jak tak na to koukám, právě jsem si tak trochu udělala palmový list sama sobě :-D To je dobrý... Já si to třeba částečně neuvědumuju, pak to prsknu do písmenek a koukám "jakože cože?!" :D

28 vanilková vanilková | 8. srpna 2018 v 20:00 | Reagovat

Jop! Já chci doporučit film o znameních, otevřu stránky a jop! Řeší se tu znamení! Cha, chááá :-D

Ráda bych doporučila film Dálnice 60 (Interstate 60), který je právě o znameních a přáních, o tom, jak asi přibližně funguje jejich mechanismus. Ke stažení na uložto.

29 Alica Alica | E-mail | 8. srpna 2018 v 21:51 | Reagovat

Tiež som kedysi neposlúchla znamenie. Keď som sa vydávala v kostole, tak pri podpisovaní sa do knihy mi nechcelo písať pero. Ani druhé pero, ktoré mi podali nepísalo.  Moje manželstvo dopadlo katastrofálne. Ale vidím v tom aj pozitívnu stránku, že mám dve úžasné deti a posilnilo ma to.

30 Ježovka Ježovka | 9. srpna 2018 v 1:29 | Reagovat

[25]: "ale je fakt, že jsou to sny, co člověka dost zneklidní." NAPROSTO.

Páni ten komentář od hanky... To je hrozně zajímavé, jak ten systém fakt funguje a FAKT doslova komunikuje s námi, jak se znamení často i "vmísí" do hovoru a dávají odpovědi. To je prostě fascinující. Pak to znamená, že bych KONEČNĚ měla začít věřit tomu, co pořád dokola vidím kolem sebe... Znamení odkazující na to, že jsem ještě úplně neztratila určitou osobu. Nezbývá než věřit.

31 Alue Alue | 9. srpna 2018 v 10:03 | Reagovat

[27]:  Ježovko, na čtení radši nechoď, už to není co to bývalo.

32 Ježovka Ježovka | 9. srpna 2018 v 11:46 | Reagovat

[31]: Fajn, tohle mě odradilo po pár pochybách už úplně. Diky, aspoň ušetřím peníze. Připadá mi, že mě to napadlo taky proto, abych si pak sama sobě odpověděla předchozím komentářem, jinak bych si to asi celé takhle plně neuvědomila. Věci někdy dokážou být pěkně složitý.

33 zdeněk zdeněk | 9. srpna 2018 v 22:05 | Reagovat

[26]: Děkuju!

[27]: Mě zase zaostává nějaká...víc přímá komunikace s andělem. :D Na jednu stranu škoda, že to nevyšlo se slečnou, ano (fakt nádherná), na stranu druhou není o co přicházet očividně.
Mimo jiném lidí je zatím na světě dost. :D

34 aston aston | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 22:29 | Reagovat

[31]: Tak to jsi mě dostala, co se stalo se čtením z palmového listu, už tam jsou nějaké čachry?

35 Alue Alue | 10. srpna 2018 v 9:27 | Reagovat

[33]:  ..... třeba byla krásná na povrchu, ale uvnitř psychouš. A než bys to zjistil, bylo by pozdě.

[34]:  radši nerozepisovat.

36 Ježovka Ježovka | 10. srpna 2018 v 23:33 | Reagovat

"Mimo jiném lidí je zatím na světě dost." Oh kéž bych si to dokázala takhle říct a bylo by vyřešeno!! :D

37 lenka f lenka f | E-mail | 11. srpna 2018 v 14:32 | Reagovat

Já jsem taky dostala jedno znamení. Asi před dvěma týdny jsem seděla v autobuse a autobus zastavil u zastávky. Ke dveřím šel kluk, vystupoval a chytil se rukou tyče. A jak tu ruku natáhl a zachytil se, tak mu vylezl rukáv a měl na ruce vytetováno "nikdy to nevzdávej". :-)

38 Ježovka Ježovka | 12. srpna 2018 v 2:53 | Reagovat

[37]: To je moc hezký :-) A pravdivý. Já dneska vzdala cvíčení moc brzo, bolely mě nohy z chůze, dala jsem jen dvacet minut... A není to dobrej pocit, snad to bude mít alespoň nějaký výsledky.

Taky mám aktuálně co vyprávět, i když jsem původně myslela, že si to nechám pro sebe, ale nějak to nejde. Před včerejškem jsem byla u kadeřnice(věřte nebo ne, má důvod, že to sem píšu:D). No, když jsem u ní byla naposled, dostala jsem docela pěkný znamení - resp. nejdřív hrála z rádia jedna písnička kterou mám spojenou z určitých důvodů s člověkem, kterého se znamení týkalo(zpívá se tam: "tohle není náhodou, je to příběh o nás dvou", v reálu se jmenuje "Pro Emu" nebo tak nějak). To jsem jako znamení ještě tehdy nebrala, ale pak kadeřnici z ničeho nic začalo z mobilu hrát vyzvánění s další písničkou, kterou s dotyčným mám spojenou také... Jako to jsem si sakra vybrala jedinou kadeřnici ve městě která má zrovna na vyzvánění TOHLE?! Tak jsem tehdy jen vyjukaně čučela, co se to děje.

No a abychom se dostali k jádru pudla; To ráno před kadeřnicí jsem byla pěkně vystresovaná. Přes noc jsem nespala, byl velkej úklid a tak, prostě celý ráno jako na nitkách. Když jsem pak už byla doma sama a měla dvě hodinky sama na sebe, že se jako připravim a vyrazim do města, začal šílet náš aktuálně pubertální kocour. Ve spěchu jsem se sprchovala, když v tom slyšim kočičí řev(pral mladší kočky, pitomec) a padání - a následné křupnutí - skla. Zděšeně jsem celá mokrá vylítla s pěnou na hlavě, začala po něm naštvaně křičet(ten stres)a všimla si, že mám rozbitý jeden z nejoblíbenějších hrnečků. Fakt super. Tak jsem to tam uklízela, klekla si a zaryl se mi střep hluboko do kolene, taky bezva. Přelepím náplast, jakš takš douklidím aby se nikdo další nezranil a vrátím se do koupelny, teď tam všude mokro a na zemi ještě bordel po morčatech... Netušila jsem kde mi hlava stojí, pěna mi tekla do očí, šílenost. Opět jsem si tam klekla a začala znova uklízet, že to tam pak zrovna vytřu a bude; když v tom z rádia v koupelně z ničeho nic slyším "tohle není náhodou, je to příběh o nás dvou". To mě totálně vrátilo zpět do reality a sjednotilo všech těch deset naštvaných a vystresovaných já ve mně, jen jsem čuměla před sebe a COŽE?! Do té doby jsem tu písničku nikde víc neslyšela! Zrovna v den kadeřnice, opět, jak zajímavý. Takže jsem tam nahá vyjeveně klečela s krví na koleni a morčecími bobky v ruce, to by určitě byl neskutečně vtipnej pohled. Mimochodem jsem celou dobu spěchala zbytečně, autobus mi stejně ujel a ušla jsem si osm kiláčků na podpatcích pěkně se sluchátky v uších, nohy sice zničený ale stálo to za to:) procházka pěkná. No a aby toho nebylo málo, při barvení jsem tam usínala, skoro bych jí tam v tom křesle i klimbla, když v tom z jejich rádia slyším OPĚT TU PÍSNIČKU, KTERÁ TEHDY HRÁLA KADEŘNICI Z MOBILU JAKO VYZVÁNĚNÍ! Sakra nedělejte si ze mě srandu, tohle přeci není náhoda! Ty dvě samý písničky v den kadeřnice, stejně, jako tehdy. Jestli tohle není znamení, tak už nevím.

And by the way, na den kadeřnice jsem si velmi opatrně řekla andílkovi o znamení. Že by to bylo super, takový fakt symbolický. Tak jsem asi dostala, co jsem chtěla. Zbývá věřit - "v některých dimenzích věřit znamená vidět".

39 zdeněk zdeněk | 12. srpna 2018 v 17:44 | Reagovat

[36]: Musím se nějak uklidnit, žejo. :-D

40 sa sa | 12. srpna 2018 v 23:35 | Reagovat

[36]:Samozřejmě, že lidí je spousta, ale jen s někým jde prožívat to co s ním potřebujeme prožít.

V populárních textech jsou uvedeny návody, jak si cosi vysnít, ale nechtít to s konkrétním člověkem. Takhle to udělat bohužel vzniká problém s výsledkem. Pokud chápeme, že cílem není cíl ale cesta, kterou procházíme, pak získat konkrétní věc nebo prožitek můžeme nějakou metodou, tak toho docílit můžeme, za určitých okolností - ale nebude to to co jsme chtěli, jsme-li si to schopni uvědomit. A to co málo zajímá nás - vzniká nesoulad, možná to někdo nazve, že takhle funguje Matrix, ale pravdou je, že jsme si to vysnili sami, za špatných podmínek.
Měli bychom mít na paměti, že už na začátku toho, co je tady, řekněme před prvním Matrixem, už tam vznikal takový nesoulad, nepravda. A každá další odchylka způsobuje další komplikace. Škoda. Snad to jednou pochopíme. Kdo ví. Snad přijde ještě ta chvíle, kdy bude možné napravit...

41 Absolutnínula Absolutnínula | 13. srpna 2018 v 6:30 | Reagovat

Upřímný hledající je jaksi samočinně provázen tím typem zkušeností, které potřebuje pro svůj vnitřní vývoj nejvíce. Tyto zkušenosti někdy mohou být v absolutním rozporu s tím, co se považuje za přirozené či nepřirozené, nebo dokonce mezi tím, co považujeme za dobré či za špatné.
Můžeme vzpomenout třeba Holgera z kamene mudrců, nebo Milarepu. Jejich skutky před probuzením jsou z hlediska dualisticky smýšlejícího člověka nutně klasifikovány jako projevy zla. Tyto extrémní případy nám jasně ukazují na zásadní moment na cestě. Tím není nic jiného, než schopnost nepřipoutanosti k vlastním činům ve smyslu odevzdanosti. Já nejsem konající, je zde základním axiomem. Je to radikální odosobnění – ztráta identifikace se svým já, tak jak jej běžně nazíráme, tj. jakožto soubor naších tělesných, citových a mentálních funkcí. Stav – já nejsem konající – se neuskutečňuje najednou, ale postupně. Na začátku je potřeba zaujmout neochvějný postoj této idey a připomínat si jí tak často, jak jen to jde. A to jak v případech, kdy se rádi zbavujeme tohoto pocitu, což je většinou, když uděláme něco nedobrého, tak v případech, kdy bychom si rádi přivlastnili plody našich činů. Postupným upevňováním tohoto postoje, shledává hledající, že nad svým životem nemá žádnou faktickou kontrolu (ani jí nevyžaduje) a postupně jí odevzdává oné tiché moudrosti v pozadí. Zároveň paradoxně poznává, že toto není pasivní postoj, nýbrž postoj maximálně aktivní.
Takže máme hledajícího, který už víceméně sedí na vlně dění jako divák, jako list nesoucí se podzimním větrem. Každá další zkušenost je vnímána jako příležitost k hlubšímu upevnění této idey. Stejně tak každé iluzorní rozhodování, mezi tím, co by učinit měl a co ne. Když se Maharišiho ptali žáci, jestli je potřeba kvůli hledání opustit rodinu a uchýlit se do ústraní, odpovídal následovně. Pokud by tomu tak skutečně bylo, tato otázka by vůbec nevyvstala, ta síla by vás sebrala a odvedla do hor, jak kdysi toho, co tu před vámi sedí.

42 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 11:20 | Reagovat

[35]: jasně. Ale bude mi to vrtat hlavou..... 8-O

43 katrin katrin | 15. srpna 2018 v 1:39 | Reagovat

Také mně před nedávnem znamení uchránila před jednou osobou- po delší době jsem se setkala s kamarádem. Přijel do mého města autem (to pak bude v příběhu figurovat). Celá ta schůzka byla hrozně divná a něco mi na ní prostě nesedělo- choval se divně, atmosféra byla divná, ale moc dlouho se nezdržel, takže jsem si řekla, že to vydržím (přeci jen se jednalo o člověka, který mi byl v určité etapě života blízký). V průběhu schůzky jsem si říkala, jestli se s ním budu bavit i nadále. Nakonec jsem ho šla vyprovodit k autu, které doslova figurovalo na parkovišti- bylo černé a na něm tři šestky hned za sebou. V tu chvíli jsem měla jasno, co dál. Přesněji řečeno, že žádná další komunikace již probíhat nebude :-D
Navíc do toho auta naskočil tak rychle, že ani nestačil říct "ahoj" :-D  A to si nemyslím, že bych byla nějaká fůrie nebo co :-D

44 Absolutnínula Absolutnínula | 17. srpna 2018 v 12:56 | Reagovat

Scázejí se zde nejstarší duše z říše nebes-144000 spravedlivých-andělů a archandělů, protože Velká Morava bude na příštích 12134 let vyvolena pro zástupce boha-Brahmy-Ofiona-Dia a podobným. -)

45 Alue Alue | 17. srpna 2018 v 14:10 | Reagovat

[44]:  ... a pak ses probudil s rukou v nočníku :)

46 Absolutnínula Absolutnínula | 17. srpna 2018 v 14:44 | Reagovat

[45]:. -)))
No podle mě budou příští rok soudit živé i mrtvé.
Mohl bych dát rozsáhlé informace na několik stránek, ale Ty to stejně nezveřejníš, tak na to prdím. V podstatě si stačí vyhledat zjevení Janovo o Apokalypse.

47 Alue Alue | 17. srpna 2018 v 17:04 | Reagovat

[46]:  mysli... 144000 jsou z celého světa. logicky je to zcela nemožné, jelikož ne všechny umí česky.

48 ginze ginze | 17. srpna 2018 v 17:32 | Reagovat

Já teď měla takový hezký zážitek :) Asi před týdnem jsem narazila na internetu na nějakou soutěž, a ačkoliv se do takových věcí nikdy nezapojuji, tentokrát jsem se přihlásila, ani nevím proč :D No a nakonec jsem vyhrála a dneska přesně na můj svátek mi přišla poukázka na nákup do drogerie, tak to mám velkou radost :)

49 Absolutnínula Absolutnínula | 17. srpna 2018 v 21:00 | Reagovat

[47]:a proč myslíš logicky? Nemysli a buď tady a teď. Protože jen tento okamžik je pravdou ve světě Matrixu či snové Máji.-)

50 Absolutnínula Absolutnínula | 17. srpna 2018 v 21:07 | Reagovat

[47]:a proč by nebyli všichni právě tady v Čechách nebo Moravě v mé blízkosti?-)

51 Alue Alue | 17. srpna 2018 v 21:31 | Reagovat

[50]:  protože pro každou zemi je jich jen několik.

52 zdeněk zdeněk | 17. srpna 2018 v 23:29 | Reagovat

[50]: Ve světě je 206 států, to dělá v průměru přibližně 700 z těch 144 000 na jeden stát. Což není moc lidí.

53 Ježovka Ježovka | 18. srpna 2018 v 2:15 | Reagovat

[48]: To je hezký, asi sis to zasloužila :-) Drogérky miluju, umím si tu radost představit.

[44]: heh...

54 Absolutnínula Absolutnínula | 18. srpna 2018 v 5:17 | Reagovat

[51]: tak to se možná pleteš princezno.-)

55 Absolutnínula Absolutnínula | 18. srpna 2018 v 5:26 | Reagovat

Největší podívaná všech dob

Mat 24,30-31: "Tehdy se ukáže znamení Syna člověka na nebi; a tu budou lomit rukama všechny čeledi země a uzří Syna člověka přicházet na oblacích nebeských s velikou mocí a slávou. On vyšle své anděly s mohutným zvukem polnice a ti shromáždí jeho vyvolené od čtyř úhlů světa, od jedněch konců nebe ke druhým."

Mat 25,31-32: "Až přijde Syn člověka ve své slávě a všichni andělé s ním, posadí se na trůnu své slávy; a

budou před něho shromážděny všechny národy. ..."

Stále se to opakuje: Na oblacích, ve slávě a moci, všichni andělé s ním, všichni to uvidí, ...

Víte, kolik je andělů? Bible říká, že nesčíslné množství! (např. Žid 12,22) Bude to velkolepé, nepředstavitelné. V Bibli čteme, že když někdo viděl anděla, žasl nad jeho majestátností (Mat 28,3-4). A nyní budou všichni doprovázet Krále vesmíru. Bude to největší podívaná všech dob - obraz neporovnatelné nádhery a moci - nepopsatelné.

56 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 9:35 | Reagovat

[55]: Je hodně egoitické si myslet, že veškerá pomoc je směřována do takového pidi koutku světa, jako je Česko.

Je spoustu jiných míst, kde jsou na tom lidí opravdu špatně a právě tam potřebují mnohem více pomoci, než my. Pokud jakýchsi 144 tisíc bytostí, které mají pomoci, opravdu existuje, zcela zákonitě musí být po celém světě.

57 Choco Choco | 18. srpna 2018 v 14:04 | Reagovat

[55]: Na čem to jedeš chlape? x'D

58 Ježovka Ježovka | 18. srpna 2018 v 18:42 | Reagovat

Hm, nemám to kam napsat a tomuhle rozumí jen tady, takže :D - opět jsem si ve volné chvíli hrála s gematrixem a trochu mě stresuje, že fakt hrozně moc jmen a názvů které jsem vymyslela vychází po součtu na 15, což je 6. Tak např. celé jméno mého totemového zvířete je Nirvana sanquine de Clara(neptejte se, jak jsem na to přišla, ani to nevím:D prostě se to jako všechno další "objevilo v mozku"), to vychází 1338 - i samotné Nirvana je 474. Kate Whiteman(mé druhé jméno, vím na co ho mám, bylo mi dáno před nějakým tím časem vnuknutím, když jsem se zeptala) zase 780. "kattewhitte"(používala jsem jako přezdívku online) = 852. Název něčeho důležitého pro mě a blízkého = 1392. Mimino(jméno psa) = 438. Šňupka(jo, přesně tak, ale tak kočka si za to může sama) = 492. Přezdívka, kterou jsem dala milované osobě = 294. A takhle bych mohla pokračovat... A ten můj blízký to má stejně(dokonce nám všem (my + kamarád) vychází jména po součtu 15 - resp. když použiju "kate" místo svého rodného, které nemám ráda, prostě mi to nejde do pusy), však rozumím, proč se přitahujeme. Jen se mi trochu nelíbí, na čem to rezonuju 🤔 Jako šestka nemusí být hned nutně špatná, ale víte jak. Aspoň že ta Ježovka vychází dobře.

... Za to jména obou mých andělů vychází 9, to je hezký :D

59 Absolutnínula Absolutnínula | 18. srpna 2018 v 20:04 | Reagovat

[57]:no tobě určitě nepovím dítě. -)

61 Absolutnínula Absolutnínula | 21. srpna 2018 v 11:33 | Reagovat

[56]:proč myslíš, že já myslím? Možná opak je pravdou. Raději medituj tady a teď, jako se snažím já. -)

62 Ježovka Ježovka | 22. srpna 2018 v 1:10 | Reagovat

[61]: Takže tady a teď medituješ na obláčku a nemyslíš si vůbec nic, hádám. jasně. Jako by se snad v Matrixu dalo být jen "tady a teď" pokud se má o sebe člověk postarat sám.

63 Alue Alue | 23. srpna 2018 v 16:49 | Reagovat

Přispěvatel ,,Absolutnínula" dostává ode mě počínaje dneškem trvalý ban za vulgarismy a osobní útoky.

64 Ježovka Ježovka | 24. srpna 2018 v 15:08 | Reagovat

Dneska jsem kvůli nastavení internetu zavítala na stránky O2 a ten jejich humanoid mi leze na nervy.

http://jyxo.info/uploads/DE/deec054b784c9867453bf652f5e137528126e771.png

65 Lulu Lulu | 24. srpna 2018 v 20:49 | Reagovat

[64]: Však.Ja som ho tiež už videla a myslím, že bol aj v nejakej reklame.Proste nemám v láske roboty, ktoré pripomínajú ľudí (zaujímavé je, že aj keď som sa nezaujímala o také veci tiež ma znepokojovali).

66 Paskalina Paskalina | E-mail | 25. srpna 2018 v 2:36 | Reagovat

[64]: to je robot....achjo :-(

[60]: to snad nemyslej vážně !!!

67 kalia kalia | 25. srpna 2018 v 14:41 | Reagovat

To auto vypadá dost dobře (Sion) - takové auto by mě možná i přimělo udělat si řidičák :D A má i zajímavý název.

68 ginze ginze | 27. srpna 2018 v 19:05 | Reagovat

Včera jsem měla krásný zážitek, kdy jsem dostala odpověď na svou otázku prostřednictvím písničky. Přemýšlela jsem totiž nad jednou věcí, která se stala již před mnoho lety a já nad ní ještě pořád přemýšlím a pořád jsem si říkala, jestli má nějaký smysl, že to nemohu vypudit z hlavy. No a měla jsem na youtube povolené automatické přehrávání a někam jsem šla a když jsem se vrátila k počítači, tak tam hrála písnička, která mi na to krásně odpověděla. Je to tahle písnička - https://www.youtube.com/watch?v=WDkX-z5BJ5w ...dlouho tam hraje krásná hudba, ale to sdělení začíná od 9. minuty, a je zajímavé, že když jsem přišla k počítači a nasadila sluchátka, tak to bylo právě na té deváté minutě. Jak jsem poslouchala ty slova, tak mi došlo, že co bylo, bylo a že se přemýšlením nad roky starou věcí jen obírám o všechno, co se děje teď. Tak mě to včera úplně dojalo :-) Navíc ta písnička se mi zalíbila na první poslech, je krásná.

69 Ježovka Ježovka | 30. srpna 2018 v 0:46 | Reagovat

[68]: To je moc hezké :-) Dobře znám takové zážitky, přeju jich víc, je to fakt fajn zajímavý pocit.

Jinak vyšel nový zajímavý klip od Alana W. : https://www.youtube.com/watch?v=M-P4QBt-FWw Chápu ho tak napůl, musela bych si pustit víckrát. Každopádně se mi hrozně líbí ten styl, je to takové "velkolepé". Vždycky jsem si představovala, (dřív, když jsem jako doslov mládě ještě nevěděla nic o Matrixu a jen si prostě pouštěla hudbu a měla spontánní představy, dělo se to ve fantazii prostě samo) že budu dělat něco podobného, jako "být vidět v hudebních klipech za tu dobrou stranu", jestli si dokážete tak nějak představit, co tím myslím(stejně jako jeden člověk jsem vždycky chtěla psát hlubší a smysluplnější texty, hudbu, ve které je víc než jen "byli jsme na párty, měli jsme skvělej sex", ale taková se holt tvoří protože showBUSINESS). Drží se mě to pořád a třeba se to jednou i podaří, poslední rok byl jak na horské dráze a tak snad někudy tudy mířím, když to všechno klapne(a že to probuzení z částečného spánku a zapomenutí svého úkolu bylo jak náraz do čelního skla auta)... Když se mě teda nezbaví případně dřív, než něco stihnu dokázat, takhle už pár lidí taky dopadlo :D Každopádně jsem nikdy neměla žádný jiný sen. Uvidíme, ráda bych. To jen ten klip mi to tak hezky připomněl tou atmoškou, tak jsem se asi potřebovala vypsat, už zase.

Teď tu zrovna jde od Lucky Vondráčkové "perfect kiss". Nic proti ní nemám, mám jí ráda, je to milá holka a jako mladší jsem ji ráda poslouchala, ale teda - ta tvrdá čengličtina umí znít docela děsivě, je to jako když mluví anglicky a česky zároveň :D Jako nezním o tolik líp, on si to člověk holt neuvědomí, ale vlastně tohle je fakt hodně o tréninku, oni např. Američani dávají pusu prostě trochu jinak a někdy tlumí sykavky, taky dávají jazyk k patru jakoby jiným, někdy až takovým zaobleným způsobem... Já pak zas zpívám české anglickým zobákem protože jsem zvyklá tak dávat při zpěvu pusu a někde v létě u táboráku se mě lidi ptají, proč to zpívám "tak divně" :D Zajímavé je, že mluvím "jinak" odmala(někde ve 13cti si vzpomínám, že jsem zjišťovala, že se mi češtinou chvílemi mluví až skoro blbě), i maminka mi to kdysi jako malé říkala a to jsem ájinou nijak zvlášť ještě ovlivněná nebyla(jak teda jen jde nebýt, když vás masírují odmala jak ve školce tak v pořadech pro děti).

Jo a, ještě: Pokud tu je někdo, kdo zrovna shání dobré kardio cvičení po kterém fakt zhubne a zároveň u toho nevypustí duši, doporučuji tohle: https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0&t=2321s

Cvičím to už několikátý měsíc a zvládám to 3krát týdně úplně v pohodě, se správnou stravou to kilčo i víc za týden fakt dolů dáte. Jen to cvičení neflákat:) a držet ramena ve správné pozici(trochu dozaději), jinak umí bolet. Je to hodně hopsací, ale fakt to zvládne - v uvozovkách - i moje babička, jen se teda pořádně zapotíte :D Ale berte to jako mini hru, nic to není, trenérka je skvělá(jednu dobu trénovala v Hollywoodu)a umí fakt pěkně rozehřát. Cvičím 38 minut(takže ne celé)a nenašla jsem za sebe lepší cvičení. Takže kdo si rád pustí hudbu("best pop remixes" za mě, jakékoliv hodinové a víc video, já cvičím třeba při tomhle, je to supr obzvlášť když máte před sebou zrcadlo, můžete poskakovat do rytmu:D : https://www.youtube.com/watch?v=a26TbOaFaho&t=3251s) a hopsá, doporučuju, jen nesmíte mít pod sebou citlivé sousedy :-D Dostupné jsou v tom videu vždy těžší i lehčí verze daného cviku. Kalorické tabulky k tomu a mám z toho denní mini hru(třeba včera jsem to zkazila, nechtěně o 600 kj víc), není tak špatné mít za momentální úkol hubnutí, mohlo to být horší. Kdo na čemkoliv makáte nebo prostě jen musíte fakt zabrat v práci, přeju hodně sil, zvládnem to a bude líp - po včerejší lehké depce z toho všeho jsem si to tak nějak uvědomila. Však ani bouřka netrvá navždy. Dokud víte, co máte dělat a slyšíte ten vnitřní hlas, jste v pohodě.

70 Ježovka Ježovka | 31. srpna 2018 v 0:11 | Reagovat

Teda ale... Jako uznávám, zaspamuju to tu, ale Aluška.org je snad jediné místo na netu kde je větší koncentrace lidí, kteří přemýšlí svobodněji. Já si prostě musím postěžovat. Dneska jsem narazila na pitomou diskuzi na netu, kde lidi dost agresivně útočili na pár, který měl věkový rozdíl - holka 15 a kluk 18 let. Ti idioti mu říkali, že je pedofil, když chodí s patnáctkou. Grr! Tohle mě vždycky dokáže rozpálit doběla, kéž by si tak aspoň našli význam slova pedofil. Rozumí vůbec, že v patnácti je každý jiný? Někdo už je skoro dospělý a někdo ještě dítě! Takhle já dostávám pořád věčnou palbu ohledně mých vztahů od doby, co jsem začala randit, moc dobře to znám a mám chuť těmhle lidem zrovna dát facku, aby si uvědomili, že vztahy jsou o INDIVIDUALITĚ. 18 a 15 není vůbec žádný problém. Co by asi řekli na 19 a 32? Že je to pedofil? A nemiluje mě? Že si se mnou chce jen užít? A proč jako? Jen kvůli věku?! Sebe soudím podle tebe, že.

Teenage randění nikdy nebylo pro mě, protože jsem nikdy nebyla vyloženě teenager a chtěla vážný vztah s někým, kdo mi bude rozumět, navíc jsem do starších odjakživa(ať si lidi říkají kecy typu "to je z toho, že jsi neměla jako malá pořádnýho otce doma". No, třeba jo. A co s tím jako nadělám? Mně se to takhle líbí). Sakra, lidi respektují transgender-gay-lesbo-duho-cosi(chápete, co chci říct, to nemá být urážka)jen proto, že jim to řekla telka, ale základní myšlenku nechápou a to sice ten samotný RESPEKT. Ovce, ovce a zas jen ovce. Moji rodiče mají mezeru 18 let a co má být? Jasně, dokud vám je náct, je to přeci pedofil, jasně. Fakt by to někdy chtělo dřív přemýšlet než ťukat do klávesnice(eh, že to říkám zrovna já). Nevím, v čem by mělo být jako lepší, když holka v patnácti chodí se stejně starým nevyzrálým puberťákem, který jí dost často tak akorát naučí číčovinky. Já když v šestnácti začala doma s tím, že tak nějak trochu bych něco mohla mít s mužem, kterému je 24, maminka na chvíli ztichla a přemýšlela - tak jsme si pokecaly a vzešlo z toho to, že uznala, že mě mnohem radši uvidí po boku chlapa než teenagera, který kouří bůhvíco na rohu školy(jako ale zas nejsou takoví všichni, uznávám). Samozřejmě už jsem ale v šestnácti taky nevypadala ani se nechovala jako dítě a to je právě to, ta individualita. Tohle je fakt téma mého života a jsem na to hrozně citlivá. Navíc po mně vyloženě snad "odjakživa" pokukují hlavně starší, vždy to tak bylo, vždy jsem to tak chtěla a byla studená sprcha, když jsem se setkala s první kritikou, obzvlášť v době, kdy tak jely gay duhové pochody... Jasně, když říká telka že bych je měl respektovat, tak je respektovat budu a pak už nad tím celým přemýšlet nemusím, fakt lol. Taky mě nebaví ty věčné dotazy a pohledy třeba na koupáku, lidi maj prostě pocit, že vás mají právo soudit, je to furt dokola.

Když se potká pár, který si výjimečně rozumí a zdá se to skoro až osudové, mají se jako rozejít jen kvůli věku a názoru druhých(kteří ani nepřemýšlí nad tím, že lidé mají duši a duše se znají, některé se znají po monoho životů a když se náhodou znovu potkají v Matrixu, prostě je to jediný pohled a málem vám v ten moment bouchne hruď, protože duše zaječí "TO JSI TY, KDES BYL?! AHOJ, O MŮJ BOŽE AHOJ, TAK TADY JSI!)? Pche, to teda rozhodně ne. Ale někdy je boj ten vztah udržet. Jasně, mohla bych říct třeba "no, je mi 22, já vím, že na to nevypadám", ale proč bych to sakra dělala?! Nechci se za BLBOU číslovku schovávat jak za makeup aby mě druzí respektovali, aby to bylo z pohledu společnosti "v pořádku". Spíš mi přijde, jako kdyby některé štvalo že si mladá holka najde fajn partnera a oni ne - a některé rodiče zas ničí, že je jejich dcera zdravě sexuální už v tak mladém věku, jako je třeba zmiňovaných patnáct. Já kdybych byla rodič, prostě to posuzuju podle toho, v jakém "vývojovém stádiu" se zrovna dcera nachází(a asi bych taky chtěla týpka trochu poznat, pochopitelně), ale kdyby nebyla dost vyvinutá, nejspíš se ani tak aktivně nezajímá o starší, že. Jak říkám, co je lepšího na tom, aby chodila s puberťákem? Lidi umí být fakt zabedněnci. Asi na to natočím naštvané video na youtube a začnu za to lobovat, fakt že jo. Poučení zní: Nechoďte po večerech na online diskuze. Šibne vám z názorů druhých. Doufám, že to ten pár ve zdraví přežil. Nevím, co jsem se sem těmihle vztahy s velkým věkovým rozdílem jako přišla naučit, ale chvílemi je to fakt zajímavé - ve světě, kde si vás každý hned zaškatulkuje jako puberťačku a chlapa pedofila, aniž by věděli skutečnou definici slova "pedofilie". Tohle téma potřebuje osvětu a nejspíš s tím fakt začnu.

Jako jasně, samozřejmě naštěstí existují i normální lidi, kteří řeknou "týo, to je ale věkový rozdíl, jak to dáváte? A jak jste se vůbec poznali? To je hezký, že si rozumí lidé z tak odlišných generací". Díky za ně, lidi s dobře fungujícím mozkem mám ráda. Fakt mi totiž někdy připadá, že kdybych na veřejnosti řekla "chodím se svým psem" budu mnohem "menší zločinec" než takhle :-? A pedofilie v Hollywoodu si nikdo nevšímá, achjo. Prostě nežít podle linek není sranda a to si člověk myslí, že ve 21. století jsme se už někam pořádně pohnuli - no ne, místo toho se vracím k teorii placaté země :D chápete, co chci říct, aby se do mě zase nepustil nějaký zastánce tohohle, nikomu to neberu.

Bohužel musím konstatovat - Američany obecně mám v mnoha věcech ráda, ale v otázce věkových rozdílů ve vztazích umí být DĚSNÍ, aspoň z mé zkušenosti. Tady v ČR je to kupodivu o něco lepší, přeci jen.

Tak jsem zas hodila jeden dlouhý emocionální výlet na Alušku.org, zítra ráno toho budu litovat. Ale co, třeba se nad tím aspoň někdo zamyslí, když to teda dočte.

71 jirik jirik | 31. srpna 2018 v 16:33 | Reagovat

[70]:zajímavé počtení.....pak jsou takové ty rodičovské tendence:"Hele už ti je tolik a tolik, měl/a by ses oženit/provdat."
Top tak hlava nebere......

72 Ježovka Ježovka | 1. září 2018 v 22:26 | Reagovat

[71]: Jo, to taky. Nebo "už je ti třicet, jak to, že ještě nemáš děti?" Achjo. To jsou dotazy jak ptát se rovnou na to, co rodiče, když je to cizí člověk. Ne každý je má.

73 Ježovka Ježovka | 3. září 2018 v 5:12 | Reagovat

Teda Ibalgin je stejně zlo... :-( Mám nějakou slabší chřipku - či jak to nazvat - a doprovází to šíleně silné a nepříjemné bolesti hlavy. Jelikož se s tím nedalo být v probuzeném stavu, vzala jsem si jeden den Ibalgin(když už na to vůbec ni nezabíralo, zkusila jsem všechno možné včetně command pb stardust)a druhý den ještě jeden, že to to tělo prostě holt nějak musí vydržet. No, od té doby se sice bolesti hlavy a horečky stáhly(ač horečka právě léčí, uznávám), společně s tou děsnou zimnicí, pomalu se uzdravuju a připadá mi, že je to proto, že jsem jedla přesně to, o co si tělo řeklo(hodně cukru, nechápu). - Každopádně ale se mi k tomu přidaly bolesti břicha(konkrétně střev, spíš takové křeče) a cokoliv sním, to ze mě do 20 minut vyjde, jako kdyby to snad tělo ani pořádně nestrávilo, rovnou poslalo pryč. Takže něco sním a hned bolesti střev a tak dál :-| Nevím proč, ale máme pocit, že za tohle možná může ten Ibalgin - ona mě ta střeva totiž bolí soustavně pořád, alespoň tenhle večer. Ibáč fakt jen v nouzi.

Mimochodem jsem právě zjistila, že jedna z těch nově příchozích koček čeká koťata. Paráda. Takže bůhví kolik se jich narodí... Vítejte v blázinci, máme tu 13 koček! To je ale dneska hezky, co?
Sakra, jako malá jsem vždycky chtěla mít útulek. Asi by si měl člověk fakt dávat sakra velký pozor na to, co si přeje.

"Neboj lásko, to zvládnem. Čim víc chlupatýho štěstí, tim líp, ne?"

"Jasně. Ale zkus po nich uklízet všechno to, co po nich uklízím já. A v noci ti dvě ležely na obličeji. Až nás sežerou, uvidíme, jak se na to budeš tvářit."

"Už nijak."

Miluju kočky do morku kosti, ale toto už je prostě moc i na mě. Takhle budem za chvíli dávat měsíčně všechny peníze jen na žrádlo zvěři - a to můžu jen doufat, že se ta kočanda o ty malé postará sama. Některé to nedají a nechtějí kojit, to už jsem taky zažila. Muselo se ke koťatům pak chodit každé tři hodiny(ano, i v noci), krmit kozím mlékem s glukopurem a stejně nám tehdy dvě zemřela :-(  :-( byla malá a měla špatnou imunitu, ale byla to tehdy hlavně moje chyba, nicméně jsem o tom tehdy ještě vůbec nic nevěděla a holt nejsem kočičí máma, mrzí mě to, ale už to nezměním.

https://www.youtube.com/watch?v=b-ELMKkHEDU

https://www.youtube.com/watch?v=FmusfUw_Ptw

https://www.youtube.com/watch?v=fcjR93Jin4Y

74 Alue Alue | 3. září 2018 v 9:30 | Reagovat

[73]:  Jestli je neudáš, tak napiš inzerát, nafoť je a já ti to zkusím hodit sem, na youtube a na fb, třeba to nějak pomůže.

75 Ježovka Ježovka | 3. září 2018 v 17:13 | Reagovat

[74]: Díky. Jestli jich porodí bůhví kolik tak fakt nevím, co bychom s tím dělali :-| Příbuzní by si vzali, ale sami jich mají pět.

76 Gabby Gabby | 5. září 2018 v 16:28 | Reagovat

Alue, neupravujes tu ted neco? Jednou nactu stranku a na hlavni strance je clanek o Indovi a pak znovu nactu a jsou tam dotazniky a pak zase Ind :-D

77 Alue Alue | 5. září 2018 v 19:43 | Reagovat

[Smazaný komentář]  blog.cz je v naprostém rozkladu už třetí měsíc, postupně je to horší a nedá se ani normálně tvořit obsah. pracuji na přesunu webu. první pokus selhal, minulý týden to dostal další člověk. kdybych mohla, byla jsem přestěhovaná už v červenci ale jsem závislá na práci druhých, takže to trvá.

78 Ježovka Ježovka | 5. září 2018 v 23:59 | Reagovat

[Smazaný komentář] přesně.

[Smazaný komentář] aha, tak takhle.

79 Ježovka Ježovka | 6. září 2018 v 0:00 | Reagovat

[Smazaný komentář] nebo třeba tohle, taky dobrý: http://jyxo.info/uploads/19/19cf80242bb40029b98bf05fc1297d6750360f91.png

80 Ježovka Ježovka | 6. září 2018 v 4:58 | Reagovat

Nevím proč, ale spešl co se MANY týče... Na téhle reklamě je snad všechno blbě včetně složení toho pití, jako kdyby ten opičák na začátku nestačil.

http://jyxo.info/uploads/B5/b54c805f23616f63fca0dddbce5e217816014002.png

81 Iris Kate Iris Kate | 7. září 2018 v 18:34 | Reagovat

Aluško, viděla jsi už tyhle morčátka, co skáčou v obýváku přes koberec? :) https://www.facebook.com/thedodosite/videos/293392974817998/

82 Ježovka Ježovka | 10. září 2018 v 4:15 | Reagovat

Poppy - Time Is Up - zajímavé video. Připadá mi, jako kdyby mluvilo o MK Ultra.

odkaz:https://www.youtube.com/watch?v=gg2pS9KN28U

(jsem to jen já nebo taky nevidíte odkazy v komentářích? Prostě nejsou. Beztak to mají všichni, fakt skvělý, blog.cz zas něco vylepšil)

83 Palmove listy zkusenost Palmove listy zkusenost | 12. října 2018 v 22:11 | Reagovat

[35]: potvrzuju. U Gejzy Valenty (Nadi), kteri meli byt v tomto oboru spickou, probihalo cteni tak, ze se vyptal uplne na vsechny podrobnosti ze zivota - na jmena vsech partneru apod. A pak dal papir o rozsahu 2 stran A5 s vseobecnymi informacemi jako jsou napriklad v horoskopech casopisu Blesk:) a ty informace z minulosti, na ktere se vyptal, do toho vagne zahrnul typem: S zenou jmenem Monika (jmeno partnerky, kterou jste jim sdelil) byste mohl byt jeste do 40 let veku, ale take by vam mohla prijit nova partnerka (to uz bez jmena). Takovy vestby muzete byt s touto partnerkou nebou jinou, to si muze rict clovek i sam ze a nesplete se:  bud a nebo:) akorat ze ta sranda stala 5 tisic. Tak takovy podnikani je neeticky.

84 Alue Alue | 13. října 2018 v 9:30 | Reagovat

[83]:  To oprvadu? Ale když s tím začínali, tak to takhle neprobíhalo, byla jsem tam 2x a nebylo to takové. ???

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama