V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Solární observatoře na celém světě zavírají. Snaží se před námi utajit příchod mimozemské flotily? Šokující fotografie naznačují, že se děje něco velkého / DOPORUČUJI

22. září 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa
Vážení čtenáři, dnes jsem pro vás sestavila kompilaci a překlady, týkající se aktuální kauzy ohledně podivného chování našeho slunce. Kompilace v sobě obsahuje vše důležité, co se mi podařilo posbírat ve zhuštěné formě. I pokud neumíte anglicky, na přiložená videa se podívejte. Jsou v nich velmi zajímavé záběry, které pořídili lidé po celém světě. Důležité komentáře jsem přepsala do češtiny, ale hlavní je obraz.

Solární observatoře po celém světě byly uzavřeny, aby se předešlo únikům fotografií galaktických flotil obíhajících kolem Slunce. Co ovšem tyto galaktické flotily dělají kolem slunce, zůstává tajemstvím.

13.9.2018 Vyšlo na youtube následující video, které ukazuje záběry dvojitého východu slunce na Aljašce. Záběry jsou velmi výmluvné. Ve videu je dále řečeno, že věřící lidé tato znamení považují za předzvěst našich posledních dnů a média se odmítají na téma těchto podivných změn bavit. Dále cituje části bible spojené s apokalypsou a zlými znameními na obloze.

Nibiru je tady! Aktualizace 13.září 2018
https://www.youtube.com/watch?v=w5yxjNtVVHE
13.9.2018 vyšlo další video od velmi slavného youtubera secureteam10, který se záhadami, ufologií a aktuálními úkazy na obloze velmi aktivně zabývá. Video začíná větou, že vznikly nové otázky týkající se náhlého zavírání slunečních observatoří. Mluví o uzavření solární observatoře v Mexiku 6.září 2018, která byla dokonce evakuována. Na jednu stranu popírá teorie veřejnosti že něco skrývá, ale zároveň dodneška nebyla schopná říci, co se vlastně děje! - Český článek o observatoři v Mexiku najdete níže, přeložili ho už na AC24.

SKUTEČNÝ důvod, proč uzavřeli solární observatoř v Mexiku...?
https://www.youtube.com/watch?v=dnDJZobWJGk

Video se dále zmiňuje o tom, že se na povrchu slunce objevuje něco jako obrovská díra, která asi předpovídá obrovskou solární bouři.
V čase 03:54 je záběr na slunce, který něco černého překrývá, jakoby to před ním prolétalo. Lidé to nasdíleli v jiných videích na youtube a ptají se, co to má znamenat. Domnívají se, že je to UFO. Je to záběr z jiné solární observatoře.


Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.
O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.
"Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt," uvedla Lifsonová.
Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti neví ani policie. "FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá," cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.
"Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká," uvedl šerif.
Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.
Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.
Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek. (zdroj)


Dodatečně se nějaké vysvětlení objevilo, cituji:

,,Nyní se na webové stránce observatoře objevilo oznámení, že provoz solární observatoře bude obnoven 17. září. Bylo také uvedeno jediné krátké vysvětlení, proč byla observatoř uzavřena - údajně kvůli páchání trestné činnosti.
"Asociace univerzit pro astronomický výzkum (AURA) při vyšetřování nespecifikované trestné činnosti s vyšetřovacími orgány v plné míře spolupracovala. V době před uzavřením hrozilo zaměstnancům observatoře nebezpečí, z tohoto důvodu provedla společnost AURA dočasnou evakuaci zaměstnanců," uvádí se v prohlášení organizace." (zdroj)


Je to celkem zajímavá shoda náhod, že zrovna v tuto dobu zavřelo i planetárium v Brně. Údajně montují největší 3D planetárium ve střední Evropě. Pravda to asi je, ale je zvláštní, že se to dělá zrovínka teď.

,,ZAVŘENO.
Prosíme o strpení, znovu pro Vás otevřeme 6. října."


13. září 2018 vyšel článek na webu ufosightingshotspot.blogspot.com, kde jsou ukázané šokující fotografie obřího UFO talíře poblíž slunce. Údajně je to možný důvod, proč v Mexiku stropili takový poplach. (K obrázku se ještě vrátím níže.)
V tom samém článku je i řečeno, že se NASA pokusila vysvětlit, co to bylo za podivný černý kulovitý stín před sluncem, který je vidět v druhém videu. Údajně je to měsíc.


Ten samý zdroj dále uvádí, že další observatoře, které byly uzavřeny v tom samém čase jako v Mexiku, jsou: Sydney Austrálie, Jižní astrofyzikální výzkumný dalekohled v Chile, Tenerife Španělsko, Maua Kea Havaj, Fairless Hills Pennsylvánie. Ještě zvláštnější je, že se uklidnily a znova otevřely ve stejném čase, jako observatoř v Mexiku!!

Zpět k obrázku obřího UFO u slunce:
11. září 2018 to vyfotila Maria Gina Hill ze Salemu v Indianě. Říká, že to vypadá jako obří UFO talíř, který doprovázejí další malé disky, jakoby byl ten velký jejich mateřská loď.

Autorka fotografie napsala na svůj Facebook (https://www.facebook.com/maria.g.hill): ,,Tohle se ukázalo na mém foťáku, poté co jsem dnes ráno fotila slunce na východní obloze. Mám iPhone 8 se zabudovaným adaptivním objektivem."


Gina udělala několik záběrů a natočila i videa, kde povídá o tom, jak sledovala celou flotilu UFO talířů. 1. video, 2. video.
Toto mi bylo posláno interně, bohužel od toho zatím nemám zdroj a nepovedlo se mi ho dohledat, patrně jde o překlad ze zahraničního příspěvku. I bez toho je úryvek natolik zajímavý, že ho přidávám:

,,Lodě galaktické federace mají maskování a protože boj na jak hmotné tak nehmotné úrovni proti temné straně na Zemi, která je poslední baštou, se blíží do vítězného finále tak galaktická federace odmaskovává lodě poblíž Slunce. Pochopitelně má sto tisíce lodí i nad naší planetou, ty však ještě jsou v utajení před veřejností. Vše je velice moudře plánované s tím jak temná strana ztrácí sílu , tak Galaktická federace spolu s Aliancí na planetě jedná. Musejí však postupovat opatrně protože, populace na Zemi je držena jako rukojmí, tak aby temná strana, Kabala se nemstila na pozemské populaci a nebyly veliké ztráty na životech a katastrofy, způsobené Kabalou. Také sluneční aktivita stoupá k blížícímu se solárnímu záblesku, který má posunout lidské vědomí do vyšších sfér bytí, kolem roku 2022. To taky způsobuje mimozemskou aktivitu u Slunce."

Druhý zajímavý vzkaz ohledně aktuálního dění na obloze je od českého diskutujícího Merlina, který je spojuje s Wingmakers:

,,Přátelé, s tím Nibiru to bude zase trochu jinak. Dočetl jsem Fulforda a ten se zmiňuje, že ze slunce vylétají "Tvůrci křídel" (Wingmaker), a pokud někdo z Vás četl Nerudu, tak víte, že Wingmaker jsou andělé. A pokud to jsou opravdu oni, tak si jistojistě přiletěli pro těch 6 padlých andělů. Hra skončila. A vsadím se, že to slavné Nibiru (planeta X) je možná jejich loď, a kabala nám celé roky podsouvala, že Nibiru je zlá planeta. Nibiru se čas od času vrací v cyklech k naší planetě, a možná vždycky Wingmaker přiletěli zkontrolovat jak 6 padlých hrají hru. No já jsem opravdu zvědavý kde je zase ta "pravda"."
všechny použité zdroje:
http://ufosightingshotspot.blogspot.com/2018/09/6-more-solar-observatories-closed-and.html
https://www.youtube.com/watch?v=w5yxjNtVVHE
http://www.hvezdarna.cz
https://www.youtube.com/watch?v=dnDJZobWJGk
https://ac24.cz/-/narodni-slunecni-observator-u-roswellu-byla-zahadne-uzavrena-fbi-evakuuje-personal
https://krize15.cz/zpravy/clanek/americke-urady-podaly-vysvetleni-proc-evakuovaly-slunecni-observator
https://www.facebook.com/maria.g.hill

Alue K. Loskotová, www.aluška.org / Čórování této kompilace na jiné weby bez mého vědomí je zakázáno.

 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 22. září 2018 v 1:38 | Reagovat

Toto... Neskutečně zajímavé.

2 armag armag | 22. září 2018 v 7:01 | Reagovat

Ano, je to zajímavé, ale pamatuji si, že fotky velkých objektů u Slunce byly již natočeny a nafoceny o mnoho let dřívě a stejně se nic nestalo, protože bytosti, který ty lodě patří nechtějí ukončit ten hnus, který je na zemi.

3 Dexter Dexter | 22. září 2018 v 10:52 | Reagovat

Mno, když jsem to poprvý četl, celkem mě to zarazilo. Ovšem, bohužel bude to nejspíš hoax.
Takže, za první: Na internetu jsem našel zdroje o uzvaření pouze té jedné obsevratoře v Novém Mexiku. Nikde jinde se mi nepodařilo najít nic o uzavření dalších observatoří. Všechny články zmiňující "uzavření observatoří na celém světě" odkazuje pouze na ten hle jediný článek na ufosghtings. Takže zdrojově je to velmi nepodložené.
Za druhé: Důvod uzavření observatoře v novém mexiku bude na 90% z důvodu špionáže. FBI je paranoidní a observatoř leží cca 25 km (nebo mil? To teďko přesně nevím. Je to jedno, je to dost blízko) od vojenské střelnice White Sands, kde jsou testovány nové, často utajované zbraně.
Za třetí: Bloggerka fotila na iphone 8 přes okno. Takže to, co na fotkách je vidět, je jaksi odraz jejího bílého iphonu v okně. Ta černá skrvna je dírka mikrofonu. Sorry, ale je to tak :D iPhone 8 má 12Mpx foťák se světelností 1/8, což umožňuje vyplodit kvalitní fotky, ne rozmazaný skvrny jako zde. Navíc už v minulých případech publikovala lži, což jí na uvěřitelnosti zrovna nepřidává.
Za čtvrté: Jen tak na okraj - po světě je podstatně víc slunečních observatoří, než těch zmiňovaných 6 uzavřených. Zatím nikdo tak nějak nepublikuje, že by se u slunce něco dělo. V rozsáhlou konspiraci umlčující důkazy nevěřím, protože to není technicky možné. Takže, nikde se nic nepíše, z toho mi vyplývá že se nejspíš ani nic podstatného neděje. Hrozně rád bych věřil, ale jak říkám, nejsou důkazy.

Takže, hrozně rád bych zde předkládané možnosti věřil, ale nenašel jsem dost důkazů, které by mi umožnily uvěřit.

4 lenka f lenka f | E-mail | 22. září 2018 v 11:55 | Reagovat

Ve vesmíru se toho děje nesrovnatelně víc, než si my vůbec dokážeme představit. A děje se to i přesto, že na internetu o tom nejsou žádné zmínky. Takže myslet si, že když nikde nic na internetu nenajdu, že to neexistuje je podle mě nesmysl. A to souvisí s čímkoliv ne jen s těmito observatořemi. Proč by si lidé měli myslet, že budou o všem informovaní a o všem najdou důkazy? Bohužel ani náhodou. Co chtějí zatajit, to zatají.

5 Alue Alue | 22. září 2018 v 12:20 | Reagovat

[4]:  Lidé mají pocit, že co není na netu nebo v televizi to neexistuje a zapomínají, že oba kanály tvoří omylní obyčení lidé jako my, kteří neví všechno na světě a to nejcennější nikdy ani neuvidí. - Ani bych je za to nevinila, je to druh deformace a nástupná generace po nás to bude mít ještě horší, když vyrostla s tabletem, místo u maminky v náručí. Mění to úplně strukturu mozku a způsob jak myslíš. Kompl je dobrej k práci a vzdělání, ale neměl by tě definovat.

6 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 22. září 2018 v 13:23 | Reagovat

Tak to je opravdu síla - já jsem totiž kolem 10. září (nevím, kdy přesně) jako obvykle hleděl do slunce a prováděl svůj 45 minutový sungazing a najednou jsem viděl slunce dvojitě - přísahal bych, že jsem viděl 2 slunce těsně u sebe.

Pak jsem si ale uvědomil, že možná trochu šilhám, protože jsem se nedíval hned ráno (/večer), jako obvykle, ale v 11 hodin (což mi nevadí, jsem cvičený) a možná jsem tedy trochu šilhal po hledění do tohoto ostřejšího sluníčka.

V této souvislosti mi přijde ale zážitek o něco mystičtější :D.

7 Natyna Natyna | 22. září 2018 v 14:58 | Reagovat

Jak je to vůbec s těmi Bovisi? Nebo jak se to jmenovalo, nejdříve tu byl kvůli tomu hrozný BOOM a teď nikde nic. To to přestalo, nebo to bylo jenom smyšlené? Myslím že minulý rok to tu ještě vycházelo?

8 Rava Rava | 22. září 2018 v 16:52 | Reagovat

[4]: Jenže kdyby člověk ke všemu přistupoval jako vy, musel by věřit úplně všemu, co se kde doslechne, a primárně tomu, pro co není nejmenší důkaz. To musí být obrovský nápor na mozek, uvažovat takhle.

9 Věra Věra | E-mail | 22. září 2018 v 16:58 | Reagovat

Mně by zajímalo jestli ta kosmická flotila je i nadále u slunce

10 Alue Alue | 22. září 2018 v 17:37 | Reagovat

[7]:  Praxis pořád fičí dál
https://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html
akorát mě po nějakých dvou letech denní aktivity opravdu přestalo bavit to překládat a přepočítávat a pořád dokola vysvětlovat, takže koho to opravdu zajímá, ať kouká na originální stránku, nebo kdo to myslí vážně a má na to čas, ať to klidně dělá po mně, já se iniciativě nebráním a patent si na to nenárokuji...

11 Léňa Léňa | 22. září 2018 v 17:49 | Reagovat

[7]: to by mne taky zajímalo, bovisy zmizely ?

12 lenka f lenka f | E-mail | 22. září 2018 v 20:32 | Reagovat

[8]: No musím říct, že žádný obrovský nápor na mozek nepociťuju a ani jsem neřekla, že věřím úplně všemu, co se kde doslechnu. To se špatně vysvětluje, protože každý jsme jiný a myslíme a naciťujeme věci jinak. Internet je určitě dobrá věc, člověk se z něj dost dozví a je jen na něm, jak si zprávy v sobě přefiltruje. Mám nějaký svůj osobní názor na věci a život okolo sebe a je jen na mě, co se rozhodnu podpořit a co zavrhnu. Hrají v tom roli vědomosti, zkušenosti i instinkt. Ano každý je omylný. To, že někdo něco napsal na internet nebo nenapsal, pro mě není alfou a omegou toho, že to tak je či není. Taky proto, když něco slyším, sama si rozhodnu jestli mi to dává smysl či ne. Jsou věci, které můžou být na internetu bezvadně doložené  a potvrzené a přitom to můžou být kvalitně zpracované dezinformace. Naproti tomu jsou data, která jsou pravdivá, ale může se stát, že pro ně nenaleznete spolehlivý zdroj a proto řada lidí dojde k tomu, že to jsou nesmysly. Chce to taky zkoušet informace nějak naciťovat na podkladě toho co člověk ví a ne jen omezovat svůj názor na něco jen podle toho, jestli to je někde napsané či není. Chci tím říct, že řada věcí (či útržků dat) může být pravdivá, ale zdroje se vůbec nemusíte dopátrat. Prostě to tak je, ale mě to vrásky na čele nedělá, já jsem to vzala jako fakt.

13 lenka f lenka f | E-mail | 22. září 2018 v 20:34 | Reagovat

[5]:

Na to není možný napsat nic jiného než, že s tím naprosto souhlasím. :-)

14 mariankosnac mariankosnac | 23. září 2018 v 19:50 | Reagovat

Vesmírne lode sa občas zastavia pri slnku natankovať energiu, tak ako malým ufo stačia aj atóm. elektrárne, preto toľko pozorovaní ufo pri bohunickej atómke. Nič by som neočakával.

15 Ježovka Ježovka | 24. září 2018 v 20:13 | Reagovat

[8]: Je to nápor na mozek. Proto si pouštím uřvanou metalovou hudbu. přehlušuje myšlenky.

[12]: Jako máte můj obdiv, kéž bych uměla své myšlenky takhle zachytit v komentáři. Mluvíte mi z duše. (tykala bych, ale nějak si nejsem jistá :D )

16 lenka f lenka f | E-mail | 25. září 2018 v 8:57 | Reagovat

[15]:

Díky. Klidně mi tykej Ježovko :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama