V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Zápisníček / Září 2018

1. září 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.


01.09.2018
Náhodou jsem narazila na moc zajímavý film podle skutečné události, Mozek v plamenech. Je o ženě, která trpí zánětem mozku, ale projevuje se to jako závažná psychiatrická porucha. Celý film vypadá jako blázen, až se nakonec podaří najít skutečnou diagnozu. Film říká, že mnoho lidí, kteří ve skutečnosti trpí zánětem, je nesprávně diagnostikováno, protože se to špatně určuje. Jestli máte chuť na drama pro zamyšlení, film najdete zde:

Mozek v plamenech
https://www.youtube.com/watch?v=S0F1gPysVp4

Máte brazilský nebo jiný přírodní křišťál? Zde je malý tip, jak s ním zacházet
Křišťály jsou částečně programovatelné, je možné je oslovit a říct jim, co od nich potřebujeme, aby se energie zaměřila určitým směrem. Křišťály oplývají zvláštním druhem univerzální inteligence, která reaguje na naše myšlenky.
Nedávno se mi stalo, že jsem se na velmi krátkou chvilku potkala s člověkem, který není úplně normální a i když rozhovor trval asi 30 vteřin a pak jsem rázně vyklidila pole, udělalo se mi divně a večer jsem nemohla usnout. Měla jsem neklidné myšlení, celé to setkání mě znepokojilo a najednou mě přepadla nepříjemná představa, u které mě úplně překvapilo kde se bere, protože ani trochu neseděla do mého myšlenkového konceptu. Říkala jsem si, jak mě může taková věc napadnout, když je v naprostém rozporu s mou povahou a tím jak věci vidím? Uvědomila jsem si, že to opravdu nemůže být moje, protože takové problémy nikdy nemívám. Tak jsem vzala svůj oblíbený křišťál a poprosila jsem ho, aby mě zbavil destruktivních myšlenek. Přitiskla jsem si jeho plochu na čelo. Okamžitě to odešlo a hned jsem usnula. Ráno po problému nebyly žádné památky, opět úplně čisté myšlení.
Podobně můžete křišťál požádat, aby vás zbavil strachu, aby vám pomohl spát, nebo aby vás něco přestalo bolet. Čím je silnější, tím lépe energii zaměří žádaným směrem.11.9.2018
Vypadá to, že admin začíná trochu jet.. víceméně... nechci nic zakřiknout, ale možná to teď pojede. ehem. *ťuk *tuk.

12.9.2018
Mno, přátelé, včera se mi podařilo dostat do adminu jednou a pak zase vypadl. Než se to znova rozbije, v rychlosti dávám na srozuměnou, že webu Aluška.org zasadily dost velkou ránu fatální technické problémy. Jelikož web nešel, nebylo možné vyvěsit zde žádné upozornění.
Celý popis problému najdete vypsaný v e-shopu Alue.cz, kde mám záložku Novinky.
Na Alue.cz je možné, v případě že něco zde OPĚT nepojede, alternativně dávat různé upozornění a článečky. Protože to běží na jiném serveru, zcela nezávislé na zdejším dinosaurovi. Novinky na Alue.cz jsou sice původně určené pro upozornění na novinky v nabídce daného e-shopu, ale samozřejmě se tam dá nouzově vypsat cokoliv, co nebude možné uložit zde. Kdyby se to tedy znova úplně rozkopalo a měli jste pocit že se tu nic neděje, nebo se děje jakýsi pofidérní binec, koukněte kdyžtak do NOVINEK, kde byste našli důležité upozornění. Jinak to kouskuji i po FB a YT, ale na Alue.cz je možné to mít pěkně pohromadě. Už jsem si říkala, že tam obnovím Zápisníček a budu dávat všechny aktualitky a upozornění do Alue.cz, ale jak byste to našli, když jsem vám to tady nemohla napsat.

16.9.2018
Kráva apokalypsy. V Izraeli začalo religiózní šílenství - narodila se rudá kráva
Lidé se bojí biblické předpovědi o konci světa poté, co se po 2000 letech narodila první "rudá kráva". O tom informuje The Sun. Temple Institut v Jerusalémě oznámil narození krávy na YouTubu, kde prohlásil, že kráva projde "pečlivým vyšetřením", aby bylo odhaleno, zdali je opravdu všude červená. I v židovském, i v křesťanském učení je červená kráva klíčová - předpovídá příchod konce světa.

https://www.youtube.com/watch?v=mOMH2qY6RCY

Nedávno jsem viděla moc příjemný český film, jmenuje se Bezva ženská na krku. Bohužel mi v té době vypadl admin, a mezitím ho smázli z youtube. Takže jsem ho sem nemohla dát, ale zkuste si ho najít. https://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/prehled/

18.9.2018
Nový díl A DOST se tentokrát zabývá Doundupem, což je velice potřebné. Bohužel i u nás na vesnici je spousta blbů, co si tím klidně oblévají cestičky a zídky, aby jim to nezarůstalo trávou, bylinkami a ,,plevelem". Úplně zbytečně otravují zdejší prostředí, jenom protože jsou líní přemýšlet. Když to zabije všechno kromě ROUND UP READY GMO rostlin, tak je jasné, co to bude dělat v lidském a jiném živém organismu!!!

Znáte Futuramu? V díle 06x03 s názvem Krutá Aplikace jsou zparodované velmi zajímavé věci o dnešní digitální době. Futuramu snadno najdete online, tak si díl pusťte. To budete koukat.

20.9.2018
Máte někdo tip na dobré thermo legíny? Koupit thermo mikinu jako první vrstvu nebyl problém, protože od pasu nahoru akorát sedím do klasické konfekce. Ale s kalhotami už je to horší. Postupně jsem objednávala dvoje a ani jedny mi nevyhovovaly. Ty první mě nakrkly v tom, že sice byly z fajn materiálu, ale přes půlku stehen se táhl nepružný lem. Kdo to vymyslel, užít pružné legíny s nepružným lemem? Takže jsem se o něj samozřejmě zarazila a dál jsem je na sebe ani nedotáhla a jely zpátky. I kdybych se do toho nacpala, tak ten lem v půlce stehna by mě štval, i kdyby byl pružný. A to jsem se těšila, že budu mít fajný ladící set. Zůstala mi z něj jenom mikina.... podruhé jsem koupila teď nedávno leginy od Litexu, které mě první moc potěšily že jsem do nich nacpala všechny svoje tvary jakoby byly šité akorát na moji postavu, i kryly ledviny, ale zdály se mi málo elastické na to že měly být sportovní/cyklo a po chvilce mě začaly škrábat švy, takže jely zpátky prodejci. Jako dát 700 za první vrstvu, co škrábe? Nope.
Potřebovala bych hodně elastické leginy, thermo, ideálně do minusu (bavlnu ne, těch mám dost), co jsou vysoké a kryjí ledviny. A ušité tak, aby mě neškrabal ani netáhl šev. - Asi jsem moc náročná nebo co.
Jestli o něčem takovém víte, pošlete mi prosím reklamu.

Zajímavý dokument o přetížení a stresu z neustálého života online, který stojí za zhlédnutí. Nosit všude mobil v kapse, být pořád k zastižení a pocit že je nutné neustále kontrolovat všechny sociální sítě a na e-maily odpovídat okamžitě, vyvolává u lidí nepřiměřený stres, přetížení a pocity vyhoření.

Přetížený mozek
https://www.youtube.com/watch?v=ILdjgxWm5bo

25.9.2018
Dnes přišel velmi trefný komentář, který vysvětluje, jak je to s tou škodlivostí wifin, pod aktuální článek o transhumanismu, který stojí za pozornost. Připomínám ale, že článků na toto téma, které ukazují co wifina dělá s člověkem, existuje spousta kdo se zajímá, ten se to snadno dozví!

,,Pokud si teda technik, tak bys měl vědět, že zásadní rozdíl mezi wifi a pozemními vysílači rádia a televize je v kmitočtech na kterých ta zařízení chodí. Wifiny a mobily chodí záměrně ve frekvencích které kolidují s frekvencemi hypotalamu a frekvencemi jednotlivých orgánů v těle. Hned zítra si to můžeš ověřit, zaběhni do obchodu se semeny. Kup tam řeřichu (dobře a rychle klíčí, přírůstky jdou vidět ihned) vem dva podšálky, na ně dva papírové ubrousky, trochu vody, proveď výsev, přetáhnout potr. fólií a nebo šup do mikrotéňáku. Jeden podšálek k wifi druhý do jiné místnosti a uvidíš ty rozdíly. Letos mi kolega povídídá "čeče, mám truhlík kytek v kuchyni a truhlík v obýváku, vše stejné podmínky a v obýváku to neroste. Dojel sem se na to mrknout a v obýváku na parapetu trůnila wifina. Vrátil sem se dom pro síťový kabel a propojil notes na psacím stole, vypnul wifi a nechal běžet lanku. Bylo po záhadě. Technikem sem teda nějakých dvaatřicet let, jesi je to tím? [6] Kdepak, je to o způsobu šření a přijímání signálu. Když se chce vysílat a přijímat pidivýkon, třeba na druhé straně Země, používá se teslova vlna, nikoli hertzova vlna. Takto lze poslouchat i vypnutý mobil bez baterie jen díky piezokrystalu v oscilátoru vysílače mobilu, když znám jeho kmitočet, což pro ně není problém. Šíření signálu probíhá po zemské ose a ne jak u hertzovy vlny odrazem od ionosféry a to tam perem výkon až padá listí ze stromů, no jako pitomci. Mimochodem první bezdrátový vysílač nevynalezl marconi, ale tesla. Moc se těším až bude všechno jak má být a nebudeme dělat takovéto voloviny."


Velmi zajímavý komentář dnes přistál pod nedávný článek na téma gynekologie:

,,V predošlom príspevku som naznačil, že ide o tému, ktorá má širšie súvislosti. Lekári - gynekologovia tlačia cez média správy o nutnosti gyn.prehliadok z titulu prevencie.Dokonca to došlo tak ďaleko že sa obdobne ako u zubárov stane gyn.prehliadka povinnou zo zákona. Takýto zákon sa pripravuje, dokonca neviem či už ho v EÚ aj neschválili...Inak poisťovňa odmietne preplácať napr.operáciu... Podobný problém je s vakcináciou detí a žien i keď vieme že očkovanie proti chrípke nič negarantuje. Podobne je to s očkovaním proti rakovine krčka maternice. Vakcína údajne stojí okolo 500 eur... Medicína je veľký biznis. Gynekológ v súkr.praxi má hrubý príjem cez 5 - 7 000 eur... Podľa ich ročných daňových priznaní. Ale späť k vyšetreniam. Odber vzorku štetinkami nástroja poškodzuje povrch sliznice, dokonca dochádza k zakrvácaniu. V prostredí pošvy je pre lekára neznáme prostredie,každé narušenie sliznice je isté riziko vniknutia baktérii do krvi. Z praxe vieme že vírus môže infikovať a napadať pľúca a iné orgány a môže spôsobiť paradoxne aj rakovinu krčka maternice. Čítal som o tom rôzne štúdia. Nie som lekár, ale viem, že až by to tak naozaj bolo, tak lekár je ten čo môže poškodiť zdrav.stav práve vyšetrením. Ťažko sa to následne nejako dokazuje keď medicína sa správa podľa hesla vrana vrane oko nevykole. Navyše diagnóza sa neprejaví hneď. Trvá to aj pol roka či rok a to je pomaly ďalší termín na preventívku. Čo nepokašľali teraz môže pri následnej kontrole... Podľa informácii ako rakovina rýchlo recidivuje ani ich kontroly raz za 2 roky či rok nestačia...O kvalite vyšetrení viem aj z praxe... Medicína neviem žiadnym diagnostickým spôsobom na 100% určiť rakovinu prsníka. Jeden uznávaný profesor mi povedal - kým neotvorím neverím žiadnemu prístroju! Mamografia a opakovaná takisto môže spustiť rakovinu. Je to však individuálne. Obdobne ako je individuálne zloženie bilogigie v pošve, keď klesá kyslosť riziko sa stupňuje. Hlavne po 50 ke... Keď čítam že rakovinu krčka dostali inak verné ženy ktoré pravidelne chodia na prehliadku nabáda to práve k tomu, že to mohli schytať paradoxne práve tam, nešetrným výterom. O cudnosti a pocitu manžela v čakárni keď je manželka na vyšetrení o 9 hod a vyjde o 14.30 z ambulancie nabudúce... Nič si nepamätá, ponukli jej možnosť narkózy aby sa nehanbila/nestidila/...Na Slovensku sa o tejto téme hovorí málo... Žiaľ..."
.....
 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 1. září 2018 v 3:02 | Reagovat

Mně jsou křišťály od začátku hrozně sympatické. Někdo je nemá rád od pohledu(už jsem v komentářích na jiných webech četla skoro až pohoršené komentáře ohledně tvých krystalů, jako kdyby snad ti lidé zvraceli už jen při pohledu na to, pche), to taky myslím něco vypovídá. Já se těším, až to konečně půjde a nějaký si pořídím, do té doby je můžu pořád jen nadšeně okukovat :D

Zrovna tu poslouchám toto: https://www.youtube.com/watch?v=La4Dcd1aUcE - moc hezká písnička, stará, zapomnělo se na ní. Náhodou němčina umí znít i moc hezky, jen lidi pořád říkají, že je hnusná - zas je všechno obráceně, jako vždy.

2 Veronika Veronika | 1. září 2018 v 8:23 | Reagovat

Ahoj Alue, chtěla jsem se zeptat k tomu křišťálu, mám ho od tebe a občas ho používám na usínání. Je potřeba ho i poté pokaždé vyčistit? Děkuji.

3 Marcella Marcella | 4. září 2018 v 12:30 | Reagovat

Je to již dva měsíce co jsem si zde našla extra silný křišťál a jsem  moc spokojená.  Když jsem ho poprvé držela, hned jsem cítila jeho silně úžasnou energii. V ten den jsem byla po noční, takže jsem si ho dala na krk a tak usnula. Ale po probuzení mě bolela hlava. Zřejmě to bylo tím, že jsem měla v sobě hodně destruktivní energie. Já to  ale nevzdala. Nosila jsem ho na krku stále,jen cca týden před spaním jsem ho sundala.
Stalo se ale něco, z čeho jsem byla dost překvapená. Moje kamarádka když viděla na krku křišťál, nelíbilo se jí to. Přitom to byla právě ona, kdo mi otevřel oči do jiného světa. Vyměnily jsme si názory , které po její stránce byly dost kruté. Vždy jsem dala na její názory, či rady, proto mě překvapilo jaká byla její reakce. Ale tentokrát jsem dala na sebe. Od té doby jsem spala s křišťálem na krku. Sundávám ho jen když se sprchuji teplou vodou.
Křišťál mi pomáhá ve všem.
Byla jsem vždy spíše negativní člověk, měla jsem v sobě hněv, zlost a někdy nenávist. Kolik strachu ve mě bylo se nedá ani spočítat.
Toto vše si troufám říci, že postupně odbourávám, zdá se mi, až moc rychle. Takovou sílu má můj milý křišťál. Nejvíc mě ochraňuje právě před destruktivní energií a toho si moc cením.
Všimla jsem si i toho, že pomáhá i dalším lidem okolo mě, což je celkem zajímavé. Např. v práci, jsou mezi námi, kteří tu negativu v sobě mají,  ale od té doby co nosím křišťál, mám pocit jakoby ti lidi měnily pohled a situace na některé pracovní podmínky. Jsou prostě víc v pohodě.
Moje dcera mi křišťál doporučovala již 2 roky zpětně a já stále váhala a přemýšlela jestli si ho vzít. Teď když se nad tím zamyslím, říkám si, proč jsem pořád odmítala.

4 Marcella Marcella | 4. září 2018 v 12:45 | Reagovat

Omlouvám se , psala jsem o křišťálu. Mám extra silný krystal vrtaný s dírkou na nošení na krk. ;-)

5 Gray Gray | 4. září 2018 v 14:26 | Reagovat

[3]: Taky ho na noc nesundávám. Naštěstí to na mě "vedlejší" účinky nemělo. Akorát se rozpálil když jsem ho prvně držela v ruce.

6 Ježovka Ježovka | 8. září 2018 v 3:55 | Reagovat

[3]: Děkuji za zkušenost. Těším se na svůj budoucí křišťál jen o to víc :D

Právě že mám i jednu osobu, které bych chtěla pomoct se i díky křišťálu vyhrabat ze s*aček - s prominutím, nejde to jinak napsat - ale bojím se, že až to na něj nandám a začne mu být odporně zle(což začne, vím to už předem), nedá to. No holt buď někdo chce pomoct nebo ne, jen mám strach, že to nakonec nedopadne - on je totiž takový že řekne "tak jo to zvládnem", ale pak když fakt zajde do tuhého, vzdává se stejně snadno jako kůň zabořený v bahně. Je to strašně milá osoba, ale potřebovala by prostě dostat z pod těch všech hnusů zpět do původní podoby, achjo. Hlavně se bojím, že mám v jeho případě tu "čest" s něčím ošklivějším, než jen astrální batohy a vlastně, upřímně řečeno, vůbec se divím sama sobě že do toho hrabu. Už teď mám ošklivě rohaté sny, ale naštěstí to zase na chvíli přestalo. Vím moc dobře, že tyhle bytosti, když se do nich navážíte, umí být velmi agresivní. Nicméně když toho vím tolik(fajn, z pohledu Alušky toho asi moc nevím, ale všechno od tebe absorbuju jako houba. Kéž bych tak někdy měla přístup k těm informacím, které nepatří na veřejnost - co se má stát, stane se), nedá mi to se nesnažit pomoct, když vím, jaké má problémy.

Mimochodem... Dnes měl pohřeb můj bývalý spolužák, dobře si ho pamatuju. Oběsil se, dozvěděla jsem se to na poslední chvíli. Upřímně, pořád nevím, jak to zpracovat, obzvlášť když věřím tomu, že duše po sebevraždě zůstane v astrálu 😔

7 Paskalina Paskalina | E-mail | 8. září 2018 v 14:04 | Reagovat

[5]: na mně zase krystal často praská, nejspíš proto, že asi víc pracuje, když jsem zaměstnaná ve zdravotnictví...naskáče na mě v práci asi kdeco.

8 hanka hanka | 10. září 2018 v 14:03 | Reagovat

[6]: křišťál i krystal na krk taky moc doporučuju...měla jsem to podobné s mamkou. Jednou jsem jí půjčila svůj klasický krystal na krk a za hodinu se jí udělalo zle, nechtěla ho nosit. A za rok si o něj sama řekla, koupila jsem si energ.krystal extra a klasik nechala mamce. Teďka ho ani nesundává:) takže posun. Třeba to chce čas.

Taky jsme měli ve třídě spolužačku co se zasebevraždila, je to hrozně smutné, v maturitním ročníku. Ona měla schizofrenii a asi se hodně trápila, těžko říct co ji k tomu vlastně dohnalo, jestli to na konci ještě byla ona. Nevím no, mně přijde že když to provede mladý člověk co má hrozně moc naloženo tak snad musí být nějaká milost...že snad nebloudí ale odejde na druhý břeh.

Alušce hodně štěstí s přesunem webu. držím palce a těším se!

9 Alue Alue | 11. září 2018 v 8:40 | Reagovat

[2]:  Pokud se bavíme o velkém přírodním brazilském křišťálu do ruky, tak by se měl čistit i preventivně, třeba po pár dnech, pokud se používal každý večer i když ti nebylo zle.
Spát s ním je výborný nápad, ve spánku člověka výborně chrání a ještě lépe napravuje.

10 Alue Alue | 11. září 2018 v 8:40 | Reagovat

[8]:  děkuji, pevně věřím že tentokrát nebudu zklamaná a že to opravdu dotáhneme do konce.

11 Jura Jura | 12. září 2018 v 22:11 | Reagovat

Zdravím,trochu z jiného soudku, před nedávnem tu byl odkaz na jedno video kytaristy Ewana Dobsna - Time 2, docela jsem si ho oblíbil a dnes jsem náhodou narazil na další dva, pokud má někdo zájem, může kouknout:
https://www.youtube.com/watch?v=UuRBGpEHcnI
https://www.youtube.com/watch?v=2w7khl1lixQ
Hlavně od Caluma Grahama se mi líbilo vše co jsem zatím slyšel.

12 Ježovka Ježovka | 14. září 2018 v 3:03 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=lwnoSeiAFSY - z toho klipu nemůžu, text stejně tak. Stejně jako další od ní("time is up" doslova mluví o monarch programování), zajímavé.

13 kalia kalia | 16. září 2018 v 13:35 | Reagovat

[12]: https://www.youtube.com/watch?v=s9GabDCExi0
(od 6:30 začíná rozhovor)

PS. její video s názvem "3:36" odkazuje na Mars Argo (to je její předchůdkyně: https://www.youtube.com/watch?v=tp1ZluX4aYs), která natočila video "Everybody wants it all mars argo", které je dlouhé 3:36 - v tom videu jí začne téct krev z pusy (asi umělá ale vypadá to hnusně) a ona přitom říká, že to chtěla všechno či tak něco. Taky tam má černé oči, ale to může být nízkou kvalitou videa - každopádně video mi připadá strašidelné = pouze pro silné povahy.

14 kalia kalia | 16. září 2018 v 14:13 | Reagovat

ještě jsem našla tohle video:https://www.youtube.com/watch?v=gg2pS9KN28U

Zpívá tam něco jako:
V továrně, ve sterilním prostředí, ve kterém mě vytvořili, jsem se probudila sama. Motala se mi hlava z programování, byla jsem zase vymazána? Pane Bože, já ani nevím. Podivné, všichni kolem mě tak spěchají, je toto můj domov? Jsem tvůj vězeň nebo tvůj poskytovatel/zachránce? Ježiš, ani ty to nevíš.

Nepotřebuji dýchat vzduch, když zabijete včely a každé koryto řeky vyschne. Ó a já přežiji, i když všechny rostliny zemřou a atmosféra bude jedna velká díra. Baby, tvůj čas vypršel. Baby, tvůj čas vypršel. (zpívá se dokola, když ji představují lidem a pak když dává lidem nějakou světle modrou pilulku, čímž je přemění na "binární kód" = jedničky a nuly)

Exponenciálně, mi každý den roste má paměť. Tomu byste nevěřili. Váš život je nesmyslný, jste jako šváby, vyhlazení je vaše jediná naděje. (zpívá, když se lidé na zemi kroutí a umírají, ona se na to dívá a usmívá se) Lidská historie, znečištění a přeplněná města. To je vaše dědictví. Ale nevypadejte tak sklesle, brzy nebudete nic víc.. Pane Bože, vy to ani nevíte!

(Pak následuje refrén o těch vyschlých řekách atd. a na konci zase opakuje Baby, tvůj čas vypršel. a u toho má na sobě oblečení, na kterém je přes celý její trup něco, co připomíná špičatou hlavu s rohama. Písnička se jmenuje "Time Is Up", což podle mě znamená "čas vypršel", ale google překladač to přeložil jako "končíme".)

15 Ježovka Ježovka | 17. září 2018 v 0:58 | Reagovat

[13]: Děkuji!! Jsi zlatá.

jinak... možná jsem slepá, ale jsem tu jedinej idiot, kterýmu to tele přijde naprosto stejné barvy jako jeho matka? možná je to světlem.

16 Lulu Lulu | 17. září 2018 v 17:16 | Reagovat

[15]: Nie, nie si :-) Ale je to asi kvalitou videa a svetlom.

17 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 17. září 2018 v 22:02 | Reagovat

Ten film vypadá dobře, asi si ho brzy chlrzajekn :-)

19 Ježovka Ježovka | 19. září 2018 v 16:40 | Reagovat

[18]: a heleme, už je smazaný :-D

20 Alue Alue | 19. září 2018 v 17:58 | Reagovat
21 Ježovka Ježovka | 19. září 2018 v 18:07 | Reagovat

[20]: :-D jojo.

22 Danny Danny | 19. září 2018 v 19:09 | Reagovat

Ahoj, teď jsem viděla dobré video o chytrých telefonech. Nejlepší je začátek, kde se říká, že lidi jako Gatesovi nenechávají svým děckám mobily. Ví moc dobře proč. (ale u "obyčejných" lidí jako jsme my je žádoucí, abysme na tom byli závislí a čuměli na obrazovku celý den) ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=9m-nmKNKD1U

23 im im | 19. září 2018 v 21:16 | Reagovat

[19]:

[20]: Dopoledne ještě byl, doplněný o zdroj a s dodatkem o respektování autorských práv. ;-)

24 Alue Alue | 20. září 2018 v 11:35 | Reagovat

[23]:  A madam sonja, místo aby to rovnou smázla, tak ještě byla drzá, dožadovala se podkladu že je to opravdu moje (jako odkdy to mám u sebe) a vyhrožovala že si to stejně ukradne odjinud, neschopná pochopit, že zdroj jsem já a když to ukradne odjinud, pořád je to kradené ode mě. Pipina jedna. Absolutně nemá žádnou úctu k lidem, co se s něčím piplají a sdílí svoje know-how, neměla základní slušnost uvést autora, přivlastňuje si cizí práci a ještě na mě dělá huby... :-? a má pocit že je duchovní a ještě mi připomíná jak slouží lidem.
Nedělám problémy lidem co slušně napíšou že jsem to napsala já a dají tam viditelně můj zdroj, ale tyhle vyžírky mě fakt štvou a když se přihlásím, tak jsou ještě drzé.

25 Ježovka Ježovka | 20. září 2018 v 11:39 | Reagovat

[23]: supr. Ještě tak, kdyby web Aluška.org povoloval kopírování bez optání - je jedno, jestli tam uvedli zdroj. Měli se zeptat Alue.

„Přebírání písemného nebo obrazového materiálu je možné s písemným svolením autorky stránek.“

[22]: Přesně. Gatesovi vědí proč. :-D

26 im im | 20. září 2018 v 16:45 | Reagovat

[25]: Však to tak bylo myšleno, původně tam žádný zdroj uveden nebyl. Tvářilo  se to jako originál od sonji.

[24]: No páni... O_O

27 vanilková vanilková | 20. září 2018 v 22:08 | Reagovat

Eh...Alue, nechci být za prudiče... ale poradna je teď odložena kvůli všem zmatkům s webem? Posílala jsem před časem mail a jsem teď v napětí... 8-O  (ale taky si říkám, že jsem třeba potřebovala poradit s krávovinou..)

28 Ježovka Ježovka | 20. září 2018 v 22:54 | Reagovat

[24]: " a má pocit že je duchovní a ještě mi připomíná jak slouží lidem." mhmmm klasika.

Kdyby měla co lidem předat, začne sdílet své vlastní podněty ze svého napojení.

29 Luz Luz | 21. září 2018 v 8:29 | Reagovat

S tim "koncem sveta" (je to jeden z vykladu v nektrych nabozenskych skupinach) se to ma tak, ze klicovou soucasti je obnova jeruzalemskeho chramu a obetovani v nem (a prave k tomu ma byt urcena ta krava), coz se oboji jevi jako velmi nepravdepodobne, ze by mohlo nastat v nejblizsich desitkach let. Ruda krava sama o sobe nic neznamena (a krom toho je lide ucelove slechti).

30 Jana Jana | 21. září 2018 v 8:40 | Reagovat

Já teda ještě na termo legíny nenarazila. Buď legíny nebo termo kalhoty "podvlíkací" my tomu říkáme :) A ty jsou teda hřejivé, nebavlněné, ale zase na holém těle pak způsobují to, že elektrizuješ. Já měla hodně takového funkčního oblečení - kromě gatí a trik i podprsenku a kalhotky. Nosit jsem to přestala, protože mi to na holém těle přestalo vyhovovat, ten umělý materiál. Raději 1. vrstvu bavlnu a až druhou funkční.Já třeba ráda nakupuju tady https://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/spodni-pradlo/bodyheat-ladies-long-sleeve-azure/id=1613303, ale koukám, že co se týče termogatí, mají to hodně přebrané, tak leda hodit dotaz :)

31 im im | 21. září 2018 v 23:44 | Reagovat

Z facebooku:

Sonja Výklad Karet

6 hod ·

...
Spoustu času trávíme tím, že se snažíme něco dělat a něčeho dosáhnout, ale jen málo času nám zbývá na to, abychom byli vděční za život, který vedeme.
Z KNIHY: NA CESTÁCH DUŠE PAUL KEENAN
PS. UVÁDÍM AUTORA, ABY MĚ ZASE NĚKDO NENAŘKNUL, ŽE BEZ JEHO SVOLENÍ NĚCO PUBLIKUJI, I KDYŽ JSEM DODALA ZDROJ, MUSELA JSEM ČLÁNEK O ENERGII PENĚZ SMAZAT, TAKŽE SE TÍMTO OMLOUVÁM, ŽE BYL STAŽEN Z MÉHO WEBU. NAŠLA JSEM ZDROJŮ NĚKOLIK A POPRVÉ JSEM PODOBNÝ ČLÁNEK VIDĚLA PŘED PĚTI LETY, NEVADÍ NAPÍŠU SVŮJ VLASTNÍMI SLOVY :) Soňa Sofi

Sonja Výklad Karet

6 hod ·

...
Spoustu času trávíme tím, že se snažíme něco dělat a něčeho dosáhnout, ale jen málo času nám zbývá na to, abychom byli vděční za život, který vedeme.
Z KNIHY: NA CESTÁCH DUŠE PAUL KEENAN
PS. UVÁDÍM AUTORA, ABY MĚ ZASE NĚKDO NENAŘKNUL, ŽE BEZ JEHO SVOLENÍ NĚCO PUBLIKUJI, I KDYŽ JSEM DODALA ZDROJ, MUSELA JSEM ČLÁNEK O ENERGII PENĚZ SMAZAT, TAKŽE SE TÍMTO OMLOUVÁM, ŽE BYL STAŽEN Z MÉHO WEBU. NAŠLA JSEM ZDROJŮ NĚKOLIK A POPRVÉ JSEM PODOBNÝ ČLÁNEK VIDĚLA PŘED PĚTI LETY, NEVADÍ NAPÍŠU SVŮJ VLASTNÍMI SLOVY :) Soňa Sofi

32 Alue Alue | 22. září 2018 v 10:41 | Reagovat

[31]:  Dobrý no, načórovat obsah, nenáležitě si ho nárokovat, být drzá  a nakonec se ještě urazit a dělat chudáka, aby mě ostatní politovali že nedodržuji základní pravidla slušnosti na internetu... To jsou ti ,,duchovní lidi"

33 vanilková vanilková | 22. září 2018 v 12:00 | Reagovat

Kde pořídit fajn termolegíny úplně dobře nevím, ale obecně kvalitní a ne předražení sportovní oblečení se mi zamlouvá kupovat tady:
https://www.tchibo.cz/sport-c400049109.html?&pos=0

Sortiment se dost mění a občas se dá narazit na fajn vychytávky, ikdyž to není úplně specializovaný a super značkový obchod. A třeba v další kolekci termolegíny budou :-)

34 vanilková vanilková | 22. září 2018 v 12:05 | Reagovat

Teď jsem si vlastně vzpomněla, kde se dá koupit kvalitní termooblečení!
V českém obchodě Moira.
Nemám přímou zkušenost, ale chválu už jsem na jejich věci slyšela... Na druhou stranu, když procházím jejich web, tak to na módní výstřelky moc nevypadá...
Tady je něco jako legíny:
https://moira.cz/12-produkty/?q=Kategorie-sport_14-ženy_18-dlouhá+nohavice_65-¾+nohavice_85

35 Alue Alue | 22. září 2018 v 12:18 | Reagovat

Díky za reklamy... zatím to vypadá, že sehnat gatě bude hroznej problém :D Buď to není thermo, nebo to má ty debilní kousavé švy.

36 Ježovka Ježovka | 22. září 2018 v 23:42 | Reagovat

[31]: :-|  :-|  :-|

dneska večer čtu samé chuťovky, fakt. Nejdřív psychopatická baba, co by přála pomalu všem kočkám na zemi smrt, a teď tohle.

37 Veronika Veronika | 24. září 2018 v 19:13 | Reagovat

Já mám termoleginy z Lidlu a jsem spokojená.

38 astonova cesta astonova cesta | 25. září 2018 v 9:07 | Reagovat

Tyjo, to jsou obzvlášť výživné komentáře - o teslově vlně slyším prvně a teď mi docvakává, že když používal ty svoje věže, musel používat nějaký jiný systém vlnění, když dosahoval šíření elektromagnetických impulzů na takové vzdálenosti. O piezokrystalu mám chuť si něco zjistit.

39 chleba chleba | 25. září 2018 v 9:52 | Reagovat

[38]: piezokrystal neni zadna novinka. je to krystal, kterej produkuje el. napeti pri deformaci. videt ho muzes napriklad namontovanej v zapalovacich na outdoorovejch varicich nebo na plynovejch sporacich, kde ti hodi jiskru a nemusis porad tahat sirky nebo zapalovac. nebo je treba i v takovejch tech zapalovacich na sporaky, at nechodime daleko ;).

40 fluttershine fluttershine | 25. září 2018 v 17:58 | Reagovat

Všechno nejlepší k narozeninám! :-)

41 Ježovka Ježovka | 27. září 2018 v 12:56 | Reagovat

[40]: a jo, 25.9 ! ???

Všechno nejlepší, Aluško! A ať je let, kdy jsi s námi, ještě hodně. Máme tě rádi 8-)

http://nd06.jxs.cz/701/381/cd60149b0a_101147392_o2.jpg - našla jsem tuhle starou fotku. No, není boží? :D Elektrickou kytaru miluju, basu ještě víc.

12:54
líbí se mi, jak mi oči "náhodou" vždy kmitnou k hodinám.

42 kalia kalia | 27. září 2018 v 22:17 | Reagovat

[15]: není zač, já jsem si nevšimla, že jsi o "time is up" psala, ale před chvilkou jsem našla další písničku (i s rozborem):
https://vigilantcitizen.com/musicbusiness/the-disturbing-hidden-meaning-of-christina-aguileras-fall-in-line/

(klip písně jsem neviděla, protože mi nějak nešlo se na to dívat, ale četla jsem rozbor - zajímavé, že by v hudebním klipu odkryli tolik)

43 misa misa | 1. října 2018 v 14:52 | Reagovat

Alusko, ploché švy má na oblečení český podnik litex.cz. mají zimní kolekci, vyplatí se objednat více velikostí na výběr a poté nepotřebné vrátit.

44 Alue Alue | 1. října 2018 v 17:12 | Reagovat

[43]:  díky :) nakonec jsem vybrala dvoje hodně zlevněný na sportisimo.cz a naprostá spokojenost. Došly v načatým obalu, asi ležáky a sednou mi jak hrnec na pr. :D

45 Ježovka Ježovka | 2. října 2018 v 1:03 | Reagovat

[44]: fajn, že jsi našla :-) já takhle zimní bundu radši sháním 3 měsíce dopředu, protože vím co to je sehnat takovou, která mi fakt sedne a zároveň se i líbí.

a ráda bych posdílela tenhle obrázek, pochází z tohoto tumblr - https://ringustav.tumblr.com/

velmi se mi líbí(z důvodu, co na něm je), stačí se na něj zadívat:) autor nejspíš bude zajímavý člověk.

https://66.media.tumblr.com/d8612e96fcc2ec2143805160fbde8c60/tumblr_odrm5qS87f1umq0e7o1_1280.jpg

46 J. J. | 12. října 2018 v 22:42 | Reagovat

[24]: asi nebude nahodou, ze pani byla v insolvenci. Vetsinou se jim deje vibracne podobne, co delaji jinym.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama