V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

229. Dotazník: Funguje páteř člověka jako energetické centrum?

6. října 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Dotazníky
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze..... Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Často lidé v různých rozborech říkají, že zákon ,,Jak nahoře, tak dole" a princip duality jsou čistě satanské věci. Dokládají to hlavně na zobrazení Bafometa s jednou rukou nahoře, druhou dole, nebo šachovnicovým vzorem, který má zobrazovat dualitu. Také hodně lidí tvrdí, že jméno, které se čte stejně zleva a zprava, je satanské protože ukazuje na dualitu. Co jsem však z tvých knih a blogu vyčetla, přijde mi, že jsou to spíš univerzální zákony a principy a proto je temní používají, aby posílili svůj záměr. Trochu mi to připomíná symbol kruhu, který zesiluje to, co v něm je. Zajímá mě tedy, jestli jsem to pochopila správně, nebo je to u těchto symbolů jinak?
Zmíněné principy jsou základní zákonitosti a vzory, podle kterých funguje veškerá živá příroda. Protože jsou tak silné a životadárné, bývají zneužívány elitářskými spolky, které z nich sají sílu pro své záměry. Jednoduchý způsob, jak si v těchto věcech udělat jasno, je chodit ven a pozorovat přírodu. V ní je ukázané všechno... Podobná zmatečná tvrzení, která dělají z přírodních zákonů zlo, jen ukazují na nevědomost dotyčných autorů, kteří asi sedí jenom za počítačem a vůbec si neuvědomují, jak to vypadá venku.

Příroda v číslech
https://www.youtube.com/watch?v=kkGeOWYOFoA&t=26s2. Zajímalo by mě, jak moc záleží na tom, jestli člověk vykládá karty sobě nebo když mu je vykládá někdo jiný. S kamarádkou máme stejné karty a když jí například já vyložím na určitou situaci a ona si vyloží sobě na to samé, tak je většinou polovina karet shodná a druhá polovina se liší, tím pádem může být například jádro výkladu totožné, ale už se liší. Tak mě napadá, jestli ty karty nějakým způsobem energeticky neovlivňuje člověk, který vykládá.
Nenechala jsem si nikdy od nikoho vykládat žádné karty a nejsem kartářka. Nevěřím, že o mně touto metodou může někdo druhý něco zjistit. Karty si buď tahám pro sebe soukromě, nebo používám jiné metody a nenechávám jiné lidi, aby na moje karty sahali. Jinak přestanou být přesné.

3. Jaky máš názor na dready?
Vypadá to umělecky zajímavě na stylizovaných fotografiích, ale na hlavě bych to nosit nechtěla a i když se spousta lidí dušuje že jsou dready čisté, tak ti co se jich zbavují nakonec přiznávají, že nejsou. Třeba TADY.

4. Co podle fyziognomiky znamenaji jizvy v obliceji? Konkretne zretelna jizva na hornim rtu?
Jizvy v obličeji obecně nejsou dobré znamení. Podle umístění a vzhledu symbolizují buď smůlu v určitém životním období, nebo charakterový problém. V knize o fyziognomice kterou jsem tady dávala, jsou popsány jizvy ve žlábku nad rtem, strana 61-62 ZDE. Obecně řečeno, jakýkoliv typ zjizvení nebo znetvoření v obličeji není dobré znamení. Někdy je jizva v horním rtu také následek operace rozštěpu. Nedobré znamení je i extrémní akné, zejména v době mimo pubertu a hluboké četné jizvy po akné.


5. Když onemocní člověk rakovinou (či jinou smrtelnou nemocí), je to taky posmrtně považováno za sebevraždu? Je to totiž taky cílené ničení zdraví jako spolknutí prášků či schválně ublížení na těle, ne.
Není. Rakovina není otázka vědomé volby a nikdo na ni nechce umírat. (Že je to nemoc duše, je zase jiné téma) Je to strašná smrt, ať už na radioaktivitu nebo pomalu na nádor. S podobnými výroky bych byla na tvém místě opatrnější, protože rakovina je stále častěji skloňovaný pojem, mnoho lidí se s ní setkalo a jsou na to dost citliví. Ve vysokém věku většina lidí umírá spíše na nemoc než na věk a ukazovat na nemocné prstem a házet je do jednoho pytle ,,celý život jsi prasil tak teď si neseš následky" absolutně není možné. Vždyť dnes mají smrtelné nemoci i malé děti. Je těžké zůstat zdravý po letech v takto toxickém a stresujícím prostředí... doporučuji méně soudit a více soucítit, každý z nás dělá jak nejlíp umí.

6. Co je energeticky horší, vdát se nebo nechat si příjmení které dává mému jménu v ciferném součtu rezonanci 6? Totiž, pokud bych se vdala a vzala si mužovo příjmení, pak moje celé jméno bude mít rezonanci 9. Řešení by bylo nechat si pouze změnit příjmení, ale to nejde jelikož rodina mého partnera by mi neodpustila že si jen tak vezmu jejich příjmení bez regulérního sňatku. Zajímal by mě tvůj názor, děkuji.
Do těchto věcí bych se raději nepletla, protože je to naprosto osobní volba... ale pokud ti to vadí a žádná volba pro tebe není dobrá, můžeš si své příjmení nechat a změnit v něm jedno písmenko, nebo jedno písmenko přidat. Třeba z Loskotová se dá udělat Laskotová. Z Milerová se dá udělat Millerová. Z Leškové Lašková... Někdy stačí i málo, změna může být decentní, ale výsledek už to hodí jiný. Dokud však nevychází číslo 666 zejména při součtu jména i příjmení, tak bych byla naprosto klidná, protože cokoliv co není 666 je pořád ok a nevyžaduje akci.


7. Má páteř nějakou speciální energetickou funkci? Cítím jako by tam proudila energie, například u stromu nebo když stahuju energii z vesmíru. Taky je fakt že cop položený na páteři ve mně vzbuzuje pocit ochrany páteře. Taky jsem si všimla, že když si pouštím od kostrče nahoru po páteři kouř z vonné tyčinky nebo ze šalvěje, dělá mi to hrozně dobře.
Lidské tělo má celou řadu energetických center a páteř je jeden z hlavních ,,rozvodných" kanálů. A není divu, když uvnitř páteře je mícha a od páteře se rozvádí nervy do celého těla, podobně to vypadá i v energetickém systému.
Lidé citliví na energie bývají dost náchylní na záda i páteř, na doteky hlavy, temene, týlu, vlasů, a všechno co vyzařuje zezadu. Způsobuje to jak dobré tak i špatné vjemy, podle toho o jakou konkrétní situaci jde. Páteří se dá mnoho energie přijmout, ale i ztratit. Proto je dobré si páteř (i hlavu a vlasy) chránit před cizími lidmi, škodlivým zářením a naopak ji chránit a energetizovat. Třeba právě nošením copu na páteři a léčením u stromu. Někteří lidé se o stromy nejraději opírají právě zády. Silný proud energie v páteři se dá vnímat i při poslechu hudby, což je v základu vibrace a také při milování s partnerem, kdy dochází k výměně energií v tom lepším případě. V tom horším jeden vysává druhého, ale páteří se dá cítit oboje, jak dobré tak i špatné.
O ochraně energie prostřednictvím splétání vlasů vyšel nedávno zajímavý článek zde: TAJEMSTVÍ ZAPLETENÝCH VLASŮ

8. Ahoj Alue, měla bych dotaz a ráda bych znala odpověď, jestliže ji víš. Jak vypadá vesmír z povrchu Země? Je podobný jako ten náš? Děkuji.
Vnitřní vesmír je odrazem vnějšího vesmíru. Tak jak říkají zákony vesmíru, tedy zákony přírody: Jak venku, tak uvnitř.

9. Dnes mne napadl dotaz, když jsem si dočítala 224. Dotazník. Bylo tam zmíněno, že je blbost, aby se někomu vůbec nezdály sny. Jenže to je přesně můj případ. Asi tak jednou do roka se probudím a vím, že se mi zdál sen, ale za boha nevím o čem. Jen vím, že byl. Jsem přesvědčená, že opravdu poslední roky sny nemám. V dospívání to bylo ale jinak. Chtěla jsem si vést deník, ale většinou jsem obsah snu zapomněla dřív než jsem rozloupla oči a popadla tužku. Máš Alue nějaké vysvětlení pro toto? Z mého pohledu je podivné přisuzovat snům zvláštní význam.
Sny se zdají všem lidem, je mezi námi rozdíl akorát v tom, nakolik jsme schopní si je uvědomit a zapamatovat. Někdo všechny, někdo žádný. Pocit že žádné sny nemám vzniká tehdy, kdy se mi neukládají do paměti.


10. Mám dotaz ohľadom kosenia trávnika. Ako je to s bytosťami, ktoré sa o tú časť starajú? Zmiznú preč, alebo sa nejako nahnevajú, či chápu, že to musíme robiť? Len tak mimo to ja poznám len pár jemnohmotných bytostí a ťažko s nimi naväzujem kontakt tak preto sa ich nemôžem spýtať.
Jakékoliv přírodní bytosti jsou manifestací univerzální energie v přírodě. To znamená, že jsou věčné, nezničitelné a stálé. Obecně nemají moc rády, když člověk cokoliv v přírodě likviduje a bývá jich více na neudržovaných loukách, protože právě taková místa mají silnější rezonanci, než anglický trávník na dva centimetry.
Někteří senzitivní lidé řeší svůj blbý pocit ze sekání trávníku tak, že před sekáním poprosí všechny bytosti, aby se stáhly, nebo na pár hodin odešly, aby mohli svůj pozemek posekat. Když to člověk neudělá, nic špatného se nestane, ale jakákoliv dobře myšlená snaha o kontakt, omluvu či vysvětlení směrem k přírodním bytostem je z jejich strany hodně ceněna a jsou poté vůči člověku vstřícnější a jsou ochotnější pro něho něco udělat, když potřebuje. Je to jednoduchý princip, energie v přírodě je inteligentní, vědomá a ví, kdo ji uznává a kdo ne. Pokud s ní člověk zachází s úctou a vděčností, vrátí mu to samé zpátky.

11. Řídíš se podle lunárního kalendáře? Za úplňku provádět rituály, sbírat bylinky, stříhat vlasy apod.?
Vlasy se snažím pokud možno nestříhat, pouze pokud je to nutné kvůli poškozeným konečkům, což se děje maximálně dvakrát do roka. A když už se k tomu přemluvím, většinou si to naplánuji tak, aby mi to vyšlo na lva, nebo na pannu. Jestli to má fakt efekt na lepší růst nevím, ale je z toho lepší pocit a myslím si že i pouhá psychosomatika v kombinaci s placebo efektem udělají svoje. Je příjemné udělat občas z běžné věci rituál. Nijak to nehrotím, ale fáze měsíce orientačně sleduji, pomáhá mi to lépe chápat sebe samu (proč jsem někdy aktivnější, jindy v útlumu, někdy v sobě mám víc vody, jindy méně...) a zejména respektuji svůj vlastní měsíc. Když je to potřeba, tak si volno prostě udělám a nesnažím se jít násilím proti sobě za každou cenu.


 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 6. října 2018 v 1:46 | Reagovat

Zjizvení v obličeji mám(pod bradou), ale z úrazu. Jo, blbý období to bylo. Bytost mně blízká taktéž, jen jinde v obličeji a tak vůbec... jizev mám spoustu, on taky a ty jizvy mají svojí historii. ani se nedivím, stihli jsme si projít lecčím a nějak hezké to není a nebylo. ale kdo z nás nemá svoje problémy o kterých by se dalo prázdně vykládat hodiny.

Co se sekání trávníku týče... no, vždycky mi ho bylo líto. Já všechny přírodní bytosti často zdravím když vyjdu ven a obzvlášť, když přijdu na nové místo, hlavně příroda, lesy a tak. Já jsem tam návštěva, oni tam žijí, tak co. děs, že lidstvo o nich nemá tušáka(jako myslím těch slepých 70-80%, když budu optimista. fajn je, že se nás probouzí víc a víc! však "ke konci časů musí lidstvu říct pravdu").

2 Gray Gray | 6. října 2018 v 7:42 | Reagovat

Celá páteř od kostrče až po třetí oko je jangový/mužský kanál, kterým se může nechat proudit energie z rozmnožovacího ústrojí a pak přes jazyk zase dolů přední částí těla k vyživení orgánů. Přes páteř se hrubší energie právě postupně zjemňuje, aby byla pro orgány stravitelná. Přední část těla od jazyka po perineum je zase jinový/ženský kanál uzpůsobený na přijímání. Někdy jde přímo vidět na kůži jako tzv. linea negra (hlavně v těhotenství).

3 hanka hanka | 6. října 2018 v 13:29 | Reagovat

[2]: jo o tom jsem taky kdysi četla, ale pak jsem to zapomněla. Nejsem si jistá kde je pravda pokud jde o ty různé duchovní nauky o energiích. Spousta těch věcí považuju za blábol, proto to už nečtu a nenechávám se tím ovlivnit. Nejcennější je to na co přijdu sama svým pozorováním a pak mi to třeba dodatečně může někdo (třeba Alue :) potvrdit, že to tak je.

4 hanka hanka | 6. října 2018 v 13:33 | Reagovat

Měla bych otázku do příštího dotazníku. Máš nějaký tip nebo doporučení, jak se naučit mít rád lidi? Vím že to souvisí se sebeláskou, mám knihu Svítání a učila jsem se podle ní, podle mě se sebeláskou problém nemám, ale chtěla bych rozvíjet takovou tu lidskou teplou lásku k lidem. Je to pro mě dost těžké protože se setkávám často s lidma co jsou povrchní, matrixoví roboti a prostě mi to s nima nejde. S láskou ke zvířatům problém nemám vůbec... Jaké uvědomění nebo knížka by mi mohla pomoct?

5 Helene Helene | 6. října 2018 v 15:13 | Reagovat

Páni to s tou páteří. Já si vždycky říkala že jakmile se na mně něco nabalí, cítím jak kdybych měla batoh na zádech. Pracuji momentálně v kavárně a je to pro mě docela těžké bo různé energie lidí opravdu cítím jakoby v zadu přes páteř. Kolikrát se mnou i takový náraz pěkně zatřese a musím to jít rozdýchat na záchod. Asi bych si měla zase projít tvoje ochrané techniky :-).

Nedělá mi ani dobře být ve velké skupině lidí, nicméně jsem se to naučila rozdýchávat a trochu s tím pracovat. ;-)

6 Alexandra Alexandra | 6. října 2018 v 17:08 | Reagovat

Keď človek v určitom životnom období nemá sny, znamená to, že nežije v súlade so sebou samým. Je zablokovaný a neprijíma podnety od svojho podvedomia. Sám seba presviedča o niečom, čo nie je pravda. Napríklad si nepripúšťa, že žije v nefunkčnom vzťahu alebo že mu niečo ubližuje. Človek ten problem uzamkne v sebe a nechce ho riesit. Tym straca kontakt so sebou samým.

7 Alue Alue | 6. října 2018 v 18:52 | Reagovat

[6]:  Taky hodně záleží na tom, jak je aktivní mozková šišinka a jak jsou propojené a funkční hemisféry. Být vědomý během spánku je prostě trochu jiná věc, než jenom upadnout do komatu  a nevědět o světě.

8 . . | 6. října 2018 v 23:27 | Reagovat

Když mám hematom na levé straně hlavy (zasahuje do obočí) od narození, vypovídá to o mně něco?
Díky. :) <3

9 Gray Gray | 7. října 2018 v 6:58 | Reagovat

[3]: Píši jen o tom, s čím mám zkušenost. :-)

10 Lilio Lilio | 7. října 2018 v 9:23 | Reagovat

Čo taká transplantácia vlasov? Môže zlepšiť prúdenie/vnímanie energii alebo naopak zhoršiť,keďže tie vlasy tam nevyrástli tak úplne prirodzene?

A ako to je s transplantáciami/chirurgickými zákrokmi všeobecne? Hlavne,ak to človek robí pre zdravie alebo len pre zlepšenie sebavedomia

11 Veronika Veronika | 7. října 2018 v 20:09 | Reagovat

No já mám opačný problém,pamatuji si většinou všechny sny, což je pět i více každou noc. Jak potom rozeznat, který je důležitý,nese poselstvi? Někde jsem četla, že je dobré se řídit pocity, které sny provází. Jeden čas jsem si je zapisovala a snažila se najít klíč,pak ale přišly zásadnější věci do mého života a já s tím přestala.

12 aston 405 aston 405 | E-mail | 8. října 2018 v 16:06 | Reagovat

(Přesunutí dotazu :-) :)

Ještě bych se možná připtal na ty prohlížeče - k tomu FireFoxu, myslel jsem, že lištička v kruhu (ještě pravotočivá) je právě nejnevinější, protože neklikám na symbol tří šestek Chromu ani na písmeno "O" Opery, které znamená 6.

Je něco špatného na symbolu ikony FireFoxu, ikdyž tam slovo "Fox" explicitně není?

13 Gabby Gabby | E-mail | 9. října 2018 v 9:44 | Reagovat

Nevím, jestli tu tento dotaz byl.
Co si myslíš o akupunktuře a akupressuře? Je to bezpečné? :)

14 zdeněk zdeněk | 13. října 2018 v 19:31 | Reagovat

Dnes jsem jel navštívit kamarádku a na cestou na autobusovou zastávku, asi 50 metrů před ní, mi přes cestu přešla kočka. Když jsem na zastávku došel, předemnou přes cestu přešla další kočka, která vypadal uplně stejně jako ta první. Byly tam dvě kočky co vypadaly uplně stejně a obě mi přešly přes cestu. Flekaté bílo-černé. Když jsem se večer vracel domů, vystoupil jsem na stejné zastávce a jedna z těch koček se tam pořád pohybovala. Nevím jak si tuto situaci vyložit ? Mám to brát jakože mě čeká změna, ale o to významnější, která má něco společného se setkáním s kamarádkou? :D Nemám tušení.

15 Alue Alue | 14. října 2018 v 8:36 | Reagovat

[14]:  Pusť si film matrix 1. Když Neo vidí dvakrát stejnou kočku, je to chyba v matrixu kvůli změně.

16 ⚜️ aston 405 ⚜️ aston 405 | E-mail | Web | 15. října 2018 v 4:37 | Reagovat

Není celá latinka - písmo a abeceda, kterou používáme - prokletá? Nemá vlastně člověka odvádět od pravdy?

Připadá mi podezřelé, že anglická gematrie přičítá každému písmenu vždy po šesti (a=6, b=6+6, c=6+6+6....) a navíc - kruh, symbol všeho a ničeho, který zesiluje, co je uvnitř - naše písmeno "O" se nachází také na pozici, kde podle FOX-tabulky má hodnotu 6 http://nostradamus-prophezeiungen.de/pics/fox-tabelle.png .

PS: Navíc se mi nezdá, že by liška ("a fox") byla ďábelským stvořením. https://www.youtube.com/watch?v=jjif1pNyIl8 :-D

17 Ježovka Ježovka | 17. října 2018 v 0:36 | Reagovat

Slyšela jsem, že když ve snu vidíš přímo někomu do očí a má nerozmazaný obličej, je to opravdu on, jeho duše. Myslíš, že je to pravda?

To by mě potěšilo, sice jen na chvilku, ale dnes v noci jsem takhle viděla kamaráda :-) Koukal přímo na mě a já na něj, oba jsme si jeden druhého prohlíželi, i když mu docela trvalo, než mě zmerčil. Jen jsem si říkala "hej, tady, nevidíš jako nebo co? tak tady, před tebou, sakriš!" vidím to úplně živě.

18 Ježovka Ježovka | 23. října 2018 v 23:59 | Reagovat

Jo a ještě něco, i když to může možná být trochu kontroverzní otázka:) třeba ji zařadíš a třeba ne. Každopádně...

Připadá ti taky, že konstruktivní lidé si často automaticky vybírají a umí najít tu správnou cestu(způsob, nástroj...), tak nějak přirozeně a instinktivně? Připadá mi, že to taky dost souvisí s napojením nahoru. Pokud to chápu správně, ty jsi zažila a zažíváš něco podobného.

Nevím, jestli jsem nějak vysoce konstruktivní, ale vždycky jako kdyby něco dobrého vedlo moje činy a pomalu někdy i ruce a oči, je to zvláštní. Pokaždé mi zvládnou podstrčit přesně to, co potřebuji a to, co vede nejlepší cestou, je to jako tichá komunikace. Vždy to bylo tak, že ať jsem chtěla zvládnout cokoliv, jako kdybych nebyla slepá a dokázala najít i takový dobrý způsob jaký třeba kamarádka ne(vzpomínám na základku a střední)a divila se, jak jsem na to přišla a že je to super, zatímco mně to přišlo naprosto jasný. Nevím jak to přesně popsat, ale lidé na Alušce mi určitě rozumí. Nechci tím říct, že vidím dál než ostatní nebo jsem nějak nadprůměrně inteligentní, jen že prostě jako kdyby mi vždy něco dobrého opatrně po-odkrývalo obzory. Vždy mě navedou na to nejlepší a nejvíc funkční možné. Jsem za to moc vděčná :-) asi takhle to vypadá, když člověk jen nespí v Matrixu - a možná je to taky tím, že si skoro každý večer prosím o vedení. Ono číst několik let Alušku má určitě taky svoje účinky. Vždycky říkám, že jeden ze tří nebo možná čtyř důvodů, proč jsem se narodila v Čechách a ne v USA.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama