V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Jak si můžeme sami pomoci zbavit se jedů, které máme z chemtrailů v plících

26. října 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  tomáš marný
Předkládám původní článek od tomáše marného, který jsem upravila a učesala. Smyslový význam článku zůstal totožný. Článek vyšel jako součást série, týkající se chemtrailů, kdy sami čtenáři posílali šokující fotografie obloh, které byly úplně posprejované. Je hodně zvláštní, že někdy vyjdete ven a venku plno vláken, začne vás svědit kůže, podíváte se nahoru a nebe je úplně bílé. A hned druhý den vyjdete ven, cítíte se normálně, neškrábete se, žádná vlákna nikde nejsou a nebe je úplně čisté, bez jediné čárky po celý den... Dřív to bývalo tak, že čárali den za dnem a nedávali vůbec přestávky, ale teď třeba obden zjistíte, že vůbec nesprejují. Čím to je? Dochází jim peníze, nebo jedy, nebo to už mají tak jedovaté, že není potřeba sprejovat nás denně?

Přestože jsem několikrát téma o odstranění jedů z plic publikoval, napíšu Vám ho dnes ještě jednou. Je to z důvodu nutnosti, protože nejen vy všichni, ale i Vaše děti by následující doporučení měli praktikovat.

Prosím, pamatujte si:
JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET, NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT.
JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET, NEŽ NEMOCI LÉČIT.
Předešlé dvě věty by si každý měl VRÝT DO PAMĚTI a taky se jimi HLAVNĚ ŘÍDIT.
Když nyní sami na vlastní oči vidíte tu hrůzu nad hlavami, je tedy také důležité napsat jak se můžeme my všichni účinně bránit tomuto zvěrstvu, které na nás nachystala vládnoucí svoloč planety Země, za podpory našich "vynikajících politiků". Prodali nás. Jsou to jejich poslední křeče, jak vzít s sebou co nejvíce lidí, dle fráze ,,po nás potopa." Ale tentokrát jim to nevyjde.

Data ohledně inhalování soli
Musíme vědět, co na nás rozprašují. Je toho mnoho, ale ty nejdůležitější látky, které se nacházejí v atmosféře, jsou uvedeny níže a číslo za jménem kovu znamená násobek překročení povoleného limitu:

Hliník: 15,8
Antimon: 63,3
Arzenik: 418
Barium: 5,3 Dnes mnohonásobně vyšší
Kadmium: 6
Chróm: 6,4
Měď: 9
Železo: 43,5
Olovo: 15,7
Mangan: 513,8
Nikl: 10,7
Zinek: 7,5

Dále pak radioaktivní látky kobalt a plutonium, ochuzený uran, nanočástice různých kovů a hlavně namražené viry, bakterie a plísně na hliníku v prášku.
S tím samozřejmě nemůžeme ZATÍM NIC DĚLAT, do té doby než se rozjedou v EU vojenské tribunály. Potom to bude jiné "kafe". Už se na tuhle kávičku obzvláště těším.


Inhalace soli je jedna z mála věcí, která nám zbývá na ochranu našich plic a našeho těla
Většina kovů se dostává do těla přes plíce, vynecháme-li potraviny. Vzduch, který tady dýcháme, obsahuje plno těžkých kovů, jak jsem uvedl a mnoho dalších "sra.ek", těžké kovy ulpívají v plicích a jediná možnost organismu, jak je z těla vyloučit je vykašlání ve formě hlenu.

Bohužel do vzduchu jsou kvůli tomu "rozprašovány" i látky, (mají to dokonale vymyšleno), které sliznici vysušují, tím pádem se lidské tělo nedokáže efektivně bránit a tvořit hleny. Máte suchý kašel. K těmto vysušovačům plic patří hlavně baryum, kterého je v atmosféře až přespříliš nad veškeré limity. (než bylo dříve uvedeno) Baryum má tedy na plíce devastující účinky a plíce se nemohou přirozeně bránit. A ti zločinci to moc dobře věděli.

Sůl při inhalaci na sebe váže vodu a pomáhá plicím tyto hleny vytvářet. Je možné, že budou lidé po inhalaci mnohem více kašlat /vykašlávat/. U dětí by bylo dobré, naučit je hleny vyplivovat, pokud to nepůjde, a budou je polykat, může se stát, že je potom jednorázově vyzvrací - není to na závadu - potom se jim velice uleví.

Návod na inhalaci a přípravu roztoku
V cca 1 litru vody rozpustíme 2 vrchovaté polévkové lžíce KCL (chlorid draselný = Potassium chloride) + 2 vrchovaté polévkové lžíce himálajské soli.
V případě, že byste nepoužili himálajskou sůl, ale obyčejnou, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TO NESMÍ BÝT SŮL S JÓDEM, ANI S FLUOREM, ani s protispékavými látkami! - Nejlépe je použít himálajskou sůl.

KCL (chlorid draselný) pomáhá upravovat poškozené "kanálky v plicích" a regenerovat průdušky, plíce a kompletní dýchací ústrojí.
Pro efektivní inhalaci tento roztok nalijete do zvlhčovače vzduchu. Vzhledem k tomu, že sůl rychle koroduje kovy, doporučuji používat levný zvlhčovač, např: Professor Z-70Roztok inhalujete přímo z ústí trubice (která vytváří studenou páru).
Pro malé děti je ideální tento zvlhčovač pustit v koupelně, až do té doby, než je tam pořádná mlha (solná studená sauna). Čím větší mlha, tím líp. Pozor, máte-li v místnosti jakoukoliv elektroniku, nebo květiny atd. dejte je ven z místnosti, protože sůl je dost agresivní, ať se vám nezničí. Potom cca 30 minut buďte s dětmi uvnitř, třeba si tam stavějte kostky, nebo kreslete.

Dá se to dělat i tak, že napustíte dětem vanu a oni si tam mohou hrát. Tohle je dobrý nápad, protože dítě většinou nedonutíte, aby dýchalo páru přímo ze zvlhčovače.

To je v kostce shrnuto, proč a jak inhalovat do plic sůl. Rozhodně Vám nemůže uškodit. Je to nejlepší solná jeskyně, doma za minimální cenu a k tomu navíc daleko účinnější.

Ještě k tomu KCL: Je spousta serverů, kde se dá KCL koupit, jako potravinářské Éčko. Pozor na to, sůl vhodná k inhalaci nesmí obsahovat směšovadla, které tyto potravinářské soli obsahují. Dělali jsme rozbory KCL ve Švýcarské laboratoři a opravdu není KCL jako KCL. Protihrudkující směsi by v plících mohly asi udělat nějaké problémy.
Protože každá sůl navazuje vodu, musí tedy hrudkovatět. Jestliže nehrudkovatí, v žádném případě nekupovat a neinhalovat!

Dále není nutné mít strach z toho, že byste to se solí přehnali, jednak jí tolik do plic nenadýcháte a hodně jí vykašlete ven s hleny. Někteří lidé teprve až po jednom měsíci začali vykašlávat hleny. Mnozí je měli dokonce černé. Dovedete si nyní asi představit, co se v plících díky ,,neexistujícím" chemtrailům nachází.

Bolesti, které máte na hrudi, jsou právě zaviněny poruchou plic díky chemtrailům. A jejich vysušením. Po jednom dnu dýchání soli se Vám od bolesti značně uleví.

Nyní můžete mít vlastní solnou jeskyni každý den doma. Navíc skoro zadarmo a mnohem lepší.

Prevence
Doporučuji dýchat denně. Ráno, v poledne a večer 50 vdechnutí. Když jste v práci, stačí ráno 50 vdechnutí, a až se vrátíte z práce, tak hned 50 vdechnutí a než jdete spát, tak také 50.

Při bolestech na hrudi či suchém kašli
Nejlépe je dýchat každou hodinu 25 - 50 vdechnutí a to po celý den. Jsou to data, která jsme nashromáždili zkušenostmi od známých, kteří těmito problémy trpěli.

V případě nejasností či dotazů napište do diskuze, či do mejlíku.


A na závěr důležitá data z poslední doby
Když se podíváte kolem sebe, zjistíte, že mnoho lidí má zápaly plic, dostávají plicní embólie a umírají údajně na rakovinu plic.

Nicki Lauda , který měl také velké problémy s plícemi, si je musel nechat rychle transplantovat, protože byl v ohrožení života. Operace dopadla dobře a to mu zachránilo život.

Mnoho lidí trpí dušností, když jdou do kopce nebo do schodů, tak dýchají "jako lokomotiva", která jede do kopce a nemohou kolikrát popadnout dech.

To všechno je způsobeno díky chemtrailům, kterých poslední dobou značně přibylo.

Můj dobrý známý z Prahy, měl bolesti na plících a zašel do nemocnice na doporučení jeho obvodního lékaře. Zjistili mu stíny na plících a výsledek všeho, dle zhodnocení lékařů bylo, že má rakovinu. Nechtěl si nechat dát terapii, ani ozařování. Poslal jsem ho za jedním známým a ten ho změřil. Výsledek byl, že rakovinu nemá.
Na mé doporučení dýchal sůl denně po hodině a ejhle, za měsíc měl po problémech a když se znovu šel nechat jinam vyšetřit (má známé v zahraničí), ani stíny a ani údajnou rakovinu neměl. Dříve mi ale nevěřil.
A proto určitě věřte lékařům…..

A pamatujte: BABSKÉ RADY JSOU VŽDY TY NEJLEPŠÍ.
Lidé jezdili k moři a byli tam dříve lékaři (kteří to ještě tehdy mysleli s lidmi dobře a chtěli jim skutečně pomoci) na doporučení posláni při plicních problémech. Proč asi. Dnes si takový pobyt u moře můžete udělat doma za pár korun a daleko rychleji se vyléčit.

Důležité je také před domem třeba na okenní římse či na balkóně octovat. Článek o octování uvedeme příště.

Napsal tm (zdroj)
úpravy Alue 


Komentáře

1 Ayeri Ayeri | 26. října 2018 v 8:20 | Reagovat

Že sůl čistí plíce, je známá pravda. Zajímalo by mě, jestli má takové účinky i solná lampa, nebo je to jenom marketing :) co se mi ale vůbec nezdá, jsou samotné chemtraily, vždyť to nedává smysl, aby někdo schválně zamořoval planetu. Hlavně kdyby se mělo jednat o její vůdce, nemocní lidé nemůžou pracovat, takže jim přinesou méně peněz - žádný užitek a navíc tu žijí taky, takže by si přece ***** do vlastního hnízda. Pokud by nás chtěli mít méně, mají daleko efektivnější metody, než se pomalu otrávit s námi. Sečteno a podtrženo, nedává to smysl. Vlákna se objevují jenom na podzim s prvními mrazy, protože je to namrzlá mlha nebo pavučiny a ty problémy jsou většinou způsobeny smogem ve městech, nebo silným kouřením, protože naší zem měníme ve smetiště.

2 Majka Majka | 26. října 2018 v 8:46 | Reagovat

Moc děkuji za radu.
Prosím nevíte někdo kde se dá sehnat KCL bez té protihrudkující směsi?

3 jirik jirik | 26. října 2018 v 10:55 | Reagovat

[1]:solná lampa zlepšuje ovzduší v místnosti - osobní zkušenost,když jsem nemohl spát protože jsem měl v noci dráždivý kašel, který mě budil a špatně se mi spalo...po instalování solné lampy problémy zmizely....sloná lampa se kupuje podle metrů čtverečních místnosti - buď několik malých nebo jednu velkou.

4 Alue Alue | 26. října 2018 v 11:08 | Reagovat

[1]:  Ze soli se i pasivně uvolňují záporné ionty, když se zahřeje tak o to víc. Takže určitě vylepšuje vzduch v místnosti, ale jedna malá lampička ti velkou místnost nevytrhne. Když už, tak radši dýchat páru.

5 mariankosnac mariankosnac | 26. října 2018 v 11:40 | Reagovat

Zvlhčovač vzduchu nemám ani neviem kde na SK zohnať vhodnú soľ. Skorej ma napadla jednoduchšia varianta, soľná fajka není tak účinná ale asi lepšie ako nič.

V poslednej dobe sa mi tiež zdá že je toho menej, bývalo to hustejšie a takisto som vtedy mal aj väčšie problémy s kašlom. Bývalo to tak že keď bola nejaká chemtrailovacia akcia tak do 3 dní bol dážď. Posledná veľká chemtrail akcia bola okolo 6.10 ale typické chemtrailové mraky sa moc nevytvorili a dážď nikde. Niečo sa zmenilo. Ale nemyslím si že by projekt chemtrail skončil, potrebujú to jednak k ochladzovaniu planéty a tiež k nenápadnej depopulácii, selekcii tých menej schopných a bystrých jedincov, ktorí sa proti tomuto nebránia (keďže o tom ani nevedia, neveria, proste na to kašlú). Napokon toto robí každý chovateľ, že kontroluje svoj chov aby sa mu to nepremnožilo, tak takto pekne sa o nás naše elity starajú...

Btw toto sa mi podarilo vyfotiť, je tam hrubá chemtrail čiara ktorá zrazu prechádza do tenkej, tak to asi vypol alebo mu to došlo  https://p2.uloziste.com/fotky8/w11387222e548a33/82c764a36a844bda.jpg

6 Masímo Bernardy Masímo Bernardy | 26. října 2018 v 13:46 | Reagovat

Co třeba inhalace páry z vincetky?

7 zdeněk zdeněk | 26. října 2018 v 13:51 | Reagovat

[2]: Já to sehnal v lékárně. Prostě jsem se zeptal, paní mi řekla, že to nemají na skladě, že mi to objedná. Za týden jsem se proto vrátil. Zdůraznil jsem,že chci sůl bez příměsí a dostal jsem. :) Prý si pro ni tak dva tři lidi za rok dojdou.

8 jirik jirik | 26. října 2018 v 15:04 | Reagovat
9 Milan Milan | E-mail | 26. října 2018 v 19:17 | Reagovat

Zdravím – Chlorid Draselný jsem koupil v Lekárně čistota p.a.99.5% – 1kg
vyrábí to Penta Praha.Myslím že vše záleží na ochotě v Lekárně.Je balen po 1 kg
a nechce se jim to převařovat.

10 ⚜️ aston 405 ⚜️ aston 405 | E-mail | Web | 26. října 2018 v 23:06 | Reagovat

Další perla pana tm :) s vysokou pravděpodobností proceduru brzy podstoupím. PS: Aluško, krásně češeš :D.
tm má specifický psaný projev. Velmi akademický, a přesto zároveň zubatý, to je taková celkem unikátní kombinace.

11 michal michal | 27. října 2018 v 17:47 | Reagovat

Vždyť to už by rostliny a zvířata dávno chcíply, vždyť chemtrails ani nejsou třeba - bohatě stačí s##čky z továren aut a tak dále....

12 mariankosnac mariankosnac | 27. října 2018 v 19:55 | Reagovat

Príroda toho už s ludstvom dosť vydržala a ešte dosť toho vydrží. Chemtrails je pomalé trávenie mikrosvinstvom, raz keď sa to nahromadí príde aj vymieranie. A argumenty že oni by si přece tie sračky nesypali na seba, sú smiešne, keďže oni majú špeciálne ozdravné kliniky, tam im vymenia aj orgány, nič dostupné pre bežného smrtelníka.

13 :) :) | 27. října 2018 v 20:59 | Reagovat

Perfektni, presne to potrebuji, jen jsem se chtela zeptat Alusko, nemam ten zvlhcovac vzduchu, my jsme to vzdycky delali tak doma, ze jsme si uvarili vodu, do toho nahazeli v hrnci co jsme potrebovali, bylinky ci tea tree olej a s hlavou pod rucnikem vdechovali, myslis ze tohle by tak slo taky udelat?

14 Alue Alue | 27. října 2018 v 21:13 | Reagovat

[13]:  jde to taky, dřív jsme to šuchali rovnou z konvice, ale v tom horku nevydržím a je to dost nepříjemné, tak jsme všichni přešli na studenou páru, kdy toho nadýcháš mnohem víc.

15 Ježovka Ježovka | 28. října 2018 v 13:53 | Reagovat

... Taky vždycky vystrčím hlavu z okna a "krásný, svěží, jedovatý vzduch, ach, nádhera" :D

Takže děkuji.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama