V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem - Můžete si to zkusit také! / DOPORUČUJI

4. října 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Rozhovory a Osobnosti
Milí čtenáři, našla jsem úžasného člověka z Chorvatska, který léčí lidi pouhým pohledem a je známý po celém světě. Je s podivem, že o něm v Čechách moc nevíme. Velmi mě to zaujalo. Říkají mu Braco a své léčení často nabízí lidem zdarma. Údajně jeho léčení funguje i ze záznamu a na youtube je jeho pětiminutové působení, takže si ho každý může pustit.

Videoléčení jsem zkoukla celé a sledovala jsem, jak na to budu reagovat. Neměla jsem na sobě v tu chvíli žádnou ochrannou pomůcku, zkoušela jsem to schválně naostro. Je to pro mě velice milé překvapení, ale Braco opravdu vyzařuje vysoce konstruktivní energii, která skutečně prochází i přes video.
Když jsem si to pustila, udělalo se mi teplo v obou očích a začala mi příjemně vibrovat páteř. Něco jako když držím silný křišťál, nebo stojím bosky u stromu. Duševně mi bylo dobře, byla jsem uvolněná a v noci jsem dobře spala bez přerušení. Měla jsem klidné sny a ráno jsem se probudila hezky odpočatá. Poté jsem se rozhodla, že pro vás něco o Bracovi přeložím a video vám dám zkouknout také, když už ho mám vyzkoušené.

Musím si všeobecně dávat pozor na to co kde otvírám a na co se dívám, protože se mi dělá blbě i z konkrétních webových stránek, nebo z mailů. Braco však prošel na výbornou, takže pokud vás článek zaujme, nemějte obavu a jeho léčení si pusťte, je bezpečné a konstruktivní.Teplo v očích ukazuje, že Braco pravděpodobně vysílá nějaký druh frekvence, možná fotonu, který prochází přes zrakový nerv do šišinky. S takovými metodami mám totiž zkušenosti, mám to s čím porovnat. Dá se s touto formou působení dělat cokoliv, když člověk ví co a jak. I léčit davy lidí, pokud si na to člověk troufne. A je u toho také teplo v očích, akorát to Bracovo se mi zdá ještě o dost intenzivnější. Pravděpodobně dlouhým a intenzivním cvikem metodu vypiloval a umí to do prostoru vypálit pořádně. Čím víc to cvičíte, tím lepší totiž jste a Braco už to dělá 20 let, takže asi není nikdo na světě, kdo by to měl zmáknuté až takhle dobře.


Podle příběhu, který je o Bracovi známý, to vypadá, že ho jeho předchůdce naučil konkrétní metodu, kterou Braco daruje lidem. Osobně se domnívám, že musí jít o nějaký druh vizualizované energetické antény, kterou myslí kreslí do prostoru a tak září na publikum vysoce konstruktivní energii. Tedy Braco během svých seancí asi intenzivně vizualizuje, je to nejjednodušší způsob vysvětlení. Braco se totiž nijak netají tím, že není rozený léčitel a nijak se netají tím, že byl metodě někým naučen. Dostal se tedy k datům. A pokud to není jeho vrozený dar shora, je jasné, že ho naučili energetickou vizualizační anténu.

Pozoruhodné je, že v jeho centru v Zagrebu je v místnosti kde léčí lidi, symbol zlatého slunce. Slunce! - je to očividně naše krevní skupina a dostal se k datům, která se před veřejností tají. Tomu symbolu sice říkají ,,slunce", ale za mě je to spíše zlaté světlo se třinácti paprsky. Tento symbol zlatého slunce Braco dokonce prodává, aby ho lidé mohli nosit. Je dost možné, že se kromě této antény dostal i k metodám jak upravit předměty a změnit jejich energetickou strukturu. Vůbec by mě to nepřekvapilo.


Výběr slunečního symbolu asi nebude náhodný. Jestli Braco dostal tajné vědění, pak i ví, jakým symbolem se má zaštítit, aby ho nikdo nemohl zlikvidovat. Slunce je nezničitelné, věčné a chrání toho, kdo se jím označí. Zvenku pak není nikým zlikvidovatelný, naopak každý kdo by na něj zaútočil, pošle tuto destrukci sám proti sobě.

Braco jde s dobou, takže má také youtube channel. Zde je o něm osmiminutové video, jehož český překlad je vypsaný níže:

20 let s Bracem
https://www.youtube.com/watch?v=qGn8KAtzOgw

Překlad videa:
Obyčejný člověk s neobyčejným darem. Braco sdílí svůj speciální dar s lidmi už více než 20 let. I když mu říkají ,,léčitel", nikomu nedává diagnózy, ani léčbu. Když ho lidé navštíví, nic neříká, ani se lidí nedotýká. Pouze stojí a dívá se na lidi, nebo do publika.

Jak to všechno začalo?
Braco se narodil 23. listopadu 1967 v Záhřebu v Chorvatsku v bývalé Jugoslávii. Díky postavení svých rodičů a jeho rodiny v dětství nikdy neměl žádný materiální nedostatek, jeho jedinou oblíbenou činností přesto bylo trávit volný čas osamotě v přírodě.
Ve věku 24 let úspěšně dokončil vysokou školu v Záhřebu a se svým otcem řídil prosperující rodinnou firmu. Avšak materiální dostatek jej nijak nenaplňoval a hledal stále něco jiného a smysluplného.
V roce 1993 se ale všechno změnilo, když se potkal s Ivicem Prokićem, který nabízel pomoc zdarma pro všechny. O Ivicovi mu prvně řekla jeho žena a nabídla mu, aby se s ním seznámili. Ivic a Grbavac se velmi skamarádili. Ivic v něm viděl velký potenciál a tak ho udělal svým studentem. Dal mu přezdívku ,,Braco", což znamená bráška. Když v roce 1995 Ivic zemřel, Braco po něm převzal žezlo a pokračoval v práci za něj.
(Ohledně smrti Ivice panuje trochu mystérium, jinde jsem se dočetla, že ho v Africe pohltila velká vlna, a Braco u toho přímo byl. Vzbuzuje to kontroverzní diskuze a otázky. Zde je dochované video o proroku Ivicovi v původním znění.)

Postupně k Bracovi přišlo mnoho lidí a vzniklo krásné léčitelské centrum v centru Zagrebu. Je to veliká místnost a uprostřed ní je symbol velikého slunce. Bymbol Braca a Ivice.

V roce 2002 pozvali Braca do Izraele, kde byli chudí i bohatí lidé otevření jeho daru, který Braco sdílí zdarma.
V roce 2004 k Bracovi přišlo více než 7000 lidí. A čekali venku mnoho hodin. V té době přestal Braco mluvit na veřejnosti a jen stál a díval se na lidi.
Podé si Braca pozvala vědecká komunita prostřednictvím profesora Aleca Schneidera. Pořádal se veliký uzdravující kongres v Evropě.
V roce 2008 byl braco v Itálii v Rimini, kde pan Drago Pletschko dokázal na struktuře vody, na jaké frekvenci vlastně působí Bracova léčba. Voda vykazovala mnohem vyšší hladinu energie, poté co byla umístěna v místnosti, kde Braco vyzařoval svou metodu.
V roce 2009 byl Braco v Nevadě v USA na velikém kongresu hraničních věd.
Vědci jsou velmi zaujatí Bracovou prací a neumí si to vysvětlit. Každopádně Braco je považován za průkopníka nového krásného věku pro lidstvo.
Mezi lety 2010-2014 měl Braco velké turné po 21 státech, objel svět a všude léčil. Získal si také přízeň mnoha Celebrit a byl vysílán živě.
V roce 2010 byl v Japonsku, kde z něj byli lidé naprosto nadšení, přestože je to naprosto odlišná kultura.
Mezi lety 2013-2014 byl čtyřikrát v Austrálii.
V roce 2013 byl v Rusku, kde se konala veliká veřejná akce pro všechny, kde Braco zdarma léčil.
Rusové mu v roce 2014 také zprostředkovali možnost léčit lidi online.
Bracův dar se dotýká lidí všech kultur i náboženských směrů. Pomáhá lidem věřit, že i u nich je možná změna.
(konec překladu videa)


Jenom v Chorvatském centru léčí ročně 200 000 lidí. Za skupinové osobní sezení v centru se platí, přestože Braco nabízí léčení i zdarma. Při cestách po světě zase poplatky vybírají pořadatelé, aby se uhradil pronájem sálu a další náklady spojené s pořádáním akce, jako jsou letenky, hotely, strava atd. Zlé jazyky ho za to kritizují, ale připadá mi naprosto logické, nechat si čas zaplatit a stanovit si časy od do, jinak by seděl 24hodin denně v centru, což by nevydržel nikdo.
Braco prodává také různá DVD a předměty, které by měly pomáhat lidem s léčbou.

Braco vystupuje jako tichý člověk, nikdy nedal žádné interview, nic neříká a na nikoho nesahá.
To kolem něj vzbuzuje ještě větší mystérium, ale pravděpodobně je to dobře promyšlené. Slova jsou matoucí a pro léčbu není potřeba nic chápat, ani si na Braca a jeho názory dělat svůj názor. Braco nehlásá žádnou konkrétní ideologii, ani náboženství, ani spirituální směr, nabízí pouze energii a kdo věří a chce to, ten přijde. Tak na co ztrácet čas zbytečným mluvením.
Další důvod možná je, že pokud Braco skutečně vizualizuje anténu, což je podle mě jistota tak na 95%, potřebuje na toto soustředění obrovské množství energie a zbytečným mluvením by se vyčerpával, což by snižovalo efektivitu jeho metody.
Mnoho lidí má navíc dost problém poslouchat pořád o tom jaké mají druzí lidé problémy a jak jsou v háji. Strašně to vyčerpává a pokud se dostanete do pozice vrby, máte v podstatě na výběr jenom dvě možnosti. Buď si to budete brát osobně, budete se tím užírat a pak vás to zničí a skončíte, nebo si postavíte nějaký druh bariéry, aby to na vás nešlo. Když se lidé ptají mě jak to dělám, řeknu ,,poslechnu si to, nebo přečtu, popřemýšlím, vyřeším, odpovím a zapomenu to ve chvíli, kdy se rozloučíme, nebo odešlu mail a nevracím se už do toho." Lidi nechápou, ale je to věc, kterou se člověk může naučit postupem času, protože to potřebuje k výkonu práce. Braco to zase vyřešil tím, že jednoduše s veřejností nemluví, protože to k výkonu poslání nepotřebuje a zbytečně by se tím zatěžoval. Je to člověk jako každý jiný a má své mentální i časové limity, kterým se musí umět přizpůsobit, aby to vůbec mohl provozovat.


Klasické veřejné léčení obvykle začíná desetiminutovým úvodem z úst jiné osoby. Následuje pět až deset minut, během nichž Braco stojí na pódiu a mlčky zírá do publika. Během této doby lidé pociťují brnění, vidí energetické vlnění či zlatou auru a vnímají klid a úlevu od bolesti. Citlivější jedinci pláčou a ztrácejí vědomí. Následuje fáze přemítání nad léčebným procesem, konstruktivními prožitky a životními změnami. Podle některých účastníků pohled Braca dokonce vyléčil rakovinu!

Jen dospělí (od 18 let) se mohou účastnit setkání s Bracem. Děti a těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství by se účastnit neměly. To samé platí i pro livestreamy a sledování ze záznamu.

Bracovo léčení můžete absolvovat prostřednictvím následujícího videa
THE GAZER
https://www.youtube.com/watch?v=RbqkE4M2UYU


SVĚDECTVÍ
V současné době je písemně či filmově dokumentováno veliké množství svědectví lidí z mnoha zemí z celého světa o změnách, které nastaly po setkáních s Bracem. Tento fenomén je v současné době zkoumán i některými odborníky z oblasti vědy a lékaři.

Julio César, Mexiko
"Na počátku roku 2012 jsem byl diagnostikován s ankylozující spondylitidou (chronické zánětlivé onemocnění postihující sakroiliakální klouby a intervertebrální klouby páteře, v důsledku toho dochází k postupné fúzi páteře). Byl jsem ve čtvrtém stádiu ze čtyř a čtyři různí lékaři mi dali diagnózu: nevyléčitelné.
Začal jsem se účastnit dálkového přenosu působení po internetu s Bracem přes live stream v prosinci 2012. Brzy jsem začal pociťovat, že je to stále lepší a lepší pokaždé, když jsem se účastnil přenosu na dálku. Po zhruba jednom měsíci jsem šel k lékaři a podstoupil nové testy (MRI, CT scan, ultrazvuk, atd.) a velice překvapení lékaři mi sdělili, že nevědí, co se se přesně stalo, ale že již tuto nemoc vůbec nemám. Jeden lékař mi řekl: "Byl jste vyléčen zázrakem."

Maria Vidira, Švýcarsko
"Měla jsem artrózu po mnoho let, což mi v té době stěžovalo mou práci jako pokladní. V roce 2000 mi má kolegyně řekla, že existuje člověk, který pomáhá lidem a já jsem se rozhodla se s ním setkat. V té době Braco ještě stále mluvil s lidmi osobně. Po tomto setkání jsem měla silnou potřebu si protáhnout nohy a ruce, jak nejvíce to tehdy bylo pro mne možné. Od toho momentu má artróza jednoduše zmizela a cítím se skvěle! Také můj otec, který měl rakovinu, dostal pomoc. Jediné, co jsem udělala bylo, že jsem vzala jeho fotografii k Bracovi."

Sanda Banic, Kanada
"Po 15 let jsem trpěla artritidou páteře a kyčlí. Navštěvovala jsem jednoho lékaře za druhým a také jsem zkoušela různé terapie a nejdražších soukromých klinikách. V červenci 2011, jsem se zúčastnila setkání s Bracem a vzala jsem si s sebou DVD s hlasem Braca a poslouchala ho doma. V průběhu pouhých několika dní bolest jednoduše zmizela. Od té doby jsem úplně bez bolesti.
V roce 2014 byl můj manžel diagnostikován s rakovinou prostaty a jeho lékaři mu sdělili, že má pouze 2-3 roky života. V té době byl plánován i Live Stream s Bracem. Jak jsem jej sledovala, držela jsem fotografii mého manžela a směřovala jsem všechny mé prosby srdce k němu aby se uzdravil. Již po první seanci jsem cítila vnitřní mír a pocit, že vše bude v pořádku. K překvapení všech, následné výsledky PSA krevních testů mého manžela byly naprosto v pořádku a nebyly zde žádné známky rakoviny prostaty. Nemám slov k vyjádření svého vděku za možnost Live Streamu a toho, co to přináší."

- další svědectví v angličtině si můžete přečíst zde: http://www.braco.me/en/testimonials/visitors/

Bracovy livestreamy najdete zde: http://braco-tv.me/pages/_index.jsp
Dole je rozpis termínů, kdy se streamy pořádají. Můžete se zde dívat zadarmo.
© Alue K. Loskotová, www.aluška.org.
Přebírání článku bez vědomí autorky není dovoleno.

 


Komentáře

1 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 3:54 | Reagovat

??? to je ale nádherná bytost! zaří tak jako "jinak". připomíná mi moje simíky(jo, to vážně. tu hru mám, protože v ní jdou vytvářet nádherné bytosti). /prvotní reakce... teď jdu číst/

"I léčit davy lidí, pokud si na to člověk troufne." O, to by šlo spojit se zpěvem(spíš jen předávání energie). Ještě to umět. "Tento symbol zlatého slunce Braco dokonce prodává, aby ho lidé mohli nosit." !!!

kéž bych se jednou k něčemu takovému taky dostala. ne z vlastní hamižnosti, prostě se chci dostat dál, vědět víc(neskutečně mě to zajímá, ale to asi všechny tady), umět víc a pak to předávat v podobně energie, hudbou a slovem. odjakživa nadvědomě vím, že "tajné spolky" existují, jako malá jsem to kreslila. tak zbývá makat makat makat a třeba jednou k něčemu/někomu dojdu :D

jako... sakra, co to? já si pustila KOUSEK toho videa, a jde z toho něco neskutečně silného ??? úplně jsem to cítila, postupně to prostupovalo tělem a tak mě to jako obalovalo, jde to přímo z něj. páni. - a nejsilněji mě to uhodilo při prvním puštění, z toho jsem se moment vzpamatovávala, druhé už dobrý. tak vidím, že mám nové oblíbené video i člověka. Sledovala jsem ho velmi intenzivně, když pak najednou zavřel oči a otočil se k odchodu, byl to opravdu nepříjemný zážitek, jako kdyby něco ve mně křičelo "ale ne, moment!" - doslova přesekl spojení, respektive odešlo s ním. tohle je úplně hmatatelná věc, zajímavé. jeho pohled velmi nabíjí něčím velmi zajímavým.

a víte, co je na tom nejvíc fascinující? že je to zdarma. protože Matrix nám odmala cpe, že věci jsou velmi velmi drahé a často ještě nefunkční k tomu :D a praví léčitelé si většinou vezmou nejméně(jako oproti hnusným šarlatánům a jim podobným) - tím vůbec nechci říct, že by si za dobrou práci neměli nechat platit, ať chcete nebo ne, všichni nějaké peníze potřebujeme a když někdo dělá něco prospěšného, něco tak moc prospěšného, moc ráda mu je dám.

Děkuji! děkuji ti opět moc za to celé přiblížení, Aluško. jsem moc ráda, že vidím alespoň trochu za oponu. Mimochodem jeho oči se celou dobu tak jako lehce pohybují, připadá mi, že stále v podobných "kruzích" - jako kdyby jimi něco "kreslil". možná spojitost se zmíněnou anténou?..... (takhle náhodou, není trochu podobná tomuhle? - http://jyxo.info/uploads/BF/bf2706cd57bff550e697902643aef85f9dacc566.png - neber to vážně, objevilo se mi to samovolně před očima, třeba jsem to jen někde viděla a nevím o tom. v poslední době se snažím být více intuitivní a tak plácnu první, co mě z nějakého důvodu napadne :D nejspíš to jsou první krůčky k důvěře ve své napojení)

2 jirik jirik | 4. října 2018 v 8:00 | Reagovat

Co si pamatuju u Paseky se toho nejvíc namluvilo v čekárně; Paseka sám v toho namluvil velice málo;
Jinak u té bracovi první fotografie jsem dostal takovou energetickou šlehu a to jsem viděl jen vrchní část jeho hlavy bez očí....

3 Brusinka540 Brusinka540 | 4. října 2018 v 8:50 | Reagovat

Znám ho, byla jsem za ním ve Vídni, byl to zážitek, už byl i v Praze, je velice tichý, skromný a nijak nemá potřebu se zviditelňovat.

4 Renata Renata | 4. října 2018 v 8:53 | Reagovat

priznam, ze v prvych sekundach mi zacali tiect slzy a to ja vobec neplakavam, ale mam nejake horsie dni momentalne a citim silny vnutorny tlak, mozno preto.

5 JOJO JOJO | E-mail | 4. října 2018 v 9:00 | Reagovat

ahoj,
na Cestách k sobě https://www.cestyksobe.cz/kategorie/vsechna-videa/page/5 se už několik let pořádá online léčivé sezení s Bracem. Naposledy to bylo toto léto a myslím, že Alžběta s ním dělala i rozhovor....
Jen houšť takových lidí....
hezký den Jana

6 Choco Choco | 4. října 2018 v 9:27 | Reagovat

U první fotky na mě vystřelila taková energie, že jsem se vůbec nemohla soustředit na čtení :D
Zkoušela jsem si pustit jeho léčení a musím si nachvilku odpočinout, protože se mi z té enegrie motá hlava. Úžasné :3

7 Verča Verča | 4. října 2018 v 9:32 | Reagovat

Ahojka! moc děkuju za Braca, vůbec jsem o něm nikdy neslyšela..díky!!

8 Malina Malina | 4. října 2018 v 10:15 | Reagovat

Je zajímavé že už jen při čtení tohoto článku se mi udělalo dobře,ještě jsem ani nezkusila to video.

9 jirik jirik | E-mail | 4. října 2018 v 10:18 | Reagovat

mám dojem, že zas vyrazí boom se slunečníma příveškama -

tenhle je v pořádku?
https://www.zlatnictvi-zlaticko.cz/p/stribrny-privesek-zverokruh-se-sluncem-pa0413/

10 Alue Alue | 4. října 2018 v 11:07 | Reagovat

[8]:  ... mno, psala jsem přece nedávno ve speciálu o symbolice, že nosit sluníčko je dobré pro svoji ochranu.
To co jsi poslal určitě ne. Dají se najít lepší.

11 jirik jirik | 4. října 2018 v 12:00 | Reagovat

[10]:tos psala, a byly tam i odkazy na vhodná slunce...

měl by sa páčilo toot
http://www.darkyzthajska.cz/2229-thickbox_default/slunce-29-cm.jpg

12 Andi Andi | 4. října 2018 v 13:03 | Reagovat

8-O ... on skoro vůbec nemrká ...

13 mariankosnac mariankosnac | 4. října 2018 v 13:12 | Reagovat

I v gematrii je konštruktívny
josip 414
grbavac 324
braco 234

14 romča romča | E-mail | 4. října 2018 v 14:20 | Reagovat

Mno... Takže... :D Poznám ho, mala som ho na fejsbúku v sledovaní ale že by som sa o neho viac zaujímala to ani nie.

Najprv som si prečítala článok a potom som vyskúšala video. Neviem prečo som sa k tomu nedostala skôr. Vždy som mala niečo "lepšie" na práci - proste výhovorky

Pustila som video, odložila energetický krystal (tiež som to chcela skúsiť naostro) a zapozerala som sa... Nebudem sa radšej ani snažiť vyjadriť pocity lebo na ne nepoznám slová, boli veľmi dobré. Bola som plná očakávaní :-) Ale okrem veľmi dobrých pocitov ktoré boli pre mňa troška nepochopiteľné sa mi stali aj zvláštne fyzické veci. Skoro okamžite mi začali slziť oči ako keby som pozerala do ostrého svetla/zapadajúceho-vychádzajúceho slnka. Ďalej sa okolo braca robilo niečo ako biela hmla ale braco sa v nej nestratil, toho som furt videla celkom ostro (pokiaľ nepočítam slzenie) ... A ešte jedna zvláštna vec - tých 5 minút sa mi zdalo veľmi dlhých, ako keby prebehla hodina, čo mi ale vôbec nevadilo...

Aby som to nejak ukončila :D budem v tom pokračovať a nebudem sa vyhovárať :-)

15 Gabby Gabby | E-mail | 4. října 2018 v 14:51 | Reagovat

Wow. Jak došel a začal se dívat úplně mnou projela silná příjemná energie. Cítila jsem lásku, klida mír. Tohle si budu pouštět, kdykoliv se budu cítit špatně. Děkuji Alue! :)

16 Gabby Gabby | 4. října 2018 v 14:54 | Reagovat

Dodatk: po druhém spuštění jsem už takovou silnou energii necítila. Poprvé to byl fakt nával, jak kdyby mě někdo praštil :D

17 Renata Renata | 4. října 2018 v 15:00 | Reagovat

[11]:Jirik to tvoje drevene slnko  ma Bracove oci, take zvesene   :-)

18 leeth leeth | 4. října 2018 v 17:58 | Reagovat

děkuji moc za článek, wow. zkusím se s ním nějakou dobu léčit. :D
on sám vypadá jako sluníčko, má takový štěněčí pohled. hrozně sladký.
jinak mě jen zarazilo, že ta sluníčka, co prodává, jsou všechna s pravými diamanty. to je nicméně psané na jeho stránkách. a dají se prý zakoupit jen na živých akcích.
tady na stránkách jsem četla, že diamanty jsou prokleté, neměl by to braco vycítit?

19 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 18:15 | Reagovat

[13]: Hmm, to je hezký.

20 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 18:20 | Reagovat

[2]: přesně ???

21 Khira Khira | Web | 4. října 2018 v 18:44 | Reagovat

Nejsem nějak extra citlivá na energie, spíš je cítím jen formou emocí, takže když jsem se podívala na jeho fotku, tak jsem se na něj začala usmívat jako to sluníčko :-D Od pohledu vypadá opravdu mile.
Chtěla jsem zkusit, jaký na mě bude mít vliv v livestreamu, tak ten první jsem jen těžce dýchala ke konci, u druhého jsem cítila na hrudi teplo, což se mě nikdy nestalo, abych to cítila tak intenzivně.

Akorát moc nechápu, proč by se toho nemohli zúčastnit i děti a těhotné ženy? Jsou asi citlivější, tak by to pro ně byla pořádná šleha a odrovnalo by je to co mě tak napadá :-)

22 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 4. října 2018 v 21:13 | Reagovat

Chlap. A tento skvělý člověk je chlap! A naučil se TOHLE, přitom neměl odmalička žádné dary! Jde to! To je krása, to mě ták.... [Ehm; vůbec nedojalo, jsem tvrďák prďák jako skála, Rambo zambo, né bečka plačka srač..]

Ale teď vážně, moc díky Alue za tento článek, hodně to pro mě znamená, protože já jsem stále duchovní antitalent (ano, ještě pořád :/) a alespoň trošičku bych chtěl taky zakusit něco z této oblasti na vlastní kůži (nikdy se nepovedlo) a teď koukám, že se to dá úplně probudit i u odnarození neobdarovaného - chlapa..... krása.

Navíc jsem teď řešil, jestli si vůbec mám nechávat vlasy po ramena, když na to aktuálně možná nemám úplně postavu a taky si mně už tak 3x někdo zezadu spletl někdo s "paní" (chrmpf >:-/ ) a taky, že na to možná nemám typ vlasů, ale tohle považuji za znamení. Dík :)

Kde je prosím Donate tlačítko? :D

23 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 21:39 | Reagovat

[16]: JO! Já jsem tak ráda, že tu mají lidé stejné pocity :D

24 :) :) | 4. října 2018 v 22:30 | Reagovat

Skvely clanek, moc dekuji, pan vypada prevelice sympaticky, jeho oci jsou velmi hrejive uz jen z fotky, jdu na to video :-)

25 Alue Alue | 5. října 2018 v 9:50 | Reagovat

[18]:  Braco není léčitel a nemá vrozené senzibilní dary, byl naučen metodě, v článku to několikrát píšu.

26 Alue Alue | 5. října 2018 v 9:51 | Reagovat

[21]:  Děti mají nedozrálé organismy a nedozrálé mozky, mají a potřebují proto jiné frekvence, než dospělý hotový člověk. Ta anténa evidentně není až tak univerzální.

27 E. E. | 5. října 2018 v 14:57 | Reagovat

Mám podobné pocity jako ostatní. Když jsem poprvé viděla jeho fotku, aniž bych si četla článek, tak mě dostal jeho pohled. Měla jsem pocit, že se dívám do tváře někomu osvícenému, možná božskému.
Při shlédnutí videa mi dvakrát v periferním vidění zablesklo velké bílé světlo (nečekala jsem to, ale z míry mě to naštěstí nevyvedlo) na chvíli mi stouply slzy do očí a cítila jsem teplo v pažích. Jinak nic.

Ale. Zdá se mi to, nebo má "aktivnější" levou polovinu tváře?Ve videu mírně pohybuje (nejspíš nevědomě) levým koutkem úst a i levé oko jakoby mu mírně ujíždělo. Všimli jste si toho někdo nebo mám něco se zrakem já? ;-)
A Alue, děkuji za nádherný článek :-)

28 jirik jirik | 5. října 2018 v 16:43 | Reagovat

[20]: ten smail ksichtík má znamenat co?

29 Alue Alue | 5. října 2018 v 16:48 | Reagovat

[27]:  To je právě ono, jak kreslí do prostoru. Kam jde mysl, tam jsou i oči a je těžké to ovládat.

30 Andi Andi | 5. října 2018 v 18:15 | Reagovat

[27]: Všimla ... zvedá koutky, ale jakoby nenápadně :) a jo, i to oko mu těká ze strany na stranu

31 Ježovka Ježovka | 6. října 2018 v 0:04 | Reagovat

[28]: Souhlas. A dá se říct i údiv, měla jsem totiž stejné pocity.

32 Lucka Lucka | 6. října 2018 v 4:50 | Reagovat

Byla jsem na něm ve Vídni.
Nic zvláštního jsem necítila.
Ale když něčemu věříte , vše je možné.

Jen snad, je to asi hloupost, ale jak tam stál před náma tak jsem viděla že měl křídla ???
Ně co v tom smyslu.

33 aves passeri aves passeri | E-mail | Web | 6. října 2018 v 9:25 | Reagovat

Já si všimla, jak velmi rychle dýchá. Zvláštní :-)

34 hanka hanka | 6. října 2018 v 13:36 | Reagovat

Zkoušela jsem live stream a pozoruju všechny symptomy co popisujete:) je to moc krásné a pán hrozně sympatický. Chápu že s nikým nemluví, to člověka hrozně vysává a ruší. Děkuji za tip! Jo a ta energie mi nabila vodu v karafě co jsem měla na stole. Chutná úplně jinak, od té doby mám chuť pít hodně vody a vypiju jí za den dvojnásob co dřív.

35 Lulu Lulu | 6. října 2018 v 15:08 | Reagovat

[22]: Ľudí si nevšímaj.Napr. ja (mala som asi 8-9 rokov a nemala chlapčenskú postavu)som si obliekla tmavomodré tričko a čierne legíny, mala vlasy po zadok(!!!) a vyberali sme darček nejakému chlapcovy z rodiny.Pri nás bola paní so synom/vnukom a povedala na mňa nervózne svojmu chlapcovi:"Aha chlapček si už vybral."Otočila som sa a pozrela na ňu akoby som ju chcela upáliť.Pani sčervenela a šli preč.A aj keď to bolo dávno pamätám sa na to skvelo :-D Alebo môjho uja si zmýlili aspoň 1000-krát a to prisahám, že má postavu úplne ako muž(hlavne dosť široké ramená).Tak ľudí proste nezmeníš.

36 astonova cesta astonova cesta | E-mail | Web | 6. října 2018 v 19:25 | Reagovat

[35]: He, my bychom si rozuměli :'D. Měla jsi odpovědět "Hej vyberal, dedko."

37 jirik jirik | 6. října 2018 v 20:37 | Reagovat

[34]:taky jsem koukal na živý přenos, ale měl jsem jiné zážitky než se uvádí v popisu:*Během této doby lidé pociťují brnění, vidí energetické vlnění či zlatou auru a vnímají klid a úlevu od bolesti. Citlivější jedinci pláčou a ztrácejí vědomí.*

38 Renáta Renáta | 7. října 2018 v 23:17 | Reagovat

Tak při koukání na Braca jsem cítila jen vnitřní klid, lehké mravenčení, ale to tomu moc nepřikládám. Jsem takový otrlý hroch. Nicméně, věřím a budu sledovat denně. Pohled na něj mi způsobuje veliký klid a mír v duši. Je v něm něco jemného, ale zároveň silného. Na to, kolik má let, má velmi mladou tvář. Těch 5 minut mi přišlo jako minuta, strašně rychle to uteklo. A divím se, že jsem na něj už dříve nenarazila. Děkuji tobě Alue za zprostředkování a jemu za sdílení s ostatními. A upřímně, nedivím se, že nemluví, došlo mi při čtení článku, jak je to vyčerpávající, za jedno mluvit, za druhé poslouchat nářky. Krásný čas všem.

39 Ježovka Ježovka | 4. listopadu 2018 v 19:31 | Reagovat

[38]: "Těch 5 minut mi přišlo jako minuta, strašně rychle to uteklo." no přesně. to samé říkala maminka.

čas je prostě relativní.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama