V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 13.12.

Zápisníček / Říjen 2018

2. října 2018 v 22:29 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.
_____

02.10.2018
Na AlueButterfly vyšlo nové videjko s morčátky. Tentokrát odpočinkový sestřih roztomilých scének:

Veselé krmení nenažraných morčátek
https://www.youtube.com/watch?v=UlQZWL8q-pg&t=49s

V e-shopu Alue.cz jsou nové silné křišťály z Brazílie. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=brazilske-kristaly03.10.2018
Na naléhání fanoušků jsem si založila Instagram.. aby se mě přestali ptát, jestli ho mám. Třeba by na něj šel nahodit nějaký automat, co by odebíral moje články nebo tak něco. Po jeho založení jsem zjistila, že se nedá ovládat z počítače, ale musíte mít aplikaci v telefonu a všechno na něj musíte dávat jenom z telefonu... což je pro mě naprostá zbytečnost, jelikož mobil s sebou vůbec netahám a už vůbec by mě nenapadlo, fotit si každý prd když jsem někde venku, připadá mi to pošahané. Tak jsem ten účet prostě nechala prázdný, moje jméno tam je, už mi ho nikdo nevezme a používat ho prostě nebudu. Tečka.
Po půl roce jsem se na něho kontrolně vrátila a zjistila jsem, že je tam přepsané jméno, mail, heslo... prostě mi ho za mé nepřítomnosti šlohl nějaký rusák. :D Na co mu je prázdný účet ženské z Česka, to opravdu nechápu, asi to byl nějaký plošný hack. Dostat zpátky svoje heslo byl problém na hodinu... a i přesto že tam nic nemám a už několik měsíců to měl pod palcem nějaký rusák labudin.walerij@mail.ru, tak tam je 128 sledujících.... nechápu. :D
Po této zkušenosti bych na instáč nic nedávala, když vidím jaké má bezpečnostní díry a jak je snadné ukrást účet a pak si ho zase ukrást zpátky. Instagram je naprosté dno.

08.12.2018
Přišla mi do mailu zpráva ohledně zdravotního dopadu levných jogurtů s modifikovaným škrobem na lidské zdraví. Zpráva je dost alarmující a přestože je poměrně stará a možná ji většina z vás už četla, tak pro zopakování vkládám. Jezte kvalitní základní potraviny, ne náhražky a než kupovat levnou hnusnou náhražku, tak raději nekoupit nic a pít čistou vodu.

Příběh jedné bývalé milovnice jogurtů:
"Díky jogurtům, které jsem konzumovala ve větší míře mám opakované trombozy.
Zjistili to teď nedavno. Byla jsem na kontrole v Dačicích, tu sraženinu mi posílali až do Prahy do nukleární laboratoře a tam zjistili bakterii Corinebacterium, která se používá k zrání v jogurtech. V žíle nemá co dělat, zkrátka tyto nekvalitní jogurty, jako jsou Danone, Florián apod. - víceméně umělé, organizmus nevstřebá a tím způsobí ucpávání cév. Bohužel to zjistili u 27 lidí z 90, což je 30% a já jsem, bohužel, mezi nimi. Ostatní procenta tvoří např. nehýbání se - tzv. cestovatelská tromboza, různé záněty atd.
Poslední roky přibyl značný počet tromboz v celé republice. Zatím se tím nikdo nezabýval než Dr. Čepl v Dačicích, ke kterému jezdím. Má tam cévní centrum pro Jižní Čechy a Vysočinu, moderní ultrazvuky, které nemají ani v Pelhřimově. Jezdí tam i z Jihlavy.
O těch jogurtech už bylo psáno i v některém časopise nějakým docentem z Prahy a ten tam psal také o možném ucpávání cév z mléčných výrobků. Já teď 14 dní nejím jogurty, tavené sýry, mléko, které mám teď zakázané. Můžu ze sýrů jen tvrdé, z jogurtů ty drahé ve skleničce - naše České. Cítím se lépe a snad už budu mít konečně pokoj. Všechna vyšetření mám dobrá, krev také, aspoň vím, že jsem zdravá a nemusím brát žádný Warfarin. Povrchové cévy mám sice špatné, ale hluboké dobré. I tak se mohla sraženina utrhnout a způsobit embolii, proto to vysátí sraženiny. Jsem ráda, že se zjistilo, od čeho to je, a od té doby ani na jogurty chuť nemám."
Radka Chalupová, 2012

"ZDRAVÉ" JOGURTY
Evropské středisko pro potravinovou bezpečnost provedlo rozsáhlou výzkumnou studii na téměř 1.000 vzorcích jogurtů vyráběných různými mlékárenskými společnostmi, aby zjistilo, jestli jsou tolik oblíbené jogurty zdravé, jak tvrdí reklama. Výsledky výzkumu se ukázaly být zklamáním: jogurty nemají na lidské tělo zázračný terapeutický efekt, ani nezlepšují imunitní systém!!!
Podle výzkumu nemají jogurty žádný pozitivní vliv na chemické procesy v lidském zažívacím systému. Vlastně jsou jogurtové nápoje zcela neprospěšné - tělo nerevitalizují, jak tvrdí reklamní slogany jejich výrobců - uvedl Medpulse.
Mnoho společností vyrábějících jogurty stále působí na potenciální zákazníky starými slogany, tvrdícími, že jejich produkty mají vysoce pozitivní vliv na zažívací systém a tělo jako celek.
Zkrátka jogurt není nic jiného, než atrapa. Navíc některé jogurty, stejně jako další typy mlékárenských produktů, mohou být pro lidské zdraví nebezpečné. Mnoho jogurtů dostupných dnes ve všech obchodech na světě nemá s produktem vymyšleným před několika tisíci let na území moderního Bulharska nic společného.
Stále věříte mýtům o probiotických bakteriích, které zlepšují imunitní systém a zažívací trakt? Pokud ano, jste oblbováni.

V Moskvě došlo k mnoha případům, kdy lidé vedoucí zdravý způsob života byli nakonec hospitalizováni. Mnozí z těchto pacientů byli diagnostikováni s pankreatolýzou. Po dotazu na jejich jídelníček řekli, že konzumovali jogurtové nápoje Danone, jako Actimel a další. Pankreatolýza je velmi nebezpečná nemoc, která ničí slinivku.
Na tomto faktu není nic překvapivého. Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442 - geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo. Geneticky modifikované typy škrobů mají velké molekuly. Chemici, kteří takové látky vyrábí, říkají, že je nemožné předpovědět, jak se budou tato molekulární monstra chovat v lidském těle.
Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. Vědci stále neví, jestli se tyto škroby během trávícího procesu rozkládají, a jak. Faktem je, že moderní medicína nyní musí pouze umožnit předpokládat, že takové škroby útočí na slinivku lidské bytosti.
Lidské tělo očividně neví, jaký druh enzymů má vyrábět, aby rozštěpilo tak monstrózně velké molekuly.
Co se týká zázračných probiotických bakterií v moderních jogurtech, bylo zjištěno, že takové bakterie mohou v lidském žaludku vydržet pouze několik minut. Proto nemohou mít na zažívací trakt léčebný vliv. Člověk by měl mít také na paměti fakt, že kultivované mléčné produkty, které byly uskladněny měsíce nebo déle, nemohou přinést vůbec nic dobrého.
Když takové jogurty kupujete, jen vyhazujete své peníze a ničíte si své zdraví.

Další zajímavé doporučení, které mi dorazilo do e-mailu, je tentokrát na knihu. V češtině existuje kniha o elektromagnetickém ovládání lidí. Má jen 144 stran a je levná. Pokud se o tématiku zajímáte, možná by se vám mohla líbit. Dá se koupit tady: https://www.librum.cz/kniha/deformace-emoci-myslenek-a-chteni/

DEFORMACE EMOCÍ, MYŠLENEK A CHTĚNÍ
Vědecký výzkum už pokročil natolik, že můžeme být ve většině ohledů nadálku řízeni, aniž bychom něco tušili. Planeta se proměnila v psychickou věznici střeženou elektromagnetickými vlnami, z níž nelze uprchnout. Největší úspěchy při ovládnutí vědomí a kontroly lidské mysli dosáhla americká a ruská věda, o čemž snáší důkazy světoznámý americký specialista. Čtenáře nepochybně šokují detailní informace o tzv. šetrných zbraňových elektromagnetických systémech, které už byly použity například ve válkách proti Iráku. Probouzely v iráckých vojácích paniku, strach, demoralizaci a úzkost a dokonce je zahnaly na útěk. Autor předkládá nezpochybnitelné důkazy o tom, že lze nadálku měnit tělesný a duševní stav obyvatel jakéhokoli státu, aniž by se to dalo zpětně odhalit. Prostřednictvím elektromagnetického vlnění lze radikálně proměňovat veřejné mínění, navozovat duševní nemoci (např. paranoiditu), zuřivost, beznaděj, odhodlání nebo sebevražedné nutkání. Na druhé straně lze elektromagnetickými vlnami léčit duševní nemoci, probouzet optimismus, odstraňovat deprese, pronikavě zvýšit schopnost učení, posílit paměť, rozšířit úrověň pozornosti. Během krátké doby lze rovněž navodit naprostou rovnováhu mezi mozkovými hemisférami, což například buddhisté dokáží až po desetiletích intenzivního duchovního výcviku. Existují přístroje i četné laboratoře na vyjmenovaných místech, které se obdobnými zásahy zabývají.

Zaujal mě článek s názvem: ,,Co se stane, pokud si na internetu vytvoříte profil 13leté dívky?" To co se v něm píše, mohu potvrdit. V době kdy jsem byla tohoto věku, byl na sociální síti každý a chatování bylo strašně in. Tato fóra byla už tehdy plná pedofilů, ale dneska to bude ještě o hodně horší. To, co se v článku píše je realita a opravdu chodí nabídky ,,řekni kde bydlíš, za hodinu jsem tam".

,,Experiment s profilem 13leté slečny na fóru
Na nejmenovaném fóru jsem si zřídila účet. Účet 13leté slečny. Bez popisu, dat či fotek. Jednoduchý, "holý" profil. Už během prvních hodin (podotýkám, neměla jsem aktivní stav) mě začali kontaktovat muži, kteří chtěli komunikovat. Téměř 95 % z nich si však nechtělo jen běžně psát. Chtěli více.
Tyto "zájemce" bych zařadila do skupin:
1. skupinou byli muži, kteří se chtěli "kamarádit" s 13letou dívkou, neustále se snažili mámit fotografie, případně si chtěli skypovat.
2. skupinu tvořili muži, kteří se neštítili dávat sexuální návrhy, kteří se chtěli s 13letou dívkou reálně setkat. Nepřekážel jim nízký věk (byli ochotni vycestovat několik kilometrů i během bílého dne a přijít do hodiny či dvou).
3. skupinou byli ti, kteří šli na 13letou dívku postupně. Komunikaci nejdříve vedly do kamarádské roviny, snažili se pomáhat, radit a po pocitu, že získali důvěru slečny, se přece jen ukázal jejich zvrácený úmysl.

Profil je zřízen přesně 2 týdny. Za 2 týdny bez jakékoliv snahy 13letého děvčete, po jejím neustálém upozorňování na věk došlo ke vzniku takových konverzací (někdy to můžu nazvat monologů ze strany mužů), které vedly k jasné manipulaci a k jasnému a jedinému cíli. Absurdní je, že po vytvoření profilu ve věku 24 let byl zájem ze strany podezřelých téměř nulový.

Co experiment přinesl?
Můj cílený průzkum ukázal, že nejvíce kontaktovanou skupinou jsou dívky ve věku 10-14 let. Podle informací od policie se často jedná o psychicky nemocné lidi nebo jde o celé zločinecké skupiny, které jsou na fórech sehrané, jdou na jistotu a vzájemně spolupracují nejen v podávání si informací o dívkách, ale také v jejich společném kontaktováni. Zde hrají hru, kdo "dokáže vymámit více"."

10.10.2018
Viděla jsem zajímavé video o podvodné firmě, která má stánky v supermarketech a vnucuje vám levné polské parfémy za pakatel. Lžou vám o tom že máte štěstí na akci, slevu, že platíte třetinu původní ceny a cpou vám to do ruky, abyste měli problém říct, že to nechcete. Když nemáte peníze, pomalu vás k tomu bankomatu přinesou a doprovodí. Parfémy asi mají nákupní hodnotu tak stovku, protože jsou schopní vám ho v případě nouze vnutit i za dvě stovky. Zajímavá je jak zkušenost slečny která na to natrefila omylem když hledala brigádu, tak i související diskuze:


Dneska mě pobavil následující úryvek, vtipná historka týkající se menstruačních kalíšků. Tentokrát z mužského úhlu pohledu:

,,Máme kalíšek, váš muž vás v jeho používání podporuje, ale je tu jedno takové úskalí (dnes už snad legendární úryvek ze stránek ekolist.cz aneb Pozor na mužův oblíbený hrnec:
"Naše přítelkyně jsou s používáním menstruačních kalíšků spokojené. Rády spolu o věcech kolem menstruace hovoří a šíří tak povědomí o kalíšcích mezi další ženy. Až potud je to mužům buřt.
 Jenže menstruační kalíšek se před periodou a po ní musí vyvařit. Asi už tušíte.
 Aleš načapal svou přítelkyni, jak svůj menstruační kalíšek vyváří v jeho speciálním hrnci na párky!
 "Ale vždyť já ho pak umyju. Navíc se to vyváří, takže je to úplně čistý," tvrdila přítelkyně Alešovi. Jenže pohled na kastrol, v kterém klokotal menstruační kalíšek jeho přítelkyně, nevratně poznamenal jeho vztah ke kastrolu. Už nikdy si v něm párky neohřál. 
Rada Aleše ženám, které si chtějí koupit menstruační kalíšek: kupte si na jeho vyvařování vlastní kastrol."


celý článek najdete tady: http://kalisek.cz/muzi-a-menstruace

Také jsem se dočetla, že existuje kniha ,,Návod na ženy", což by měl být manuál pro muže, aby se lépe vyznali ve své partnerce. Četl jste ji někdo? Titul mi připadá zajímavý.

13.10.2018
NOVINKY V E-SHOPU ALUE.CZ

Vážení zákazníci,
dnes se rozšířila nabídka o další tvary středně silných energetických krystalů. Najdete je v kategorii: Energetické krystaly - středně silné, atypický tvar ZDE. Tato nabídka bude ještě průběžně doplněna o další druhy, které jsou zatím ve výrobě. Atypické tvary jsou z polodrahokamů na základu křemene (křišťál, ametyst, růženín, citrín) a opět jde o výrobu po jednom kuse.
Včera přibyly v nabídce další přírodní křišťály z Brazílie. Jde o speciální výběr špičkových kousků určených k opravě lidského organismu a energií. Nabídku si můžete prohlédnout zde: Brazilské křišťály
Další novinky a rozšíření nabídky by měly vyjít v příběhu příštího týdne. (zdroj)

V E-shopu je také nově obnovená kategorie Bleší trh. Aktuálně je tam vystaveno něco málo z mého šatníku, co jsem z různých důvodů přestala, nebo už nemohla nosit. Pravděpodobně ještě pár kousků přidám. Oblečení si můžete prohlédnout ZDE

15.10.2018
DALŠÍ NOVINKY V E-SHOPU ALUE.CZ

Vážení zákazníci,
Nabídka e-shopu se dnes rozšířila o následující položky:
V kolekci Příslušenství k Energetickým krystalům je nově na výběr náhradní voskovaná šňůrka bílá a světle růžová. Také přibyl zlatý saténový pytlíček.
A to nejlepší: Nové šlupny. Pokud už máte Energetický krystal dlouho a kovové očko ztratilo barvu, můžete ho nyní snadno vyměnit za novou nablýskanou šlupnu za pár vteřin a krystal bude opět jako nový. Šlupny jsou odzkoušené a přesně pasují na modely Gaia, Soulmate a Hope. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-prislusenstvi
Vznikla také nová kolekce Šperky, kde jsou nyní krásné náhrdelníky z křišťálu, růženínu, nebo ametystu. https://www.alue.cz/?collection=sperky

19.10.2018
Znáte Týnku Třešničkovou? Je to holčina, která točí na youtube o módě a dopracovala se k poměrně dost velké sledovanosti. Byla kolem ní řada kauz a kontroverze, jako řasy z norka, propagace kožešin, silikonové implantáty, uniklé fotky atd. Z toho je asi jasné, že jsem ji nesledovala, protože to je pro mě úplně cizí vesmír. Ale kauzy, co ve větším obletí éter, obvykle nějak zachytím.
Dva týdny zpátky vyšly najevo strašné zprávy. Týna odjela do Istanbulu, navštívila vyhlášenou restauraci a nějaký vůl, který nezvládl ohnivou show u pultu omylem zapálil šest hostů, kteří seděli přímo u něj. (Dalo se to snad čekat, když lil hořlavinu z velkého kanystru na už podpálený pult!) Byla mezi nimi i Týnka a její přítel. Z fotky jejího přítele jak je celý ofáškovaný i v obličeji úplně mrazí. Týna je na tom prý ještě hůř, má popálených 35% těla od pasu nahoru a má zasažený i obličej!
Už tři týdny od ní nevyšly zprávy a leží v Istanbulu v nemocnici…. Tak si říkám, jaký je osud paradoxní zlá mrcha, kdy krásnou dvacetiletou holku, co na sobě každý den dře a zakládá si velice na svém vzhledu, takto drsně postihne.
Neumím si představit, jak strašně ji to musí bolet, údajně má popáleniny druhého až třetího stupně. Jestli máte slabý žaludek, raději negooglete, jak vypadá třetí stupeň. Je mi z toho hrozně úzko. Údajně další hosté situaci víc zhoršili, když se to snažili špatně hasit.
Situaci ještě více vyostřují hnusné hyeny, které píšou pod zprávy o jejím zranění naprosto šílené a nenávistné komentáře. Že těm závistivcům nesklapne huba ani ve chvíli, kdy člověk leží v nemocnici s těžkými popáleninami, to opravdu nechápu. Že někomu odlišný pohled na život tak zatemní mozek, že není schopný soucítit s člověkem ani v takové těžké chvíli.
V Istanbulu prý doktoři říkají, že se to zahojí a že po nějaké době nemusí být poznat popálení, ale všechno jsou jen spekulace. Pokud se to Týnka nerozhodne ukázat, tak je všechno jen teorie.

Zpráva o popálení v TV Nova
https://www.youtube.com/watch?v=uG6lHKyAnRY

20.10.2018
Agresivní reklama, která roluje a cpe se na začátky článků, je poslední kapka a bloggeři hodlají z platformy hromadně odejít. Admini nezajistili ani hladký provoz základních funkcí, jediné co je očividně zajímá, je rejžovat na našem obsahu. Co se týče mého přesunu na jiný hosting, tak nevyšel ani desátý, ani jedenáctý pokus. Všichni vždycky všechno slíbí a pak se na to jednoduše vykašlou. Aktuálně jsem oslovila firmu, bude to můj dvanáctý pokus. Včera jsem jim poslala podklady pro tvorbu nového webu. Dělala jsem to včera celý den a velmi doufám, že na po dvanácté už to konečně vyjde. Kdybych neměla takovou extrémní smůlu na lidi, byla jsem přestěhovaná už mnoho let zpátky.
Je otázka, jestli ty agresivní bannery vypnou, poté co všichni z blog.cz odejdou. Očividně jsou dost blbí na to, aby to tam nechali. Reklama ok, vydělává peníze, ale pokud je neestetická a agresivní, je to velmi špatně. Aluška.org je číslo jedna v návštěvnosti na serveru, až odejdu i já, tak jim nepomůže ani agresivní reklama přes celou obrazovku.


Zajímavá přednáška o plodnosti a trendech v této oblasti:
Je tam několik důležitých bodů, například o rakovinotvorné povaze syntetického estrogenu a nadměrném užívání HA v Čechách, což jinde ve světě nemá obdoby.

Česká neplodnost
https://www.youtube.com/watch?v=Qa5nQjgzMIk

Velmi zajímavý ,,kouzelnický výkon" na úrovni legendárního Davida Copperfielda předvedl účastník Tomer Dubai v televizní show Israel má talent:
Je asi jasné, že to nejsou klasické kouzelnické triky. Odkud má tyto schopnosti? ... To je otázka. Tomer soutěž údajně vyhrál a není divu.

https://www.youtube.com/watch?v=DXxtLIb0iF8&t=260s

Je s námi konec? - dokument
National Geographic přináší strhující dokument v režii Fishera Stevense. Ústřední postavou snímku je herec a posel míru při OSN Leonardo DiCaprio, který odkrývá alarmující svědectví o současných problémech spojených s klimatickými změnami a hledá řešení, jak předejít fatálním dopadům na náš budoucí život. V pořadu jsou rozhovory s předními osobnostmi jakými jsou Barack Obama nebo Elon Musk a další. (zdroj)


28.10.2018
ODE DNEŠKA PLATÍ ZIMNÍ ČAS, UPRAVTE SI HODINY!

Velmi moudrý a trefný komentář poslala ve čtvrtek hanka do diskuze pod článek o křestech. Docela mě mimochodem překvapilo, jakou měl odezvu a jak moc lidí rozčílil, když přitom o prokletí křtu píšu celé roky a nesleduji, že by se nad tím někdo až takto rozčiloval. Jednak je to zvláštní a druhak nechápu, proč si někteří lidé nedají jedno s druhým dohromady. Článek obsahuje zejména argumenty, odůvodňuje, vysvětluje principy a systémy, které však nikdo z odpůrců nedokázal zpochybnit ani vyvrátit, místo toho se psalo, že je článek plný nenávisti.

,,Křesťanská víra má jeden základní nedostatek a to je přesvědčení že člověk tak jak je od přirozenosti není dobrý, je špatný a jeho přirozenost je špatná, ženské tělo ze kterého vzešel je nečisté. I tento jeden rys nezapadá do konceptu protože je-li "Bůh" dobrý, jak by mohl stvořit člověka který je od přirozenosti špatný a navíc nekompletní - když ke svému řádnému duchovnímu životu potřebuje křest. Tohle přesvědčení je hluboce v lidech zakořeněné, a nejen ve křesťanech, že žijí trpitelské životy, staví se do pozice oběti protože kdo netrpí jako by nežil. Tím pádem si lidi nevěří a věší se na autority. Křesťanství pro mě osobně není ani tak víra jako spíš ideologie. Prostě systém programů který vštípíte lidem abyste je mohli ovládat. Nejproblematičtější jsou programy trpitelství, sebeobětování, zakazování si být šťastný (co by tomu lidi řekli, přece hříšník musí být nešťastný) a upínání se na autoritu - nedůvěřování vlastnímu úsudku a v důsledku toho neschopnost se samostatně rozhodovat. Kořeny to má ve křesťanství ale toto všechno jsou programy které ovládají většinu lidí u nás, bez ohledu na jejich náboženskou víru. Vemte si co nás učí v školách: to samé. Akorát náboženství to lidem podsune líp protože to očkuje spolu se strachem a vinou. Je to hrozně hluboko v lidech uložené, proto i když někdo začne o víře pochybovat, se málokdy úplně vymaní, jelikož ty programy tam drží ten strach často až na nevědomé úrovni. Takže člověk třeba nebude chodit do kostela, nebude nosit křížek, nebude věřit v boha ale bude se v životě dál rozhodovat na základě programu trpitelství. Tolik asi k té mentální stránce křesťanství. Na energetické rovině je to taky zrůdnost, hlavně nechápu jak to že nikdy nikomu nepřijde divné že ty děti při křtu tak hrozně křičí. Pamatuju si na křest mého bratrance, normálně jsem o něj měla strach protože ječel jako by ho chtěli zabít. Ale lidi jsou holt už otupělí a myslí si že řvoucí dítě je normální."

Byla jsem upozorněna na zajímavý článek, který vyšel nedávno na tadesco. Je to o rozhovoru Martina Kubeše, který prohlásil, že Česko má směšně malé kvóty a že by tady chtěl co nejvíc migrantů.
Moderátorovi z něho tekly nervy a docela Martina stíral ,,ještě že tam nejste!", protože šlo vidět, že Martin problematiku nechápe, ale protože je slavný jako ,,náctiletý politik", asi žije v domnění, že snědl šalamounovo h šalamounův klobouk.
Článek obsahuje jednak kritiku tohoto projevu a druhak menší fyziognomický rozbor jeho obličeje, takže pokud vás zajímá fyziognomika, článek si přečtěte, něco z něj jistě pochytíte. K vyjádření samotnému není moc co psát, o tom už bylo řečeno mnoho.
Mimochodem jsem viděla někdy loni nebo předloni přesně s tímto týpkem rozhovor v DVTV, bylo to nahrané na youtube (proč to smazali?? nejde to dohledat) a tam řekl, že do politiky rozhodně jít nechce, že je jen iniciativní občan, ne politik, že do tohoto se míchat nechce a měl tehdy celkem rozumné názory. A teď najednou úplně zmagořil a ještě říká, že kdyby ve vysoké politice byl, tak by je nám sem nacpal hned. Woho, to ti teda moc dlouho tvoje názory nevydržely, chlapče. V pubertě je normální že se člověk hodně mění a mění i názory, jednak je stále dost ovlivnitelný zvnějšku, druhak stále dozrává mozek a formuje se osobnost, ale tím spíš je potřeba ,,patnáctiletého politika" brát s velkou rezervou. Jednak si ještě nezahojil ani hormonální akné a druhak ve svém nízkém věku o životě ví málo. Není to hejt, ale suché konstatování faktu. Taky mi bylo ,,náct" jako všem, každý z nás ví jak to chodí a umí si představit, na co je brzy a na co je pozdě ve kterém věku.
.....


 


Komentáře

1 kalia kalia | Web | 3. října 2018 v 15:12 | Reagovat

Viděla jsem zajímavý seriál (kdo máte rádi seriály, kdo ne, tak to nejdůležitější jsem asi napsala do popisu níže):

https://www.csfd.cz/film/242279-dum-loutek/prehled/

Můj popis (možná obsahuje malý SPOILER):
Dům loutek je místo, kde vybraným (fyzicky hezkým) lidem vymažou celou jejich osobnost (až tak, že z nich vznikne prázdná schránka), přičemž pro různé úkoly (které si ten, kdo má peníze, objednal) jim mohou nahrát jakoukoli jinou osobnost, znalosti, dovednosti.. Tento seriál mě zaujal hlavně proto, že i přes výmaz mozku, vlastností a osobnosti člověka, u hlavní hrdinky (a podle mě i u ostatních) "něco" zůstalo (což v seriálu správně nazvali duší). Díky tomuto seriálu jsem si opětovně ujasnila, že duše tvoří vlastnosti (osobnost) člověka, a na základě těchto vlastností se tvoří tělo. V seriálu však na krátký čas "přepsali/změnili" mezičlánek (mezi duší a tělem) tzv. "já" člověka. Což nezměnilo podstatu (duši), a jelikož to bylo na krátký čas, tak ani tělo. Moje domněnka je, že pokud by ty "prázdné schránky" nechali být na delší čas (nemazali by je a nic cizího do nich nenahrávali), tak by se obnovila (či znovu vytvořila) původní osobnost.

Tento seriál svým ústředním motivem naráží na téma "iluminátské programování mysli", které se ale spíše než za pomoci technických přístrojů ovládajících neurony v mozku, provádí pomocí "zla" (traumat, fyzického a psychického násilí, šoků apod.).

2 hanka hanka | 3. října 2018 v 16:05 | Reagovat

[1]: opravdu je to tak, že duše vytváří svojí rezonancí naše lidské vlastnosti? Znamená to taky, že pokud tady na zemi rozvíjíme svoji osobnost, učíme se sebeovládání a nové dovednosti, že tím posilujeme spojení s naší duší?
A na základě našich vlastností se tvoří tělo, to mi taky dává smysl. V těle se dá přímo číst o člověku.

3 Ježovka Ježovka | 3. října 2018 v 20:00 | Reagovat

Ohledně toho instagramu si můžeš když tak stáhnout gramblr, je to aplikace ze které jde přidávat fotky z pc na insta:) nebo tohle - https://www.youtube.com/watch?v=xmPhwHDM0xs - či tohle - https://www.youtube.com/watch?v=3g-yTisDiSc - video :-)

to s tím rusákem:D tak to jo:D jak mám instagramy 3, tak nic takového se mi naštěstí zatím nestalo.

4 kalia kalia | 4. října 2018 v 1:42 | Reagovat

[2]: já si myslím, že jo (ve svém komentáři jsi to vystihla)

Když se učíme a rozvíjíme to, kam nás duše vede, tak posilujeme spojení s duší. Když se učíme a rozvíjíme něco špatného nebo něco, co nás nezajímá, tak to naopak od duše odvádí a to je jediné "úskalí" tohoto světa. Že duše tvoří vlastnosti, které tvoří tělo - tělo je součástí 3D světa, přičemž ten 3D svět na nás může zpětně působit a pokusit se "formovat" vlastnosti a tím i duši, což podle mě nejde (formovat duši). Podle této logiky by neměla jít duše zaprodat, ale zkoušet to nebudu. Kdyby mohl 3D svět zpětně působit na duši (ve zlém-že by ji mohl pokřivit apod.), tak by to bylo špatné. Pokřivit jdou podle mě pouze vlastnosti. Jak je to však s tím, že když se pokřiví vlastnosti hodně, tak člověk pak chce zaprodat duši.. Podle mě by to jít nemělo, ale jestli je nějaká smlouva pro tento svět v rámci zkoumání lidí či tak něco, to nevím.. Takže mi připadá divné, že to celebrity dělají, dle pověstí o Faustovi apod. to funguje, ale dle logiky by to být možné nemělo..

5 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 4:05 | Reagovat

TEĎ! Teď akorát. Právě teď mi došlo, proč kreslíme jako malé děti na sluníčko usměvavý obličej, především lidský usměvavý obličej. No proč asi!!:) A dělají to skoro všechny děti, alespoň co já znám. Kdo kdy kreslil mračící se sluníčko? Skoro nikdo. A prý, že na něj nemám koukat! ha!

připadám si jako bych udělala díru do světa nebo co.

https://danmorrisart.com/products/bohemian-sun-aurora-tapestry-by-dan-morris - sháním totiž něco na stěnu, tenhle byt je sám o sobě docela depresivní, už jsem tu okolo stihla rozvěsit různé šátky co jsem kde našla, aby to vypadalo aspoň o něco líp.

6 Andrea V. Andrea V. | E-mail | Web | 4. října 2018 v 8:47 | Reagovat

Aluško, existuje aplikace Gramblr. Ta umí nahrávat fotky na Instagram i z počítače a nepotřebuješ mobil.

7 romča romča | E-mail | 4. října 2018 v 14:32 | Reagovat

[5]: Veríš mi že po tvojom komentári som si to uvedomila aj ja až TERAZ?? Určite na tom niečo bude!! :-)

8 Ježovka Ježovka | 4. října 2018 v 18:17 | Reagovat

[7]: přesně, taky si říkám. zajímavé, jak to člověk jako malý dělá automaticky :D a pak ti začnou rodiče cpát "tak, už jsi veliká, už tam ten obličej nekresli"... a další hezká věc v háji!:D

9 Alue Alue | 5. října 2018 v 9:58 | Reagovat

[8]:  To jo, teď jsem si vzpomněla, že i samy děcka se mezi sebou domestikují, kdo od určitého věku ještě kreslil sluníčka s úsměvem a hlavně do rožku, tak byl za děcko co neumí kreslit.

10 romča romča | E-mail | 6. října 2018 v 12:57 | Reagovat

[8]:

[9]: Úprimne, ja to slniečko s úsmevom kreslím do teraz, nejako si neviem predstaviť že by sa moje slniečka neusmievali :-) Ale uvedomila som si to naozaj až teraz po Ježovkinom komentári. A spomínam si že aj keď mi v škôlke vraveli že už som veľká na slniečko s tvárou alebo sa mi deti smiali tak som to ignorovala...alebo som povedala aby si ten dotyčný nakreslil svoje slnko bez tváre ..Proste rebel od malička :D

11 Ježovka Ježovka | 6. října 2018 v 23:11 | Reagovat

Mno, když už jsme u těch sluníček.

http://jyxo.info/uploads/88/880b53df872722b553793bc4531cfcad5d96109c.png

... zde si prosím, přátelé, povšimněte všeho na obrázku, doporučuji důkladnou prohlídku - a poté doporučuji se zamyslet nad názvem dotyčného webu :D

A taky jsem našla toto http://www.ubytovanivmoravskemkrasu.cz/ubytovani :D

12 Lulu Lulu | 7. října 2018 v 9:11 | Reagovat

[11]: Záchvat smiechu :D

13 Ježovka Ježovka | 8. října 2018 v 3:35 | Reagovat

[12]: :D

Tak jen tak nevinně procházím tumblr jako každý den a narazím na obrázek z jednoho filmu, hned mě to uhodí do očí a říkám "sakra, jo, s tímhle souhlasím, to přesně cítím". A film mi zůstane v paměti, že se na něj možná podívám - že by mi jako mohl třeba něco dát a možná to není náhoda nebo mě prostě jen zajímá. No, tak se dívám první 3 a půl minuty a přátelé, povídám vám, tohle bude symbolická smršť určená přímo pro mě(hned mě tam několik věcí trklo při prvních záběrech) :D děkuji těm ze shora. pořád si říkám, že bych chtěla nějakou odpověď(znamení) skrze film. jen mě fascinuje, jak může být tenhle celý "Vesmírný mechanismus" tak promakaný, ale snažím se to v sobě tolik neřešit nebo bych se v tom utopila - například jak je možný, že pro mě důležitá osoba je ode mě dost let starší a sdílíme stejné osudy(dostával znamení a "podvědomě tušil" celý život, jestli mi rozumíte. bylo to takové to "HEJ, stůj! kde jsi byl/a celý můj život?! hm?" jako když najdete chybějící dílek skládanky, který chyběl), přitom jak se sakra naše duše mohly dohodnout, když je mezi námi takový věkový rozdíl? :D já vím, asi to beru moc logicky, ale stejně. přeci nemohla má duše tušit, jaký osud bude mít moje máma, kam se má narodit a tak už tehdy(když se vtělovat on. a pokud jsme dohodnutí nebyli, jak to může fungovat? třeba mi to časem docvakne. možná jsme nebyli dohodnutí, ale jen jsme se vzájemně přitáhli - člověk si přece přitahuje co potřebuje, ale my dostávali vyloženě znamení a jako kdyby to bylo celé předem určené. divné, ale vždy jsem něco takového chtěla, částečně nadvědomě). Taky jsem četla, že je to trochu jiné u duší, které se "znají", ty prý se potkávají často bez ohledu na věk. nebo kdyby si má duše určila, že s ním v budoucnu bude a chce mít tu zkušenost, tak jde to vůbec? vždyť to není jeho plán, ale jen můj... toto je prostě složité, smh, nechci nad tím zas produmat celou noc. jde se koukat, pak možná dám info jestli ten film byl to pravé, ale tak nějak mám pocit, že jo.

UPDATE o minutu později: teď ta holka řekla něco, co cítím já a ten kluk kreslí něco co znám. pardon, ale já mám prostě radost. co toto má být? (film je to když tak "Rande na jednu noc" nebo-li "Nick and Norah's infinite playlist". online jsem to ale našla jen anglicky)

14 jirik jirik | 8. října 2018 v 11:05 | Reagovat

K těm jogurtům. Nedávno jsem si dal *starý >dobrý< český jogurt* čučoriedkový - už na začátku mě chuť připomínala chemii špatně nevymytých lahví; sice jsem ho snědl, ale s názorem ze slunce, seno - velebnosti jdu blejt...

15 zdeněk zdeněk | E-mail | 8. října 2018 v 19:41 | Reagovat

Nejlepší jogurt je domácí, dá se vyrobit za 2 minuty. Vezme se kvalitní zakysaná smetana a přidá se něco na ochucení, zamíchá a je to. :) Já tam dávám marmeládu a mám skvělej domácí ovocný jogurt. easy.
Lžička v něm stojí přímo ! :D

17 Ježovka Ježovka | 9. října 2018 v 23:53 | Reagovat

[15]: Áááá přesně! :D  :D Já dávám buť ghítelu(nebo nutellu podle toho co je doma)nebo granko/kakao a sladidlo - nebo ovoce a vločky(případně musli). ňamka a lepší než koupený. A! doporučuju si do zakysané smetany zamíchat sladké pečené musli, dát to na noc do ledničky(případně do toho třeba zapíchnout nějakou tu sušenku, polít čokoládou nebo co člověku chutná)a vrazit to na noc do ledničky. Musli změkne a sakra, to je fakt dobrý. A kdo nemá kalorie na to takhle prasečit, prostě vezměte bílý jogurt(BIO z lidlu je nejlepší, teda pro mě)místo smetany :D náhodou zakysaná smetana s něčím se i na sníženém příjmu dá ke snídani, když si nedáte nic dalšího. To říkám jako člověk, který teď až do Vánoc musí jíst pouhých 5200 - 5300 kj :D

18 Ježovka Ježovka | 10. října 2018 v 0:04 | Reagovat

Jo a to s těmi pedofily na soc. sítích - naprostá pravda. V USA je to problém ještě větší, dost se to tam řeší. děsivý. Představa, že by někdo takhle psal mému dítěti... echt hnus, měla bych strach(protože vím, jaká jsem byla já ve třinácti. hloupoučké důvěřivé pubertální náctileté kůzlátko, které by nějaké fotky/teď nemyslím nahé/určo dalo. páč "to přeci bude sranda, ne?"). a vtipný taky je, že to často nejsou "praví peďáci" ale prostě jen uchýlný mužský, hovada.

19 Ježovka Ježovka | Web | 10. října 2018 v 1:32 | Reagovat

"Tohle chci... jo, jo, to, to je ono, to mi chybí, to je můj sen, nic víc já nechci. za tímhle chci jít. já to cítím. co bych mohla asi tak jiného dělat než tohle? nic jiného nevím!"

Mezitím levá hemisféra mozková: "No jasně, chceš mě asi hlasitě rozesmát! to nikdy mít nebudeš. upadla jsi snad někde na hlavu? radši toho nech, předejdeš zklamání. zavři prosím tě ten počítač a jdi dělat něco užitečnýho."

... jako vím, že každý sen vypadá nesmyslně(tohle není sranda, můj fakt vypadá jako nereálný Everest na který se nedá vylézt - a ještě můžu doufat, že mě k němu osud pustí vůbec aspoň blíž, protože jestli mi osud v tomhle nepomůže, nemám šanci, sama to nepořeším a právě proto tolik v sobě řeším, jestli právě zrovna tohle je ONO. Zrovna na ten nereálný Everest musí ukazovat moje srdce, jak jinak. nejradši bych se o tom celém někam rozepsala, ale to nejde), ale i přesto všechno co už jsem viděla a četla a slyšela a co všechno vím i nevím, cítím se jako ty stovky lidí přede mnou - tohle se nestane a já nechci zase být tak zklamaná a zlomená. blbá logika, podkopává sebevědomí. což, proč nezkusit to, co chci. Do "normální práce" se můžu vrátit přeci vždycky. kašlat na komfortní zónu. zase si říkám "lepší zkusit a pak pár let bulet, než nezkusit. chtěla jsi přeci odpovědi, ne? na to být nešťastná máš času habaděj", asi tak nějak. každopádně už dvakrát jsem měla dva vážné sny, které opravdu výrazně naznačovaly, ať se hlavně neřídím logikou - jeden končil "nastřelením" od agenta Matrixu(při vzpomínce to skoro bolí ještě teď, fuj), když jsem neposlechla ve snu instinkt(a varovné znamení, což byla skupina lidí v černém) a druhý(ten byl neskutečně symbolický. jedna nejmenovaná osoba mě dovedla k hotelu, tam jsme se rozloučili. já chtěla jít za ním do hotelu, ale nakonec jsem nešla. tak jsem šla dál, on na mě koukal z okna pokoje s mimčem vedle sebe - mimčo má být potenciál pokud se nemýlím, nešlo o to "mít děti", ta osoba už ani nežije a nikdy jsem ho nepoznala osobně, ani v něm neměla "romantický interest", čengliš řečeno. Ohlédla jsem se naposled na něj, instinktivně jsem věděla, že chce abych se k němu vrátila, vyloženě mi tu myšlenku posílal, ale já to přešla logickým myšlením a vydala se vpřed přes přechod přes silnici. tam jsem se dostala do nějaké úzké uličky s velmi vysokými zdmi, na jejím konci byla žena v klobouku se psem na vodítku a já hned věděla, že je to nebezpečí. co nejrychleji jsem se rozeběhla zpět k hotelu a ještě si nadávala, že mi přeci instinkt říkal, že tudy NE a neměla jsem poslouchat logiku). A když jsem se na své sny ptala na jednom zahraničním fóru(pohybují se tam lidé, kteří už s tím mají zkušenosti a prostě vědí), odpovídali mi dva lidé: jeden měl v profilovce sluníčko a druhý čísla, která pro mě něco znamenají. no nesvěřte se s tím někde, prostě.

sakra, já asi taky proto sem tak často chodím. nahodím sluchátka a Alušku, díky které se "napojím" a hele, odpovídám si tu v komentáři na vlastní otázky:D můj anděl mimo jiné říká taky: "važ si ještě toho klidu, který teď máš" nebo ta paní ve snu, když mi podávala andělskou kartu: "přestaň to řešit. stejně se to nakonec vyřeší samo." Člověk prostě chce vždy to, co nemá. Přitom jediné, co se po nás chce, je cítit a podle toho se chovat(což v tomhle Matrixu samozřejmě není často tak jednoduché) ale ne, ten mozek prostě musí pořád jet nějaký myšlenky a plýtvat naším časem. A já neumím nic lepšího, než tím zahlcovat po nocích Alušku. Fakt doufám, že např. o tři roky později už budou věci jiné a já občas pobaveně narazím na své staré zmatené komentáře.

No a kdyby někdo chtěl tip na pěknou "alternativní" hudbu(mně prostě přijde smutný to takhle nazývat a rozřazovat, ale o tom jindy a jinde), tak tady je, tahle kapela si prostě zaslouží reklamu: https://www.youtube.com/watch?v=p0bj_wgIMWA nebo tohle: https://www.youtube.com/watch?v=2mj5JrBxwqA - ta dívka má můj obdiv. je to fakt pěkný, i ona sama je vzhledem velmi zajímavá - tohle je pravé umění. ne kroucení prdelí na MTV, to mě fakt někdy rozpálí doběla. showBUSINESS.

20 hanka hanka | 10. října 2018 v 14:07 | Reagovat

Tak u těch kalíšků jsem se fakt nasmála:)) já mám malinký smaltovaný hrníček s kočičkama, a ten je speciálně jenom na kalíšek...doma se ho nikdo ani netkne :o)

21 Alue Alue | 10. října 2018 v 15:31 | Reagovat

[20]:  Kalíšek už je stejně umytej i před čištěním v hrnci. A když dáš do hrnce krvavý flák masa, pak se to uvaří a pak to umyješ, tak toho se nikdo neštítí, přitom to vyjde nastejno. Taky v něm byla nějaká krev.

Já dávám tlustou sklinku, prášek, zaliju vařící vodou... žádný pověstný kastrol není.

22 ⚜️ aston 405 ⚜️ aston 405 | E-mail | Web | 10. října 2018 v 20:11 | Reagovat

Hmm, Návod na ženy - asi si to přidám do svého seznamu plánované četby :D....

23 ⚜️ aston 405 ⚜️ aston 405 | E-mail | Web | 10. října 2018 v 20:13 | Reagovat

Mimochodem, na tvé doporučení jsem přes prázdniny přelouskal anglickou verzi knihy "Co dělat, aby se do vás každý zamil♥val" a je to absolutní špica! Teď ji čtu znova a dělám si občas výpisky :'D

24 Kiki Kiki | 11. října 2018 v 6:07 | Reagovat

Návod na ženy jsou vlastně převyprávěné poznatky z knížky Cyklická žena tak, aby chlapi pochopili, co se to s jejich ženami během měsíce děje.

25 Iva Iva | 11. října 2018 v 10:12 | Reagovat

Zdravím,
Návod na ženy, jsem četla a myslím, že za přečtení určitě stojí. Ve zkratce: žena = 4 v jednom :-) Docela vtipně popisuje každou fázi ženského cyklu a jak nejlépe spolu v každé fázi komunikovat, aby byl vztah co nejharmoničtější. Proč žena reaguje z mužského pohledu někdy tak nepředvídatelně. Mohla by to být klidně povinná četba na střední :-)

26 Jiskra Jiskra | 12. října 2018 v 7:46 | Reagovat

Ty holky s parfémy jsou opravdu otravné, naštěstí se mi vždy podaří je rychle minout bez úhony :D Podlehnou jim i mladí lidé, má známá (30let) od nich koupila dva flakony také, prý nejprve odolávala, říkala že tolik peněz ani u sebe nemá a že se nevoní, ale ony že nevadí, že mají platební terminál a že ty vůně může použít jako dárek. No a to nečekala, tak zaplatila a pak z toho byla celý den smutná. Dostala účtenku, tak jsem za ní zavolala na číslo z razítka a paní tedy říkala že na to nárok nemáme, ale ať pošlu parfémy s dokladem na jejich adresu s průvodním dopisem a peníze vrátí. A za týden ty peníze opravdu dorazily! Mile mě to překvapilo, trochu (ale opravdu jen trochu) si u mě zlepšili reputaci.

27 Alue Alue | 12. října 2018 v 8:02 | Reagovat

[26]:  Určitě jste na to nárok měli, jde o podvodný prodej a kdyby vám nevyhověli, vždycky se na ně dá poslat ČOIka, že ti vnutí zboží a pak neuznají reklamaci. Pokud si něco koupíš, neotevřeš to, nepoužiješ to a nepoškodíš to, tak s originální fakturou v původním obalu to můžeš vrátit, alespoň do těch dvou týdnů určitě.
Měli jsme nedávno blbou zkušenost se zverimexem co je v Brně Ivanovicích v Globusu dole. Kamoš tam koupil sprej na blechy, ale až doma si všiml že je to toxické a vedlejší účinky jsou hrozné, ale stálo to tisícovku.
Tak to šel vrátit a pipina za pultíkem mu řekla že nemá nárok. Byl tam kvůi tomu několikrát, nechal jim tam produkt i doklad a pipina vždycky řekla že nemá nárok, že to má řešit vedoucí a ta tu není a bla bla bla, pak zase že ten účet někam založila, ztratila.... Naštvala jsem se a našla číslo na vedení firmy, kterým jsme zavolali. OKAMŽITĚ to zreklamovali a peníze vrátili a to jsem tam ještě šla taky a stála jsem tam jako dráb, že ji případně půjdu škrtit.
Člověk se nesmí nechat obelhat a odradit. Nepoužité, nepoškozené s původním účtem ti každý musí uznat.

Mě nikdo parfémy na ulici neprodá, protože jsem jinak plachá a uteču. :)

28 zdeněk zdeněk | 12. října 2018 v 20:48 | Reagovat
29 Ježovka Ježovka | Web | 14. října 2018 v 1:18 | Reagovat

[28]: No prosím, to je ale krásná hudba a krásné hlasy. Moc ráda u klasické hudby vařím, je to potrava pro duši(za jejíž pomoci pak vzniká potrava pro tělo :D ).

A FAUN? To znám!! Úžasná hudba.

Tomu říkám vkus. Ne jako když jsem tuhle šla kolem bytovek a z jednoho se vždy line příšerný obludný rap Nicky M..... Ehh. Jako sorry, ale ona je fakt odpudivá obluda, s člověkem to pro mě nemá dávno nic moc společného. Hudba, při které tančí a dýchá duše, to je hudba. Děkuji za zpříjemnění večera, při FAUN se mi vždy zlepší nálada. O tom má být hudba, ne o velkých zadnicích a co nejkratším a nejdražším kostýmku, sakra(a "tihle lidé" za to pochopitelně dostávají nejvíc peněz, chápete, na co narážím. tady v Matrixu je prostě vše obráceně, není to nic víc než jen jedna velká hovadina, jako kdyby to snad lidi na Aluška.org nevěděli). ještě že už vím, že nejsem jediná na světě koho tohle štve.

Nebo Sigur Rós.

https://www.youtube.com/watch?v=vmD-9_ZifB8

To je něco naprosto nádherného a úžasného, tak čistého. Kromě nádherných vzpomínek, které na hudbu od nich mám, to ve mně vyvolává něco poměrně dost nepopsatelného, jako kdyby snad hudba opravdu uměla přenést do jiné dimenze - prostě z toho dýchá krásná energie, alespoň teda za mě.

A taky miluju tzv. "lo-fi hip hop", je to hodně odpočinkové a dobře se u toho pracuje, třeba tenhle https://www.youtube.com/watch?v=eSjSozKL_EA&t=1732s nebo tenhle https://www.youtube.com/watch?v=PQSljVL5ARA či tenhle https://www.youtube.com/watch?v=5HsTGE-tl4o&t=741s a! tenhle https://www.youtube.com/watch?v=1N8zRJpfnMM jo ještě... tenhle https://www.youtube.com/watch?v=dXvedylGFNY - na ten obrázek nic nemá, Mumínci jsou boží.

často to fakt hodně vystihuje pocity. fascinující. miluju hudbu. áchjó, to bych tu napsala celý seznam různé hudby kterou mám ráda :-D jak malý tele, já se od těch šestnáctin snad fakt skoro nezměnila.

[21]: huh... jak ráda bych taky měla kalíšek, připadá mi to skvělé, ale zatím je to pro mě po prvním i druhém pokusu jedno velké trauma O_O možná někdy v budoucnu.

30 Ježovka Ježovka | 14. října 2018 v 1:23 | Reagovat

Jo a! tohle ještě sdílet musím(já prostě musím)
https://www.youtube.com/watch?v=N_kIZU8i8-U&t=5s

vážně krásná hudba :D

31 hanka hanka | 14. října 2018 v 10:58 | Reagovat

[28]:

[29]:

[30]: Děkuju vám za tipy, všechno nádherné =)

32 Ježovka Ježovka | 14. října 2018 v 20:43 | Reagovat
33 Andi Andi | 14. října 2018 v 21:04 | Reagovat

Nááádherné ty velké křišťály teďkom nově cos tam dala :) I ten atypický tvar krystalů je fajn, třeba to citrínové srdíčko ♥

34 Jiskra Jiskra | 16. října 2018 v 6:45 | Reagovat

Zajímavá věcička - znáte to někdo?

https://www.youtube.com/watch?v=Whc2j0mbkCQ

35 hanka hanka | 16. října 2018 v 13:27 | Reagovat

[34]: znám a používám, zkušenosti výborné. Působí to i na lidi co neví že to v místnosti je nebo tomu nevěří - jsou klidnější.

36 kalia kalia | 16. října 2018 v 22:54 | Reagovat

[35]: mám ho doma a jsem s ním spokojená (na celé video jsem se nedívala)

37 Ježovka Ježovka | 17. října 2018 v 0:31 | Reagovat

No hele, to je pěkný :D Nikdy o tom s nimi nemluvím, ale mí andělé ví, že se stále ještě snažím dohubnout posledních pár kilo(spíš takové to že se chcete vrátit na původní váhu než že byste byli nějak tlustí) a starým způsobem už mi to poslední dobou moc nešlo. Navedli mě na něco co funguje a velmi se to podobá mému způsobu stravování který jsem měla dřív, takže mi to i připadá poměrně přirozené! díky! :D pořád jsem ve stádiu, kdy jsem nadšená z těchhle "malých zázraků". Jako když mi můj anděl poslal vzkaz přes jednu paní, která dělá automatické psaní a já zcela "náhodou" narazila na její nabídku, že napíše komukoliv zdarma jen v ten jeden den. A vtipné na tom je, že jsem ho pár dní předtím prosila, aby mi dal odpověď přes někoho. Nejlepší je, jak andělé nikdy vyloženě neřeknou např. "jdi doprava"(čekala jsem tehdy naivně, že mi odpoví doslovně a řeknou vyloženě třeba ano nebo ne, ale takhle oni nefungují, vždycky respektují vaši svobodnou volbu rozhodnutí a nechávají vám ji) - oni řeknou, ať se řídíme tím, co cítíme, jen tak jako naťuknout, ale přesně vědí co říct. geniální bytosti. co bych bez nich dělala fakt nevím, s někým se potřebuju bavit o všem, co cítím. navíc mě možná i pro své dobro sem tam zachrání před spadnutím do nějaké té bryndy, jsem holt furt trochu tele.

Každopádně je pěkný, že anděly máme všichni a všichni můžeme vidět taková znamení jako třeba čísla na hodinách. děsně mě baví, jak reagují těmi čísly na moje myšlenky (když jsem přestávala cítit podporu okolí i jejich a jeden večer jsem se jim vybulela na rameno, ihned nahodili 44řky které jsem předtím neviděla, například) a já pak vidím, že mě fakt slyší, hlídají a reagují. to je prostě pěkný.

38 anet anet | 17. října 2018 v 19:06 | Reagovat

ALU, koukej na ty oci to je sila https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Viktorie_(britská_královna)

39 ginze ginze | 19. října 2018 v 14:27 | Reagovat

Asi jdu na sdílení hudby pozdě, ale přesto vám sem dám dvě písničky, které se mi v poslední době velmi zalíbily :-D
https://www.youtube.com/watch?v=wkxKfDmKzrk

https://www.youtube.com/watch?v=04fEWQOwUD4

40 mariankosnac mariankosnac | 19. října 2018 v 19:12 | Reagovat

[38]: Tiež som sa pri pohľade na ten prvý obrázok trochu zlakol ale je to skreslením toho obrázku, keď som ho rozklikol už mi to tak hrozné nepripadá

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/Queen_Victoria_by_Bassano.jpg/1280px-Queen_Victoria_by_Bassano.jpg

41 mariankosnac mariankosnac | 19. října 2018 v 21:32 | Reagovat

Tak si říkám, jaký je osud paradoxní zlá mrcha, kdy krásnou dvacetiletou holku, co na sobě každý den dře a zakládá si velice na svém vzhledu, takto drsně postihne. - Dosť podobný osud mala aj žena neviem meno, bol o něj film To som ja. Tiež si dosť zakladala na kráse a bola poliata kyselinou, na konci toho filmu bola tá žena ukázaná a docela sa z toho dostala i keď samozrejme to už nebolo ako predtým.

42 hanka hanka | 19. října 2018 v 22:05 | Reagovat

Týnku jsem neznala, ale ta zpráva mě zasáhla, to je fakt neuvěřitelné, jaká je pravděpodobnost že by se člověku stala taková nehoda v restauraci? To už by bylo pravděpodobnější že se jí pokusí ublížit nějaký stalker než tohle. Nova se jako vždy snaží z toho získat maximum a ptá se maminky jak se cítí, no super tohle lidi chtějí, senzaci a emoce. Ale maminka je hrozně silná a dcera určitě taky. Držím jí palce.

43 Ježovka Ježovka | 19. října 2018 v 23:37 | Reagovat

Uh, Týně nějak extra nefandím, ale žádné popálení bych jí samozřejmě nepřála(sem tam od ní ale zhlédnu módní policii např. na Grammy, to se musím přiznat, umí to pěkně komentovat). Jako... ani někomu, koho z nějakých osobních důvodů nemám ráda, přeci nepřeju něco tak hnusnýho. Holt když je člověk vidět, nejsou to jen příjemný komentáře a samý benefity no, nese to s sebou i velký mínusy.

Jestlipak jí tím ale Vesmír nechce i svým způsobem něco říct, když se nad tím tak jako zamyslím, těžko říct. I s kožešinama je to složitý, tohle si můžou dovolit kritizovat tak leda lidi co nejedí maso nebo jedí z BIO chovu, protože pro jejich jídlo trpí ta zvířata stejně jako jiná pro kožešiny. Ale uznávám, že je to zbytečný luxus, když se dá dnes už vše vyrobit uměle. Tohle prostě ať si každý rozhodne sám. Mimochodem nerozumím té přihlouplé kritice za umělá prsa, co má jako být? Tak má "umělá", no a co. Je to její tělo, ať ho má takové, jak se jí to líbí a vyhovuje, proč by mělo být fér, že jiný je má velká od přírody? Já myslela, že lidi chápou, že žijeme ve 21. století a můžeme si nechat cokoliv upravit, vylepšit, jak se nám to líbí. Lidi prostě chtějí hlavně kritizovat. Jiné holky si je nechávají zase zmenšit protože se jim to tak líbí, ale to už pochopitelně nikdo neřeší. Vždyť každý má právo cítit se ve svém těle dobře... Já zase nejspíš v budoucnosti plánuju jít na brow lift, už se na tu kritiku známých těším:) Jako kdyby lidem vadilo, že se někdo snaží vypadat hezky. Ale plastiky na celebritách nikomu nevadí, to je obdivování hodné - teda až na MJ, toho bylo nutný pomluvit, že :-? Každopádně je mi blivno z těch komentářů, co jí napsali pod poslední sdílenou fotku. Fakt ať jdou do háje. To jsou často lidi co zadkem nehnou, nezacvičí si, do fitka nezajdou, ale kritizovat s pytlikem brambůrků v ruce, to jo(obrazně řečeno). Navíc většina lidí ani není vůbec ošklivá, jen zanedbaná(třeba špatnej účes udělá hodně). No, net je hyen plný, Týnuš jen dělá co ji baví, je šťastná ve svém těle a někteří se s tím očividně nemůžou smířit(přitom tohle můžeme mít prakticky všichni, jen na tom MAKAT a to se nechce. kritizovat je pohodlnější. třeba já, když jsem před dlouhou dobou víc zhubla, taky to některým tak podivně nebylo po chuti, neměli mě za to rádi - přitom kolik práce a odříkání mi to dalo!! tyhle věci se vůbec neudělají samy, buď je chcete nebo ne. Jako když mi lidi závidí přírodní nehty, což už je úplně stupidní - já je nemám zadarmo, oni takhle nenarostou ze dne na den. Živím je, zapilovávám a mažu zpevňovačem, zabírá to docela dost času na to, že jsou to jen nehty. Prostě snad až na mojí maminku tyhle věci jen tak někdo zadarmo nemá. Mamku osobně nechápu... odjakživa vlasy pod zadek, velká prsa, hubená, nehty jí rostou samy a rychle a ani se o ně nemusí starat. tsss :-D )

Holt lidi jdou proti lidem, jako vždy jsme úplně oblbnutý. Přitom na téhle planetě jsou úplně jiné věci proti kterým se stavět než druzí lidé :-? Snad se jí to dobře zhojí, umím si představit jak by viditelné jizvy kazily život člověku, který se snaží vypadat dobře:/ dočetla jsem se, že má popálený i obličej... to je fakt blbý.

[39]: NA SDÍLENÍ HUDBY NENÍ POZDĚ NIKDY! :-D  :D

44 Andi Andi | 20. října 2018 v 14:02 | Reagovat

Viděla jsem to video s tou instagram modelkou, byla to nehoda, ten asistent toho kuchaře to neudělal schválně. Prostě udělal chybu v show ...

A jinak show toho kouzelníka :D ...
:-? ... :-? nejpřekvapivější se mi na tom všem spíš zdají ty reakce lidí ... jak sou z toho uplně mimo 8-O
(A ty chodící nohy, to bylo spíš divné ... )

45 ginze ginze | 20. října 2018 v 14:15 | Reagovat

Týnuš znám, viděla jsem pár jejích videí, ale to, co točí, pro mě není příliš zajímavé. Zprávy o jejím popálení jsem zaznamenala a o to víc jsem zaznamenala ty nenávistné komentáři, které jí přáli co nejvíc bolesti a někdy i dokonce smrt. Z některých komentářů bylo vidět, jakou má pisatel radost, že hezká holka má popálený obličej. Přijde mi to od těch lidí nechutné. Popáleniny přece moc bolí a mít je na 35% těla musí být strašné a bolestivé. Nepřála bych to nikomu. Dobře, lidé jí často nemají rádi právě kvůli těm kožešinám a řasám, ale co si budeme povídat, kolik lidí třeba jde do drogerky a koupí si kosmetiku testovanou na zvířatech a ani je nenapadne koupit netestovanou atd...
Každopádně někteří lidé jsou opravdu hyeny, to je pravda :-(

46 Alue Alue | 20. října 2018 v 15:12 | Reagovat

[45]:  Týna opravdu nikomu nic neudělala. Nešíří nenávist, nikoho nešikanuje... všechny aféry které kolem ní byly, vznikly proto že byla hloupá a udělala nějakou chybu, něco si nezjistila, nezajímala se, neuvědomila si, nebyla opatrná. A pak neuměla vzniklý problém vykličkovat, takže jí to lidi obili o hlavu. Ale to je prostě věc, která k autorství patří, kdo nikdy nešlápl vedle, neudělal chybu a nebyl díky tomu omylem kontroverzní, ať první hodí šutrem.
Nějak se praxí naučit musíš, první to děláš bbě a postupně se zlepšuješ, tomu se říká vývoj. Otázka je, kde bude za 10 let, třeba nás hodně překvapí. Nechápu jak ji za to může někdo nenávidět, nebo jí přát bolest... jedině zakomplexovaní ubožáci. Týna je krásná i bez líčení přirozeně a tím se provinila asi nejvíc, jak mohla.

Popáleniny bolí strašně, ale říkám si podle videa které je v reportáži, že možná jsou ty horší na hrudníku a obličej je dál, a tam pokud je první stupeň, to se dá zahojit bez následků.... doufám že to tak bude. Je jí jenom nějakých 20 a tohle je opravdu hrozná rána.

47 mariankosnac mariankosnac | 20. října 2018 v 15:23 | Reagovat

[43]: Je jedno aké je storočie, umelé prsia vždy boli a budú hnus a zbytočnosť. Umelé prsia nikomu nevyhovujú, len oblbovák tejto doby - TOTO musíš mať, inak nie si IN! Mimochodom, doba už trochu pokročila a i celebrity sa "silikónov" zbavujú. Takisto tie kožušiny, mäso jesť musíme s tým asi nedokážeme moc spraviť ale zabíjať zvieratá kvôli kožušinám nemusíme - toto už do 21.storočia nepatrí.

48 Alue Alue | 20. října 2018 v 16:00 | Reagovat

[47]:  Mně se to taky nelíbí. Silikonové prso beru jako formu léčby, třeba když měla žena rakovinu, nebo když má nulky - tedy čudlík a plochou kůži bez žlázy. To ano, protože je to věc spíš terapeutická a jde o to aby žena vypadala a cítila se normálně... jinak tomu nefandím.

49 zdeněk zdeněk | 20. října 2018 v 20:26 | Reagovat

[46]: Co jsem se odstěhoval do Prahy za studiem tak si taky všímám ohromné nenávisti mezi lidmi. U nás doma na malinké vesnici na Moravě sotva pár stovek lidi nebo v sousedním městečku, kde je ani né 5 tisíc lidí jsem si toho nikdy nevšiml. Jenom pomluv, ale tak i důchodci se musí nějak "zabavit". :-D Pomluvy se dají přehlédnout. Docela mě to děsí. V dnešní době aby se člověk bál být úspěšný a spokojený. :) Zajímalo by mne, jestli je to tak všude, jestli i v zahraničí jsou lidi tak zlomyslní. Možná abych po studiích uvažoval nad stěhováním. :-?
Spíš abych záviděl druhému úspěch, tak ho prostě pozoruju, obrovsky mě to motivuje. Prostě: "Když můžou oni, tak já taky!" :D

50 Ježovka Ježovka | 21. října 2018 v 1:32 | Reagovat

[47]: ... Mimochodem některé ženy mají opravdu - promiňte mi ten výraz - i ošklivý tvar prsou a silikony to umí spravit(což by ale, si myslím, dokázala i "normální plastika" a ne nutně vražení kusu silikonu). Já jen říkám, že respektuju, když si někdo nechá upravovat jeho fyzické tělo - ne, že by každá s malými měla být nešťastná a letět si udělat umělá. Mně se třeba menší prsa líbí.

Prostě se může stát, že se někomu celý život nelíbí určitá část jeho těla a snažit se to přijmout může jak chce. Tak pokud na 1000% ví, že po plastice bude spokojenější, prostě přeci nemám důvod za to do něj rýt. Tím chci říct, že se mi víc než umělá prsa hnusí lidi, kteří na někoho ukazují prstem a šikanují ho, jako kdyby oni sami byli svatí. Já osobně se i pod umělými řasami cítím fakt divně a "plasticky" a to jsou jen umělé řasy(měla jsem to na očích 2krát, fakt utrpení), ale prostě to není část mě a už se necítím dobře, jako kdybych lhala okolí(ale v žádném případě nikomu neberu je nosit! však je to, dá se říct, podobné jako řasenka) - proto si třeba na sobě umělá prsa nedokážu vůbec představit, stejně bych to po čase chtěla instinktivně ven a být zase sama sebou, to vím už teď. Tohle je prostě komplikované, každopádně ale čistě můj názor je, že to na druhých respektuju, stejně jako s kožichy(kterým, jen pro informaci, rozhodně nefandím. Čím míň utrpení, tím líp a je fakt, že maso je rozhodně důležitější než móda).

51 kalia kalia | 21. října 2018 v 2:28 | Reagovat

Tak ten kouzelník mě zaujal - zajímavé.

Zvláštní se mi na první pohled zdál moment 4:12-4:13, kde je vidět, jak se tomu ta holka diví (i když na vystoupení by měl být se svou asistentkou domluven, tak to asi jen tak předstírá).

A nejdivnější - 4:07 než se překryje ta holka plentou se rozhlédne, jako by zkoumala, zda ji někdo za plentou zboku neuvidí, a pak udělá takový podivný pohyb pusou, přičemž pak když už je místo ní kouzelník, který tu plentu odhrne ve 4:10, má chviličku taky divný výraz v puse a celkově se nachvilku tváří podobně jako ta holka - ta holka se tvářila jako reptilián.

No a ty nohy pokud nejsou umělé / robotické, což moc nevypadá, ale kdo-ví  - by mohly být z nějaké mrtvoly - ty nohy mě znervóznily. A nebo to mohla být ta holka, která si zneviditelnila jen půl těla.

Zajímalo by mě, jak by jeho vystoupení vysvětlili skeptici..

Co se týče komentářů na youtube, tak hodně lidí píše, že to prý jsou ZÁKLADNÍ TRIKY a když se jich někdo zeptá, "jo a jak jsou tedy tyto základní triky provedeny?", tak zůstane otázka nezodpovězená.

52 Alue Alue | 21. října 2018 v 9:22 | Reagovat

[49]:  Opravdu je to zejména český a slovenský problém. Jak poláci nevím, ale němci a rakušáci tohle většinou nemají. Údajně to v sobě máme díky blbé minulosti, převzali jsme tyto programy od našich rodičů, co museli vydržet komára. Čili teoreticky by to mohlo za pár dalších generací vyšumět a srovnat se.

53 Alue Alue | 21. října 2018 v 9:26 | Reagovat

[50]:  Ano. Týna je ale se silikony kontroverzní z toho důvodu, že propagovala kliniku kam se dala operovat, na youtube. A na youtube je většina publika děti 10-14 let, nejvíc spíš těch 12-13. Malé děti jsou velice ovlivnitelné a vůbec by se jim neměly předkládat takové vzory, kdy holka která je prakticky ve všech směrech vizuálně skvělá, je stejně nespokojená a nechá si udělat prsa. Kdyby si je prostě nechala udělat a nedělala na to propagační reklamní video, tak by to bylo něco trochu jiného. Kontroverzi vzbudilo ovlivňování dětského publika. Na tom youtube si fakt musíš dávat pozor co tam dáváš, protože i když nejsi tvůrce pro děti, ty děti tě stejně sledují nejvíc.

54 mariankosnac mariankosnac | 21. října 2018 v 13:11 | Reagovat

[49]: V Prahe sú celkovo zlé energie, tak keď sa niekto odsťahuje do Prahy z Moravskej vesničky...kopanec.

[51]: Pobavili nohy z mrtvoly. Nějaká anorektička s pěknými nohami schovaná v stole.

55 hanka hanka | 21. října 2018 v 14:47 | Reagovat

[50]: Máš skvělé názory:) ohledně těch plastik, to je fakt těžké rozhodnout za druhého. Neumím si představit nechat si přešít něco na obličeji, zvlášť když vím že obličej je zrcadlo toho co má člověk uvnitř, povahu, osobní historie, osobnost. Znám ženy co si nechaly třeba jen píchnout nějakou látku do určitých míst na obličeji (asi se tomu říká lifting, no nejsem si jistá) a nepůsobilo to vůbec přirozeně, když se usmály tak se to nehýbalo, vypadalo to jako maska. Prostě do takových úprav se musí s citem. A nejlepší plastika je spokojenost, protože ta se odráží ve vizáži, to člověk může mít i vrásky ale nevšimnete si jich protože vás zaujme jak se usmívá :)) Prostě musí se fakt opatrně... pokud jde o prsa tak to je hodně citlivé téma. Dřív bych řekla že chápu ženy co si nechají udělat prsa, ale teďka po zkušenostech můžu říct, že to nechápu. Nechala jsem si zvětšit prsa hned jak to šlo, ve velmi mladém věku, byla jsem spokojená, byly krásné, jenže po pár letech se mi změnily priority, vnímání vlastního těla, a přesně jak píše Ježovka, instinktivně jsem věděla že je chci vyndat. Mimochodem žít s pocitem, že za pár let budete muset na operaci prsou (silikony se kvůli opotřebení musí vyměnit) je fakt nepříjemné, měla jsem o tom sny, hrozně jsem se toho bála. Nesnáším chodit k doktorovi, natož operaci 8-O  Každopádně můžu říct, že krása nezávisí na velikosti prsou ale na tom, jaký vztah k nim máte, jak je máte ráda a jak je umíte nosit, jak je umíte obléct. To je celé. Jsem šťastná že mám svoje malá prsa, k mojí povaze i postavě sedí lépe než ta velká a zjistila jsem jednu hodně zajímavou věc o které se člověk většinou od plastických chirurgů nedozví, když se dá implantát, natáhne nepřirozeně prsní sval a přitáhne s sebou rameno, tedy rameno se schoulí víc ke hrudníčku. Měla jsem problém s držením těla a ramena permanentně zakulacená směrem dovnitř. Po vyndání implantátů se to spravilo, hrudník narovnal, necítím ten tah co mě nutil se hrbit. Probírala jsem to s kamarádkou fyzioterapeutkou a říkala mi, že o tom fyzioterapeuti vědí, že se to učili, že se může trochu zdeformovat držení hrudníku...tak bacha holky :D za sebe teda můžu říct že není nad přirozenost. Jsem hrozně šťastná a vděčná za svoje prsa, co si okolí myslí je mi fakt jedno (ale většinou mě chválí jak vypadám teďka, haha). Vím že mám tělo takovéhle z nějakého důvodu, že jeho tvary vyjadřují moji povahu a je prostě moje, když ho přešiju tak to nebudu já. Jo a ještě jednu věc jsem si díky silikonům uvědomila - až teďka bez nich jsem získala sebevědomí! Ne když jsem je měla  velké, to bylo jakože sebevědomí naoko, kdy jsem čekala že ho získám když budu vypadat podle nějakého standartu...podle toho co se očekává od ženského vzhledu, že mě lidi začnou brát, respektovat, že se budu cítit líp, bla bla bla. To ale nepřišlo, sice ano, byly krásné, užila jsem si to s nima, mohla jsem nosit výstřihy a šaty atypických tvarů, ale uvnitř mě se nic nezměnilo, sebevědomí mi zůstalo stejné. Až když byly implantáty venku, jsem si vydechla, dívala se na sebe do zrcadla a říkám si, tyjo to jsem já! No to je nádhera! Sice mám jizvy ale vem to čert, jsem krásná! A cítím se nejlíp za celý svůj život. Určité zkušenosti jsou nepředatelné, ale prostě za mě, přirozenost je vždycky nejhezčí a pokud jde o plastiky, je to každého rozhodnutí a neměl by se nechat ovlivnit nikým a ničím....já bych do toho teda ROZHODNĚ nešla :o)

56 mariankosnac mariankosnac | 21. října 2018 v 16:07 | Reagovat

[52]: Rakušáci a Němci sú len viac domestifikovaní a korektní. Buďme rádi že sme akí sme, sme možno zlejší ale tak nějak rôznorodejší a životaschopnejší.
https://youtu.be/c4iVQAvOSLc

57 kalia kalia | 21. října 2018 v 17:13 | Reagovat

[54]: no jo, to mě nenapadlo - to by šlo udělat

58 zdeněk zdeněk | 24. října 2018 v 0:44 | Reagovat
59 Kiyu Kiyu | 24. října 2018 v 13:45 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat žen, jestli jsem jediná která menstruuje při úplňku? Je to pro mě zvláštní

60 Simona Simona | 25. října 2018 v 6:13 | Reagovat

[47]: Podľa mňa akýkoľvek umelý zásah do vlastného tela je pre neho zrada. Vníma to každá bunka nášho tela.
Predstavte si, že Vám niekto dá najavo, že sa mu nepáčite, lebo nemáte veľké prsia, alebo rovný nos... Asi tak sa potom cíti vaše telo keď ho chcete meniť... Buďte vôbec radi, že ste zdraví, máte dve ruky, dve nohy, máte oči ktorými vidíte... Mať svoje telo rád také, aké je, prijať ho ako ten najväčší dar do tohto života, v tom je to kúzlo. Krása vyžaruje z vnútra. Koľko obéznych i báb bez pŕs má sexepíl. Plastika často nič nevyrieši. Nikdy to nebude dosť dobré... a už nikdy to nebudete “vy”.  Mám kamarátku, ktorá bola krásna, len prsia mala menšie. Dala si spraviť prsia a je z nej tuctová baba. Úplne to zmenilo jej identitu, a radšej ani nespomínam facelifty, ktoré vyzerajú brutálne neprirodzene :-(

61 Ja Ja | 25. října 2018 v 6:19 | Reagovat

[59]: Ja :-D a je to normálne. I keď podľa jógy, keď je žena v súlade s prírodou, by pri uplnku mala byt ovulacia, a pri zatmení menzes, pretože fáza Mesiaca je na 28 dní, tak ako by mal byť aj ženský cyklus. .

62 Alue Alue | 25. října 2018 v 9:40 | Reagovat

[60]:  tlustá baba bez prsou není možná... ten špek se tam ukládá taky :)

63 Simona Simona | 25. října 2018 v 14:02 | Reagovat

[62]: Myslela som obézne baby, alebo baby bez pŕs, nie oboje naraz... ale musím priznať, že aj takú babu poznám. Je to možné. Možno to bude znieť neuveriteľne, ale olega má priateľku, ktorá je “pri tele” a nemá absolútne žiadne prsia. Proste jej to príroda zariadila úplne inak, nelogicky. Tuk sa jej asi ukladá všade možne, len nie do hrudníku :-|

64 Kiyu Kiyu | 25. října 2018 v 20:33 | Reagovat

[61]: Děkuji, zjistila jsem že je cyklus bílého a rudého měsíce, což já mám rudý měsíc který je neklidný a žena má spoustu tvůrčí energie

65 leeth leeth | 25. října 2018 v 22:58 | Reagovat

ten kouzelník je sladký, nádherný a show se snaží udělat zajímavou, škoda toho, jak levně se tváří u těch starých známých triků.. a jak divně, falešně ty triky vypadají..
(a jako vždy, všechny jsou v komentářích vysvětleny, jsou tam odkazy i na videa. jak s tím copperfieldem :))
zase se prokazuje, že lidi s pravými schopnostmi se asi nemají důvod někde ukazovat, a ještě v talentové show. :)

66 Ježovka Ježovka | 28. října 2018 v 18:36 | Reagovat

Čistě na odlehčení...

Tohle roztomilé video mě zaujalo tím zeleným mužíkem(ač je to vlastně dítě), jak taky jinak. Minimálně by se v tom dalo najít takové mikro poselství o sledování znamení :D

https://www.youtube.com/watch?v=vB67ddBhO1c

67 zdeněk zdeněk | 28. října 2018 v 22:27 | Reagovat

Když si já vzpomenu na svoje názory v 15ti, tak se prvně směju a pak se chci haňbou propadnout. :-D Martin Kubeš by si měl dát studenou sprchu.....

68 Ježovka Ježovka | Web | 28. října 2018 v 23:57 | Reagovat

Ách jaj. Ničí věk nesoudím, to není můj styl. Ale ty názory... Ách jaj, já prostě nesouhlasím, politicky korektně řečeno. Rozbor na tadesco pravdivý, něco jsem se přiučila, to je fajn. Pan Marný musí být studnice a spojovací kanál k úžasným vědomostem(pokud tě učil, Aluško, tak ti jen tiše závidím - v dobrém řečeno).

No, já byla v patnácti ještě taky trochu šmudla(heh, fajn, jsem pořád - no a co), lehce naivní a lehce ještě dítě, pak jsem dostala po čuni od života a naivita je, aspoň z větší části, pryč. Ono to dospívání je hodně o tom, že si několikrát nabijete a je vám ublíženo i od druhých.

Každopádně tohohle týpka bych v tzv. vysoké politice viděla nerada. Slogan politika pro mladý mě fakt nebere... mladí jsou příliš snadno ovlivnitelní a vymytí korektností, je mi líto. a to říkám jako tzv. mladý člověk. Pokud však mám pana Marného chytat za slovíčko nebo ho brát zcela doslovně, některé pasáže mě lehce dráždí - třeba část, kde naráží na "slabé jedince". No, chápu, že to nemyslel doslova, úplně a zcela a že to není pravidlo platné pro všechny, už vůbec ne u lidí. Ale oni tzv. slabí jedinci jsou často chováním lepší, než ti "silní":) stačí se podívat do českých škol. faktem ale je, že silný jedinec dokáže své problémy řešit a tím je silný, vnitřně. slabý s nimi zatěžuje ostatní a ne a ne se z nich dostat, spíš si na ně neustále dokola stěžuje. takže je to nejspíš víc uvnitř(huh, až teď mi to došlo - je to uvnitř. brala jsem to moc fyzicky, ale mazat už to nebudu).

Mimochodem je zvláštní, že spoustu lidí si během puberty prošlo akné, je to přirozený, ale já ho vůbec neměla a nemám. hmm.

69 Ježovka Ježovka | Web | 29. října 2018 v 2:12 | Reagovat

Ohledně mého, momentálně zatím nezveřejněného, komentáře!! >>> Proboha, omlouvám se, zmatlalo se mi to v hlavě! Na slabost nenarážel TM, spletlo se mi to dohromady s jedním komentářem pod tím a vnímala jsem to jako součást článku! omlouvám se. TM nic o slabosti nepsal, o tom se diskutovalo pod tím. moje chyba!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama