V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

10 Speciálních fotografií, na kterých se objevila andělská zjevení

30. listopadu 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Záhady
V pořadí druhý článek na téma záhadných fotografií s nadělskými postavami.
Užijte si dnešní speciál a napište, co si o nich myslíte.

1. Anděl u autonehody

Postava, která může představovat všelicos. Anděla, nebo i ducha.


2. Anděl a děti

Tuto krásnou okřídlenou postavu s dětmi někdo vyfotil na Floridě. Vypadá, jakoby se jich dotýkala a opravdu se zdá, že je to anděl strážný.3. Anděl z mraků

Fotografie byla pořízena 13.března 2013, Royal Palm Beach na Floridě.


4. Anděl v kapli

Tuto světelnou postavu někdo vyfotil v katolickém kostele. Glenview, Illinois. Údajně se tam zjevila dokonce dvakrát.


5. Anděl u požáru

Tato postava se ukázala na snímku, který dokumentuje požár v Austrálii.


6. Zahradní anděl

Tuto postavu vytvořila voda ve fontáně v Britské Kolumbii (Kanada)


7. Anděl na koncertě

Postava, co se jeví jako anděl, se objevila na jevišti, na akci Promise Keepers. Baptistický ministr Miles McPherson říká, že použil svůj iPad k fotografování mužů na podiu, když v tu chvíli zachytil světelnou postavu. Pro jistotu pastor udělal další fotografii a i na ní se objevilo andělské světlo.


8. Slavný zlatý anděl


9. Anděl, nebo spíš zahradní víla?

10. Anděl, nebo duch?

Postavu zachytila kamera místního lovce, která měla senzor pohybu. Dodnes nebyla objasněna.© Alue K. Loskotová, www.aluška.org 2018

 


Komentáře

1 Choco Choco | 30. listopadu 2018 v 1:10 | Reagovat

A teď můžu jít v klidu spát. Děkuji ^.^

2 mariankosnac mariankosnac | 30. listopadu 2018 v 1:19 | Reagovat

Anděl u autonehody - no ak niekto z toho auta prežil tak to musí byť anjel strážny. V opačnom prípade... anjel ktorý to zbabral.

3 kachni noha kachni noha | E-mail | 30. listopadu 2018 v 6:56 | Reagovat

před měsécem jsme jeli brzo ráno na vejlet a libovali si že ještě bude relativně teplo - teploměr na palubní desce ukazoval 8 nebo 9 stupńů, když kolem nás projela houkající sanitka a teploměr se zbláznil, začal pípat a zastavil se až asi na minus osmi, ale jak sanitka zmizela tak se vrátil do původní teploty, mohl by mi to případně někdo vysvětlit? díky

4 Alue Alue | 30. listopadu 2018 v 7:55 | Reagovat

[3]:  duch ze sanitky vám foukl na teploměr? :-|

5 Theofil Theofil | E-mail | 30. listopadu 2018 v 11:14 | Reagovat

Mno ja nevim ...andele s kridylky...me se vzdycky namaluji kulicka a napojeni takovy vejir...me to prijde vsechno jako fake

6 Hvezda Hvezda | 30. listopadu 2018 v 17:42 | Reagovat

[2]:Andel to nezbabral podle me  ten clovek prezil. Protoze andel smrti je asi cerny....asi ..nechci se hadat boze jen to ne ale je preci andel co prevede dusi z jedne dimenze te nasi do dalsi za svetlem. Andel nic zbabrat nemuze to delame my lide ale v mladi jsem psala a vyjadrovala se stejne. Takze to chapu.

7 mariankosnac mariankosnac | 30. listopadu 2018 v 21:28 | Reagovat

[6]: Anjel prevadzajúci duše ma tiež napadol ale nie som si istý či niečo takéto existuje, nepamätám že by som o tom počul, možno v nejakom filme, v horore Oko boli nejaké čierne tiene ktoré videla len Jessica Alba a tuším i v Duchovi so Swayzim.

8 mariankosnac mariankosnac | 30. listopadu 2018 v 22:11 | Reagovat

[3]: Čiste teoreticky to mohol byť anjel, strážiaci človeka v sanitke alebo sanitku aby sa nevybúrala :D

Náhla zmena teploty okolitého priestoru
Ak pocítime v miestnosti, kde sa práve nachádzame, náhlu a nevysvetliteľnú zmenu teploty, znamená to, že strážny anjel je naozaj veľmi blízko. Strážni anjeli sa premiestňujú a existujú prostredníctvom frekvencií a vibrácií.

Prítomnosť strážneho anjela môže vplývať na spôsob, akým molekuly vzduchu spolu reagujú, čo môže mať za následok pozorovateľnú zmenu v teplote miestnosti či priestoru, kde sa práve nachádzame.

Čudné správanie elektroniky
Možno sme niekedy na vlastné oči videli, ako sa náš televízor zapol sám od seba, alebo sa sám opakovane prepínal na ten istý kanál. Je to ďalším jasným znamením, že náš anjel strážny sa usiluje s nami spojiť.

Ako sme už spomínali, anjeli sa pohybujú a existujú prostredníctvom frekvencií a vibrácií, ktoré môžu mať rušivý vplyv na fungovanie elektronických zariadení.

9 Ježovka Ježovka | 6. prosince 2018 v 21:56 | Reagovat

[2]: No, jenomže v určitých chvílích mají lidé určeno v daný moment zemřít. Hádám, že andělé bývají při tom a pomáhají klidnému přechodu.

[4]: :D

[7]: anděl a napadnul tě? to by mohl být leda tak jeden z padlých nebo to bylo něco, co se jako anděl tak maximálně tvářilo.

Co to ta čtyřka O_O to je neuvěřitelný! vždy mám pocit, že mi něco takového stojí u postele, když s tím mým v noci mluvím - zajímavé, jak se podle jednotlivých období mění(a vidím kolem nich ještě takovou lehkou rozmazanou mlhu, také světlou, něco podobného jako naše aura, tak tohle je kolem nich). Pořád byli dva a teď najednou je "tam" už nějakou dobu především jeden, momentálně všechno šéfuje. A nemá to zrovna lehký, chudák.

Nebo ten anděl na koncertě je taky dobrej:D

Ta poslední je taková zvláštní, těžko říct, zda je to něco dobrého ??? nikdy jsem je fyzickýma očima neviděla/jako malá určitě, ale nejsem z těch, kdo by si to pamatovali/, ale andělé bývají takové zářivé postavy, plní energie protože jí sami jsou. A tohle je takové trochu jak od energie vysáté, ale zase kdyby to byl vyloženě přízrak, bude to vypadat jinak... hmm 🤔

21:54

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama