V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Fotografie a její vliv na život a osud člověka

11. listopadu 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Energie
Věděli jste, že někdy může jedna fotografie změnit váš život, ovlivnit vaše vztahy s okolními lidmi, vaše podnikání, štěstí a zdraví? Při pohledu na fotografie si většina lidí neuvědomí, že každá z nich má vlastní energetiku a někteří lidé mohou prostřednictvím fotografie ovlivnit život a osud osoby zobrazené na fotografii. Týká se to papírových fotografií, fotografií na sociálních sítích, webech atd.

Už odedávna lidé věřili v propojení mezi člověkem a jeho zobrazením. Z pokolení na pokolení se předávaly mystické příběhy, které vyprávěly o vztahu člověka a jeho portrétu a také o lidech, kteří zemřeli, jakoby předali plátnu umělce svou životní sílu. Pomocí rodinných portrétů způsobovali středověcí čarodějové a vědmy prokletí daného člověka.

V polovině devatenáctého století byla objevena fotografie a zároveň byl odstraněn prostředník - umělec, který svým biopolem, svou energií, talentem, nebo chybějícím talentem, mohl ovlivnit osud portrétu a jeho majitele. Díky fotografii mohl jít kontakt od hledícího na zobrazeného ve větší míře napřímo. Je třeba zmínit, že každý fotograf jako přímý účastník snímku, také zanechává na fotografii určitý energetický otisk, i když je několikanásobně menší, než zanechaný otisk umělce na portrétu.
Dnes již odborníci v praxi prokázali, že pomocí fotografií lze efektivně "pracovat" s jakýmkoli objektem na ní zobrazeným i na prakticky neomezenou vzdálenost. Je možné číst pomocí fotografie jakoukoliv informaci o dané osobě a ovlivňovat ji. Fotografie umožnila odborníkům ovlivňovat lidi bez ohledu na vzdálenost.

Každá fotografie má neviditelné spojení s osobou, která je na ní zobrazena. Díky ní je možné s vysokou mírou jistoty určit, zda je daná osoba živá nebo mrtvá, jaké nemoci má, jaká je její evoluční úroveň, kvalita bioenergetiky a mnoho dalších informací. Pokud danou osobu přes fotografii konstruktivně ovlivňuje odborník, tak je možné ho uzdravit z nemocí, nebo zvýšit jeho energetickou hladinu, provést diagnostiku, nebo třeba odstranit narkotickou, alkoholickou závislost. Samozřejmě, že je možné danou osobu ovlivňovat i destruktivně.

Experimenty s kuřátky
V jedné z laboratoří se uskutečnil výzkum, který se zabýval vztahem fotografie a objektem zobrazeným na dané fotografii. V pozici účastníků experimentu byla čtyři nově vylíhlá kuřátka. Všechna kuřátka byla absolutně zdravá, což potvrdilo veterinární vyšetření. Všechna kuřátka se na sebe podobala, jakoby byla čtyřčata a všechna byla držena v absolutně stejných podmínkách pod dohledem laboratorních pracovníků.

Kuřátka byla označena, jedno z nich bylo vyfotografované a následně byly fotografie rozdány velkému počtu lidí. Každého držitele fotografie požádali, aby se díval na fotografii, pokud mu bude smutně na duši, nebo když onemocní, bude mít nedostatek sil, deficit energie. Držitel se měl nejen dívat na fotografii, ale i myslí brát energii na regeneraci svého organismu.

Tři pokusná kuřátka, která nebyla fotografovaná, se krásně vyvíjela a rostla. Čtvrté kuřátko zobrazené na fotce viditelně zaostávalo ve vývoji, a rozvíjelo se hůře ve všech kritériích. Po ukončení experimentu vyžadovalo kuřátko speciální péči, aby vůbec přežilo. Podobný experiment byl proveden s rostlinami a výsledek byl podobný.
S organismem člověka probíhá něco podobného. Tyto experimenty ukázaly, jak dochází na dálku k "odčerpávání" životní energie ze živého objektu pomocí fotografie. Životní energie kuřátka začala proudit k držitelům fotografií, což se okamžitě projevilo na jeho stavu.


Před pár desetiletími, když ještě neexistovaly fotoaparáty v telefonech a fotoaparáty byly cenově méně dostupné, také společnost neznala sociální sítě dnešního typu a fotografie zůstávaly ve většině případů pouze v rodinných albech, tak byl energetický vampyrismus přes fotografie minimální. V současné době jde o značný problém.

Ruští vědci A. Stepanov a A. Možajskij uskutečnili sérii experimentů s fotografiemi žijících i mrtvých lidí. Vědci ovlivňovali fotografiemi vodu a následně zkoumali tuto vodu chromatografickou analýzou. Bylo zjištěno, že voda, která přišla do styku s fotografiemi živých lidí, je výrazně rozdílná od vody, která byla v interakci s fotografiemi mrtvých lidí. Tento výzkum umožnil s vysokou pravděpodobností určit, zda je daný člověk živý, nebo mrtvý. Kromě toho se měřilo i vyzařované biopole fotografií.

Během experimentu se nacházely fotografie v obálkách. V 75% - 85% případů vědci dokázali určit, kde se nacházejí fotografie živých a kde mrtvých lidí. Vědce také překvapil fakt, že pokud položili fotografii mrtvého spolu s fotografií živého, tak společné biopole zmizelo. Pokud se člověk zobrazený na fotografii nacházel blízko fotografie, taktéž biopole fotografie zmizelo.


V současné době je preferována hypotéza, že fotografie je jakýmsi klíčem k získání informací o daném člověku. Praktikující specialista může pomocí fotografie člověka říci mnoho o jeho minulosti, budoucnosti, zdravotním stavu a také o jeho vztahu s lidmi, stavu jeho energetického pole, jeho defekty a cizorodé struktury, atd. Může ovlivnit tuto osobu jako celek, nebo pouze jeho část.

Vědci stále neznají všechna tajemství fotografie a možnosti fotografie. Vědci mimo jiné objevili jedinečnou vlastnost fotografií - určitým způsobem "značkovat" lidi odsouzené k neštěstí a také objekty (auta, letadla, lodě, budovy), které čekají havárie a neštěstí. Základem těchto fotografií je Kirlianův efekt. Podle odborníků nějaký čas před určitým problémem začínají objekty v sobě akumulovat "energii ničení". Na fotografiích energetického pole člověka nebo objektu pořízených zvláštním způsobem, tato značka vypadá jako černá skvrna, proto je tento jev nazýván "černá značka". Lidé nebo objekty označené černou značkou, jsou prakticky odsouzeni k nemoci, havárii a katastrofě.

U lidí se černá značka může objevit kvůli neopatrným a nečestným činům - porušením morálních zásad, atd. Není vyloučen i přenos černé značky děděním kvůli takzvanému rodovému prokletí. Další příčinou černé značky může být energoinformačních porucha, nebo jiný destruktivní vliv. Třeba myslet i na to, že konzumace alkoholu, užívání narkotik včetně kouření, značně oslabuje přirozené energetické pole.

V 70% případů je možné zbavit se "černé značky". Abyste toho dosáhli, je třeba vědomě změnit svůj životní styl a na prvních místech morálních priorit by měla být pravda a čest. Do určité míry je možné zbavit destruktivního programu člověka i objekt.

Má se nyní člověk stranit fotografií a fotografování? To určitě není řešením, ale při znalostech co je možné fotografiemi způsobit je zdravý úsudek při fotografování výhodou. Fotografie může být radostí a zábavou, ale i nebezpečným nástrojem.


překlad do češtiny Alue
 


Komentáře

1 Luk Luk | 11. listopadu 2018 v 1:19 | Reagovat

Zajímavé, zrovna jsem nad tímhle přemýšlel v poslední době :D vždy mě potěší jak trefně narazím na tvůj článek o něčem, o čem přemýšlím v poslední době.
Trefilo se to vícekrát, tak si asi stačí přát nalézt tyto zajímavé odpovědi na otázky co si kladu ;-)  a Aluška to zveřejní na web, tedy pokud to tady už nebylo.
Pěkně :D

2 Ježovka Ježovka | 11. listopadu 2018 v 3:48 | Reagovat

Uhm... něco podobného jako video. Já podle videa a fotografií našla blízkého člověka:) Úplně do mě v ten moment cinkla ta energie, zarazila jsem se a "hej, to znám, to je mi příbuzné a blízké!", prostě asi velmi podobná rezonance či jak to vysvětlit.

Že se dá přes fotky ovlivňovat a léčit vím dávno. Dělala to léčitelka, která léčila mě jako mladší(a vyléčila! to, co doktoři ne - a že šlo o docela vážný problém(y). řekla "levou rukou si vyber" a podala krabici s homeopatiky a tinkturami. Pár jsem si vybrala a těmi se pak léčila. Kdo na tyhle věci "moc nevěří", tak jen při téhle "historce" kulí očima a nechce věřit, že mě to fakt vyléčilo, haha. Mimochodem mě k ní dovedli andělé přes "náhodnou" známost, přesně věděli, co potřebuju - a to bylo v době, kdy jsem k nim ještě nemluvila)a dělala to prababička. Když nemohl někdo přijít, prostě řekla ať přinesou fotku, že ta bohatě stačí k rozpoznání nemoci. Doktoři v okolí ji nesnášeli... měli proč. Byla živoucí důkaz, že "něco" existuje(a platit za své služby nechtěla, ona dávno dostala zaplaceno delším životem po prodělané vážné nemoci, která by ji jinak zabila. Když někdo přinesl třeba med, tak si teda vzala, ale spíš od bohatších).

"Bylo zjištěno, že voda, která přišla do styku s fotografiemi živých lidí, je výrazně rozdílná od vody, která byla v interakci s fotografiemi mrtvých lidí. Tento výzkum umožnil s vysokou pravděpodobností určit, zda je daný člověk živý, nebo mrtvý. Kromě toho se měřilo i vyzařované biopole fotografií." 😮

No, ještě, že zde na webu jsou návody k energetické očistě, ochraně a jak se co nejvíc bránit před energetickým upírstvím. Kdo je ale známější a pracuje s veřejností, uznávám, to je docela problém. Spoustu "těchto lidí" sice zná postupy jak se bránit(eh, nebo spíš nabíjet) a prostě "vědí", pak jsou tu ale i menší ryby, které nemají ani šajna. A lidi jejich fotky okukují pořád(v případě fakt známých je to opravdu POŘÁD)... Když chudák kuře skoro umíralo, těžko říct, jak se může cítit člověk. Každopádně je tohle dobrý argument, proč pořád vypatlaně neselfíčkovat. Abych všude tahala nablblou selfie tyč a fotila se VŠUDE kam jdu, fotila svoje svačiny, snídaně, každej prd... spoustu lidí to dělá a sakra, to musí být fakt otrava. přijde mi to úchylný, když si vezmu, že je to v tom(instagram apod.) navždy uložený a dohledatelný. takovéto "sdílejte s přáteli svou polohu" a tak podobně. to zrovna! já mám své přátele a nejbližší, kteří by se dali spočítat skoro na prstech jedné ruky, poblíž a ti mají vědět a vědí, kde se nacházím a co třeba dělám. kdo to má vědět, ten to ví.

Že ten vliv pociťuješ i ty, Aluško, to si pamatuju, že jsi říkala. Pro energeticky citlivého člověka je to blbý.

Jo a kdyby někdo neznal Lorda Hurona, šup sem >>> https://www.youtube.com/watch?v=e-GAIV42-XI <<< tohle video má zrovna efekt s deštěm, samozřejmě se to dá najít i bez toho:) jeho hudba je něco úžasného. na tuhle písničku zrovna mám velmi emocionální vzpomínky.

"ale i myslí brát energii na regeneraci svého organismu." - teď si nejsem jistá, nebralo by se toto jako černá magie? 🤔 podobně jako posílání energie. ovšem energetickou kouli - víte co myslím, takovéto co naberete z Vesmíru a pak to máte mezi rukama, pulzující balónek - poslat můžu, to je zajímavé. Vtipný je, jak se to pak vždy "vyfoukne", prostě není, zmizela :D sranda je si s tím hrát, když už to člověk nabere, dá se to pak při dobrém soustředění snadno zvětšovat až je to fakt velké.

3 Jiří Zajac Jiří Zajac | 11. listopadu 2018 v 9:09 | Reagovat

Aluško, posílat přes fotku negativní emoce i třeba kuřátkům je FUJ. Ale ono se to takovýmto lidem vrátí.

4 hanka hanka | 11. listopadu 2018 v 10:40 | Reagovat

Aha, možná proto jsou lidi co se strašně neradi fotí. Třeba moje babička. Já se v poslední době nějak instinktivně taky vyhýbám focení, zvlášť když se se mnou chce vyfotit někdo koho moc nemusím. Měla jsem pocit že to je fakt blbý být s někým na fotce, jakoby to potvrzovalo naše energetické propojení. Něco na tom asi bude.
A ta móda selfíček je otřesná, to jo. Že už to všichni pokládají za samozřejmost, ani se nezeptají jestli vám nevadí že si vás vyfotí. Já už nevysvětluju a prchám pryč, vadí mi to z nějakého důvodu, i kdyby to nemělo energetický dopad.

5 Jarka Jarka | E-mail | 11. listopadu 2018 v 10:56 | Reagovat

Zajímavé, já od malička se ráda dívala na fotky. Když jsem přišla na návštěvu hlavna k příbuzným a půjčili mi fotoalbum, tak nic jiného jsem nepotřebovala. Je fakt, že některé fotky mě zaujaly hodně a některé vůbec. Já se nerada fotím a na málo které fotce se sobě líbím.

6 :) :) | 11. listopadu 2018 v 16:13 | Reagovat

Souhlasim, vim o tom, ale i presto vsechno se fotim moc rada, hlavne s lidmi kteri mi jsou blizci :)

7 Ježovka Ježovka | 11. listopadu 2018 v 16:58 | Reagovat

[1]: Přesně, to se mi taky děje! :D I dalším lidem tady.

8 ⚜️ aston 405 ⚜️ aston 405 | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 18:03 | Reagovat

Ten experiment s kuřátkem je pěkně děsivý..... No, kdybys potřebovala jedny krásné modré brýle a tmavomodrý šátek, víš komu napsat 😁. Taky mě zaujala metoda chromatografické analýzy vody, něco si o tom zjistím. Děkuji za překlad 💖

9 Moudravrba Moudravrba | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 18:38 | Reagovat

Takže nakonec indiáni měly pravdu, když říkaly, že fotografie kradou duše. Myslím ale, že pokud si člověk vytvoří dostatečnou energetickou, tak to na něj nemůže mít vliv.

10 Luk Luk | 11. listopadu 2018 v 22:38 | Reagovat

Chci se zeptat, komentáře nelze dát na stránce odkud pochází tento článek, tak tu otázku přikládám sem, zda li někdo neví jak je to s člověkem na fotografii a jestli to napojení na něj ovlivňují nějaké faktory. Jako třeba například, brýle na očích a nejde mu skrz na ně vidět a nebo jestli uhýbá pohledem a nebo je třeba otočen zády, má to nějaký vliv i tohle to? :-?

11 Gray Gray | 12. listopadu 2018 v 7:37 | Reagovat

[5]: Mám to podobně, raději fotím než jsem focená. Sama sobě se normálně třeba v zrcadle líbím, ale na fotkách mi připadá, jako by tam byl někdo úplně jiný.

12 Alue Alue | 12. listopadu 2018 v 11:07 | Reagovat

[10]:  Určitě jo. Když jsi tam s někým, jsi daleko, zezadu, nedíváš se do objektivu atd, je to napojení slabší a méně určité.

13 Simona Simona | 12. listopadu 2018 v 12:27 | Reagovat

S napojením cez fotku súhlasím. Fakt to funguje.

Vedel by mi niekto vysvetliť, prečo naživo väčšinou vyzerám inakšie než na fotke, aj keď sa nikdy nelíčim, maximálne si dám riasenku?
Ľudia mi to vravia keď vidia moju fotku vs mňa na živo, a aj ja to tak často vnímam. Inak, fotím sa minimálne, nemám to moc v láske.

14 zdeněk zdeněk | 12. listopadu 2018 v 13:34 | Reagovat

[11]: Protože v zrcadle je obraz horizontálně otočený, na to jsi zvyklá od malička, ale na fotografiích jsi taková, jakou tě vidí ostatní, na což zvyklá nejsi. Ono to horizontální otočení udělá hodně. :D

15 Lara Lara | E-mail | 12. listopadu 2018 v 13:43 | Reagovat

Prosím máš kontakt na tu léčitelku?? Moc by mi to pomohlo :)) [2]:

16 Alue Alue | 12. listopadu 2018 v 17:23 | Reagovat

[14]:  To jo, když má člověk nějak  nerovný obličej, tak to otočení jde dost znát a je z něho někdo jiný.... čím víc souměrný obličej, tím víc je to člověku buřt, protože vypadá stejně.

17 niky niky | 12. listopadu 2018 v 17:52 | Reagovat

Mě by zajímalo, jak se to dá ochránit, když už někde vyfoceni jsme?

A souhlasím s hankou ve čtvrtém komentáři.Velice pěkně napsáno.

18 Peace Peace | 12. listopadu 2018 v 21:43 | Reagovat

Dalo by se poradit jak objevit nebo jak vyfotit něco tak aby tam mohla být zachycena ta černá značka? Hodilo by se to např. před nasednutím do auta, letadla apod..

19 sasanka sasanka | 12. listopadu 2018 v 23:43 | Reagovat

Děkuji za úžasný článek. Napadá mě otázka, jestli má vliv i stáří fotografie. Jakože třeba ta novější má aktuálnější stav biopole a tudíž je ovlivnitelnější.

20 mariankosnac mariankosnac | 19. listopadu 2018 v 19:37 | Reagovat

[17]: Ochrániť sa to asi nedá, jedine nezverejnovať všade svoje selfie. Zverejnovania svojich fotiek sa zase nemusíte až tak báť, muselo by na vás cez fotku pôsobiť viacej ľudí prípadne jeden čierny mág.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama