V e-shopu Alue.cz jsou nové Brazilské křišťály. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 14.11.

Zápisníček / Listopad 2018

3. listopadu 2018 v 15:25 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.
_____

01.11.2018
Velmi dobré komentáře o samovyléčení přistály pod nedávným článkem ,,Je vůbec normální být v dnešní době zdravá?" Příspěvky jsou důležité a proto bych na ně ráda speciálně upozornila:

,,K lékařům už nechodím téměř vůbec, ani preventivně. Jsem zdravá. Nic mě netrápí od doby, kdy jsem si vyléčila atopický ekzém. Už mě nebavilo nechat si dokola předepisovat kortikoidy s nulovým výsledkem... Tak jsem si musela přijít na to, jak si ten problém vyřešit sama. Hodně jsem pátrala, hledala informace a zkoušela kde co. Různé diety, mazání a přístupy. Jak se říká, že každá nemoc má duchovní příčinu, tak u ekzému to tak opravdu bude, troufám si říct. Mě pomohlo hlavně to, že jsem se smířila s tím, kým jsem a přestala se za sebe stydět. Nejhorší je, když se člověk tím ekzémem trápí, protože to šeredně vypadá a příšerně svědí. Musela jsem se naučit být v klidu a netrápit se tím. Dále pracuji na svých psychických problémech. Snažím se být na sebe hodnější. Vybírám si kvalitní kosmetiku. Na promazávání ložisek mi pomohlo bio nerafinované bambucké máslo. Opravdu mi vyhovuje, používám ho i místo krému na obličej.."
Tinka


,,Ja som mala tiež brutálny ekzém a vyliečila som si ho sama. Ale vedela som aj z čoho sa mi spravil. Trvalo mi 9 mesiacov pochopiť čo sa stalo. Dohladala som si, že koža je akýmsi zrkadlom duše a hneď som vedela, že to musím celé prekopať. Ekzém sa mi totiž objavil, keď som bola psychicky na dne a vravela si, že nemá cenu ďalej žiť... a do rána som ho mala po celých lýtkach. Tmavočervené mokvajúce kruhy... nemohla nosiť ponožky či kalhoty. Všetko sa mi na ekzém lepilo.. Úplne som sa z toho vyliečila po tých 9tich mesiacoch kedy som pochopila, že nič také si už v živote hovoriť nebudem a ekzém začala ignorovať. Do mesiaca zmizol a nie sú po ňom ani stopy. Žiadne krémy som nepoužívala. Zo začiatku som skúšala, ale nič nezaberalo. Zabralo až to, keď som si urobila poriadok v hlave."
Simona

02.11.2018
Zde je důležitý rozhovor týkající se problematiky modrého světla. V kostce řečeno: Koukání do přístroje vyzařujícího modré světlo, dává našemu mozku signály, jakoby bylo poledne. Naše tělo potom netvoří melatonin a to způsobuje poruchy spánku. Usínání u mobilu, počítače a televize je velice nezdravé, člověk je neodpočinutý, dostatečně neregeneruje a dlouhodobá expozice modrého světla během noci může po letech způsobit i závažnou chorobu. Je potřeba vypínat všechny displeje hodinu a půl předtím, než jdeme spát, nebo si alespoň zapnout filtr, pokud už jsme závislí tak moc, že bez toho nevydržíme ani hodinu před spaním.

https://www.youtube.com/watch?v=KPRfsNRYjKo

03.11.2018
Velice zajímavý krátký dokument o pohoří Kailas. Tato hora je velmi jedinečná a energeticky silná. Vyzařuje zvláštní druh ochrany, díky které na ni nikdo z lidí nevystoupal a má na sobě obrovské speciálně tvarované plochy, kterým se říká zrcadla. Tato zrcadla mají ohromnou moc, když člověk ví jak s nimi pracovat. Hodně mě šokovalo, že takový film pro veřejnost vůbec vyšel. Určitě stojí za pozornost.

https://www.youtube.com/watch?v=rC8xIm9aIFc

10.11.2018
Poslední dva dny jsem se skoro nedostala do adminu, zvládla jsem poklikat komentáře a pak mi to vždycky zase vypadlo a neudělala jsem nic. Aktuálně probíhá můj třináctý pokus postavit nový web a přestěhovat se, tak mi držte palce ať to jde svižně, protože toto je opravdu neúnosný stav. Do toho ještě ta odporná reklama nacpaná přímo do začátku článků, s tou se nesmířím už vůbec.
Také mám problém vůbec odeslat komentář na svůj vlastní web. Jednu zprávu posílám pětkrát a nakonec ani nevím, jestli se tedy odeslala, přes to množství červených oken a chybových hlášek, abych ji nakonec našla poslanou dvakrát nebo třikrát. Tomu říkám modernizace... pokud se vám to také děje, ano, nejste v tom sami, je to otřes.


V e-shopu Alue.cz jsou vystaveny nové Brazilské křišťály, které si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=brazilske-kristaly


Na íděsu vyšel zajímavý článek o tom, jak jsou Češi ochotní přijímat uprchlíky. Redakce asi nepočítala s tím, jak jim vyjde anketa, předpokládám že to beztak brzy smažou, až tam dojde nějaký blb a začne si stěžovat, že se opět ukázala pravda veřejně:

,,Více než dvě třetiny Čechů si vůbec nepřejí, aby Česká republika přijímala uprchlíky ze zemí postižených válečným konfliktem. Zhruba čtvrtina dotázaných by migranty na českém území nechala do doby, než se budou schopni vrátit do země svého původu. Odpor vůči migraci se tak po dubnovém poklesu vrátil na téměř historické maximum."

Realita je však ještě někde jinde, jelikož u článku je anketa a hádejte, jaký je výsledek:
Do toho přišel dopis z Itálie, jaká je tamní uprchlická realita. Dopis zveřejnilo Tadesco a upřímně, je to děsivé a neuvěřitelné čtení i pro mne. Neumím si představit, že by se něco podobného mělo dít i u nás. Celý článek je tady: https://tadesco.cz/redakce-obdrzela-mejlik-z-italie-kde-take-venuji-pozornost-tadescu-se-zajimavym-obsahem/

,,cau tomasi. pisi z italie, kde ziji jiz dvacet let. chtela bych ti napsat par informaci o tom, co se tady deje s takzvanymi uprchliky. je to hruza… policajti se jich boji. normalni lidi se zaviraji vecer doma, ale ani tam si nejsou jisti, ze je nekdo neprepadne, neoloupi, neznasilni, popripade nezabije. je jich tu fakt houfy. hlavne nigerijska mafie, co jede v drogach a prostituci. nikdo nevi co s nima. dam ti sem par linku o tom, ze se nestiti ani znasilnovat mlade holky a zaziva je rozrezat a nacpat do kufru….
tady mas link z minuleho mesice co se stalo v rime sestnactilete holce Desirée. narvali ji drogama a v nekolika znasilnily. umrela po hodinach tyrani a naprosto bez pomoci. nikdo z nich se neracil zavolat sanitku.
rada bych zustala v anonymite. chtela bych aby si i ti cesky slunickari uvedomili, co to je za pakaz! cau"


A nakonec důležitá zpráva dne pro váš barevnější den. Evropská unie stanovila výrobcům toalet normy na to, kolika litry vody je třeba spláchnout výkal a článek dále uvádí, jak jsou na tom evropané v porovnání s američany a afričany.

,,Zatímco Evropané si "vystačí" se stolicí o hmotnosti 100 až 200 gramů za den, stolice průměrného Afričana váží téměř 500 gramů. Američané jsou pak někde mezi tím."

Připadá mi zábavná ta představa, jak asi normy stanovovali a jak reálně probíhal výzkum a vážení stolice. :D

12.11.2018
Na YT je moc pěkná pohádka 12 Měsíčků. Znáte? :)

12 Měsíčků - 2012
https://www.youtube.com/watch?v=wm9bbyqzUjQ

UFO!! Tohle jsem našla náhodou, bohužel nevím kde to bylo točené. Vystavující to nazval padající hvězdou, ale samozřejmě že to přírodní úkaz není, jelikož těles je více a mění trajektorii. Toto je vyloženě UFO. Kdyby náhodou někdo z vás věděl kdy a kde to bylo točené, budu ráda za echo: https://9gag.com/gag/adLjj5Z

14.11.2018
Na YT je kompletní film Marie Terezie z roku 2017 :) https://www.youtube.com/watch?v=VP-VgkcrZgY.....
 


Komentáře

1 Helene Helene | 3. listopadu 2018 v 20:53 | Reagovat

Když už jsme u toho samoléčení, našla jsem skvělý článek o menstruačních bolestech, který mi dáva velký smysl a mohl by pomoci hodně ženám. Sice je v angličtině, ale to dnes není moc problém :).

https://www.ecoutetoncorps.com/en/resources/metaphysical-definitions-20-illnessesdiseasesdisorders/menstrual-cramps-or-disorders/

2 Ježovka Ježovka | 7. listopadu 2018 v 16:49 | Reagovat

O2 má v reklamě hnusného humanoidního robota, už zase... já nesnáším tyhle křížence lidí se stroji! vždycky mají obličej a za tím místo lebky modré elektronické zářivé cosi(echt hnusný modrý světlo, co to asi vypovídá), takže žádná šišinka mozková, krám jeden. a v místní lékárně(dr. max) mají taky jednu takovou velkou ceduli. jako kdyby to už z dálky řvalo "sem nechoď". poslední dobou to kolem sebe vidím čím dál častěji a vůbec se mi to nelíbí, konec matrixu je furt blíž a blíž. ještě chvíli a stane se ze mě vandal, jestli to někdo nacpe někam na veřejné prostranství :D  :D

3 Ježovka Ježovka | 7. listopadu 2018 v 16:50 | Reagovat

"když člověk ví jak s nimi pracovat" hmmmm, tahle data musí být tak zajímavá! [:tired:]

4 Ježovka Ježovka | 8. listopadu 2018 v 0:33 | Reagovat

(rozepsáno původně ve 21:30)

Hmmm. tak jsem se teď vrátila z večerní procházky(původně nákup, ale co už, nestihla jsem ani to Tesco)a tohle už fakt není náhoda. šla jsem a prostě se jen tak ohlédla doleva, bez důvodu, prostě tak. při poslouchání hudby to někdy dělám, celkově když je tma, dávám si větší pozor. no a na té levé straně, na parkovišti, měl někdo parklou starou škodovku s návleky na sedačky od Playboye - takže čtyři bílí králíci. odmala mě tahle symbolika doprovází! a teď, asi poslední tři týdny, se to vrátilo. a člověka, který je mi blízký, doprovázela opravdu výrazně vždy taky - opět to vede k němu. nebude náhoda, že jsem si zrovna tohle http://jyxo.info/uploads/36/364b3a30922a1f9ec4d3d7bb72f9db8c80278016.png nastavila před nějakou dobou jako profilovku na noťasu.

králík vzal Alenku do Wonderlandu, ukázal něco, co bylo skryté, jeho norou symbolicky vedla cesta mimo Matrix. čili by měl člověk králíka následovat, pokud tedy chce vzít červenou pilulku.

http://jyxo.info/uploads/6C/6c808a1a9ab8e915258d734c14b172b7a251d905.png - (fráze "sleduj bílého králíka" znamená sledovat nápad který by mohl vést na zvláštní místo)

jako uznávám, pokud by to bylo myšlené takhle, tak to, co se zrodilo před dlouhou dobou v mé hlavě, by na "zvláštní místo mimo šedý Matrix" opravdu vést mohlo:D i ten film, který pro mě osobně nesl poměrně hlubokou symboliku - také v něm hodně figuroval králík, celou dobu ho hledali(teda přesněji kapelu "where's fluffy" - where's > kde!). pár dní jsem ho nechala ležet, vzbuzoval ve mně takový "nedodělaný pocit", jako kdybych v něm měla něco najít, ale zatím jsem to neviděla, jen jsem cítila, že to ke mně celé mluví. a o pár dní později mě spontánně napadlo, že se mi ten film fakt hodně zalíbil a mohla bych si s tím k Vánocům pořídit tričko, však fráze "where's fluffy" s králíkem na tom ke mně momentálně sedí. tak jsem pohledala a dámské tričko jsem našla jen na jednom eshopu - čekuju, prohlížím, přemýšlím o ceně. a pak si všimnu, kde je to vyrobené... heh! ta fráze "kde je huňáček" má najednou úplně nového význam, toto je děsivé.

mimochodem štve mě, jak lidi spojují film Matrix s křesťanstvím a Ježíšem("Neo je Ježíš" a tak podobně). Sakra! copak to nejde chápat mimo krabici! Já můžu být Neo, ty taky a ty taky! ten film nemá v tomhle smyslu s křesťanstvím a Ježíšem co dělat. furt všichni dokola Ježíšují a Kristusují a já už jsem toho fakt přejedená.

5 Kiyu Kiyu | Sobota v 11:12 | Reagovat

https://www.youtube.com/channel/UCAk3t7WHs2zjsZpopox8Taw

Dneska na mě vyskočilo video s paní která se ponořila do studené vody a mluvila o tom jak je to povzbuzující, když se podíváte na její kanál je to úžasné. Žije na severu v malé vesničce, nádherně zpívá a pořizuje krásné fotky přírody.

6 hanka hanka | Sobota v 16:57 | Reagovat

O té hmotnosti stolice jsem taky už někde četla, ale nevím kde. Půl kila mi teda přijde fakt hodně :D

Jo a těším se na přesun stránek, na nový design a prostředí....moc držím palce!

7 Ježovka Ježovka | Neděle v 1:37 | Reagovat
8 Ježovka Ježovka | Neděle v 22:54 | Reagovat

054

Aluško... proboha. že já si s tím špiním ruce a dávám tomu vůbec nějakou energii, nevím proč ti to píšu, asi proto, že mi to přijde opravdu vtipný až skoro k pláči/a kapku neuvěřitelný. tomu se říká mít to v palici neskutečně otočené, to dobré je pak pro ně špatné. neptejte se, kde jsem to našla, nechtěla jsem tam lézt, vyskočilo to na mě při vyhledávání na googlu. když jsem tam zahlédla něco o Bracovi, prostě mi nedalo na to nekliknout(nehledejte to, otevřete něco neuvěřitelně dlouhého a tmavého s hnusnou energií, je to tam plné lidí co očividně mají nějaké psychické problémy a doslova jedou v destrukci a strašně je baví se v tom bahně rochnit a představovat si, že je i na ostatních. jako to se snažím vyjádřit slušně). a! narazila jsem na to, že tam dokonce řeší i mě :-D  :-D to snad né. nejspíš víš, o jaké fórum a topic jde, kéž by jim tam tu odpornost celou někdo smazal, protože jací lidé tam píšou a co, to je fakt... NĚCO. něco neskutečně neuvěřitelnýho, když se mám opět vyjádřit slušně.

"alias Ježovka se tam také níže zmíněné diskusi vyřádila. Ta se vždy vyřádí a Alue ji nikdy nevyrazí, přestože jí to tam tapetuje hodně dlouhými a ne moc uspořádanými komentáři. Ona totiž jako by mluvila na zakázku Alue. Skoro jako by si to vždy psala Alue sama. Vše co Alue zrovna potřebuje ze sebe vyvztekat se vyvzteká přes alias Ježovka." <<

"Ježovka je skoro jako by takové druhé já Alue. Hodně povídavá o tom, co má Alue na srdci a někdy nepochopitelně Alue ryla do mnohem stručnějších a smysluplnějších komentářů ve spolupráci s pochlebujícími šikanisty." <<

no věřili byste tomu?... jak se na tohle reaguje? já to nevím, radši asi nijak. nevim jestli zvracet nebo se smát. radši smát. tomu se říká mít neuvěřitelně paranoidní představy o druhých lidech/alias v ostatních vidíme sebe, že/či jak to nazvat. achjo. na co jsem to zas narazila, nikdy víc. člověk někde pokojně diskutuje a dělá co je mu milé a nějací šílenci bez života ho při tom sledují, to mě děsí:D

mimochodem jo, moje komentáře jsou někdy tak trochu cik-cak("neuspořádané"). to bude tím, že jsou spontánní a od srdce, navíc jsem prostě pořád ještě tak trochu mládě a psát na Alušku.org mi prostě dělá radost(a jsem prostě pisálek, odjakživa). víc komentovat nebudu, to nemá cenu, takové přebytky energie nemám a ti lidé by tomu stejně ani nerozuměli, zase by se jim to převrátilo v hlavě na něco úplně jiného. jo a - stručný neznamená správný. že se na to nevykašlu.

054 (nějak ty fuj převzaté texty se špatnou energií zacálovat musím) 054

lekce z toho plynoucí? tito lidé nás utvrzují v tom, že jsme rádi tím, kým jsme! to si říkám vždy, když se mi něco takového stane.

054

9 Alue Alue | Pondělí v 11:26 | Reagovat

[8]:  O jaké vlákno jde netuším, nezabývám se pomluvami na moji adresu a hledím si své práce. Ke slávě a úspěchu antikluby patří a není důvod se kvůli nim znepokojovat. Jsou to místa kde hnisají všichni ubozí lidé, co nic neumí a cítí se líp, když můžou svoji nenávist ventilovat do klávesnice.
Mrzí mě, že jsi se stala předmětem něčí nenávisti jenom proto že se tu cítíš dobře a občas se vypíšeš. Já jsem za obohacení diskuze vždycky ráda.  Abych se přiznala, příspěvky jsou velmi dlouhé a téměř je nečtu, stačí mi vědět že jsou tvoje a potvrzuji ti je automaticky. (tak to ber prosím na vědomí :) buď hodná :D)
Klidně se tomu zasměj, jsi za anonymním nickem a nikdo na tebe nemůže. Kdyby ti někdo nadával tady, tak to ani nepustím. Když se s tím neztotožníš, tak tě to nijak neovlivní. Ostatně nejsi první ani poslední, komu se to stalo. Kdo mě má rád nebo mě nějak hájil, byl často obviněn z toho, že jsem to já pod jiným jménem. Ti chudáci už neví co si jiného mají vymyslet.

10 kalia kalia | Pondělí v 13:23 | Reagovat

[4]: ten film Rande na jednu noc v sobě možná měl něco zajímavého/symbolického, ale zároveň tam byla ta žvýkačka a to mi připadalo nechutný - byl to jeden z mála romantických filmů, které se mi moc nelíbily

[8]: na podobné stránky jsem dříve psala (ne ohl. alusky) a dopadlo to tak, že nejen že na mě byli celkem zlí, ale poté, co jsem tam psát přestala, mi někdo "ukradl internetovou identitu" = začal psát místo mě (snažil se mě napodobit) a psal takové blbosti

naštěstí nemohu najít své duchovní jméno, a tak jsem začala čas od času přezdívky měnit (když má člověk jednu stálou přezdívku, tak někdo může psát místo něj když on psát přestane, ale když přezdívky mění, je to těžší = musel by ho umět fakt dobře napodobit, aby tomu lidi věřili) ..psala jsem tam bez registrace (a ta virtuální "krádež identity" mi nevadila, protože kdyby mi něco takového vadilo, psala bych tam přeci od začátku přes zaregistrovaný účet)

chtěla jsem tím jenom říct, že mě kdysi řešili na podobných stránkách taky, ale od té doby, co měním přezdívky, už mě snad neřeší, protože neví jistě, jakou mám zrovna přezdívku = jestli to jsem já

na ty jejich stránky však nepíšu už mnoho let (a ani nevím, jestli ještě existují)

11 Ježovka Ježovka | Pondělí v 23:35 | Reagovat

O!! hned odpovím i na zbytek(děkuji moc za odpovědi mimochodem), ale teď musím rychle odpovědět na to ohledně UFO.

Zrovna včera jsme byli navštívit babičku, žijí v horách v Krkonoších, takže se tam UFO vyskytují o něco častěji, už jich tam příbuzní před delší dobou pár viděli. A! zrovna nám vyprávěla, jak tam u nich byla na návštěvě sousedka, babička ji šla vyprovodit k cestě. A že prý sousedka najednou vykuleně zírala někam na oblohu, jako kdyby viděla přízrak. Babička se tam co nejdřív ohlédla taky, ale to něco už bylo pryč. Tak se ptala co viděla a sousedka odpověděla, že to vypadalo jako svítící koule, co prostě letěla opodál(dost velkou rychlostí). Možná se to UFO co nejdřív zdekovalo, když zjistili, že jsou pozorováni. Babička z toho byla ten večer tak vyděšená, že honem došla do chalupy a už ten večer nešla ven. Víc pozorování tohoto úkazu nebylo, ale toto sousedka opravdu viděla a nespletla si to ani s padající hvězdou ani ničím jiným, byla to vyloženě zářící koule letící nad nimi. bohužel to nebylo ani možné vyfotit či natočit, bylo to moc rychle pryč.

jestli mi někdo zase bude tvrdit, že kde o svítící racky, začnu křičet. racek a v Krkonoších! no né, tomu říkám objev.

12 Choco Choco | Úterý v 0:59 | Reagovat

[8]: Ale tak ten druhý koment je spíš pochvala, ne? Mě někdo říct, že jsem jak druhé já Alušky, tak se cítím ultra poctěná :D

Ale chápu tě. Taky bych nebyla moc ráda, kdyby mě někdo řešil na nějakém pochybném fóru. Hehe... fóru. Nebo se to skloňuje jinak? Chápete, ne? >.<

13 ginze ginze | Úterý v 14:05 | Reagovat

[8]: Na podobnou diskuzi jsem taky jednou narazila...stačilo mi jednou a neřeším to. Jsou prostě lidé, kteří se tyto stránky snaží shodit a vymýšlí si různé teorie, že tyto stránky vlastně nepíše Alue, ale je za nimi mnoho lidí a Aluška je jen takovou tváří stránek, pak jsou tam teorie, že vlastně všechny komentáře si Aluška píše sama, protože s něčím takovým, co se tu píše, nemůže nikdo souhlasit :-D  :-D  :-D
Ne, ale teď vážně, vůbec to neřeš, to jsou jen nevědomí lidé, kteří se toho všeho bojí, tak si všechno musí odůvodnit tak, aby to sedělo do jejich pohledu na svět. A tvoje komentáře jsou super, velmi moudré :-) Právě proto mám tyto stránky moc ráda, všichni se tu můžeme podělit o cokoliv a není třeba se bát, že si nám někdo vysměje, že jsme na hlavu atd. A na ostatních stránkách, ať si lidi píšou, co chtějí :-)

14 Alue Alue | Úterý v 20:34 | Reagovat

[13]:  Mně třeba nemoderované diskuze vadí v tom, že když je tam na mě někdo sprostý a nikdo to tam nepromaže, tak tím diskuze končí, protože jinak by šla do bahna a toho se neúčastním. - Bohužel většina lidí, když sedí v pohodlí za klávesnicí, se v diskuzích chovají jako hovada a napíšou to co by si nikdy osobně nedovolili, protože by za to mohli dostat přes čumák. Nemělo by se to tolerovat, aby si lidé uvědomili, že v tom není rozdíl a začali se hovat slušně. Ale asi jsem moc velký idealista.

15 ginze ginze | Středa v 14:01 | Reagovat

[14]: Jojo, to máš velkou pravdu, stává se mi dost často, že si čtu zajímavou a přínosnou diskuzi a najednou tam někdo začne být zlý, sprostý, další lidé mu to vrátí...najednou se hádají a už není o co stát. Jenže, když by se zavedly moderované diskuze, tak zase spousta lidí se ozve, že jde o cenzuru a nebude se jim to líbit.

16 Alue Alue | Středa v 14:22 | Reagovat

[15]:  Otázka pak je, komu vadí cenzura. Pokud se chovám slušně, nikdo nemá důvod mi cokoliv mazat a pak mi je to jedno. Na cenzuru nadávají jenom prasáci, kteří by právě chtěli diskuze rozkopávat, naopak ti slušní jsou v moderovaných diskuzích chránění před prasáky.

17 Simona Simona | Včera v 7:18 | Reagovat

[1]: Dnes ku mne prišiel pekný článok ako na ekzém:
http://www.astrolife.cz/?p=26469

18 all-is-magic all-is-magic | Včera v 17:03 | Reagovat

Ahoj Aluško, v jednom dotazníku jsi zminila ze právě čteš knihu o introvertech, ale nezmínila jsi název.. o jaký titul jde?
Děkuji!

19 Namasteen Namasteen | Včera v 20:45 | Reagovat

ahoj, prosim te, co si myslis o surovine mumio? diky

20 Alue Alue | Včera v 22:41 | Reagovat

[18]:  krásná knížka... mám z ní už vybrané čtyři ukázky co chci dát jako články, určitě budu psát recenzi a jinak se jmenuje ,,Jste introvert?" Má na sobě obrázek klučíka zavřeného ve sklenici...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama