V e-shopu Alue.cz jsou nové křišťály z Madagaskaru. - Aktuální výběr ZDE
Sledujte Zápisníček, kde vycházejí aktuální zprávičky. Nejnovější příspěvek: 16.12.

Zápisníček / Prosinec 2018

2. prosince 2018 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Aluška.org
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku :)
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.
_____

1.12.2018
Mnoho odborníků tvrdí, že Afrika je v chudobě udržována uměle a záměrně je také pomocí HAARPu vysušována, aby tam byl hlad a nemohla se postavit na svoje nohy. Přestože má Afrika obrovská nerostná bohatství která se těží, stejně zůstává chudá, protože civilizované země vykupují tyto suroviny za nula nula prd. Své vám o tom poví Mallence Bart Williams.

Mallence Bart Williams o systematickom vykorisťovaní Afriky Západom (SK HCtit)
https://www.youtube.com/watch?v=xOrJqbcS_KA
11.12.2018
Zajímavý online test, pokud chcete zjistit, jestli u vás dominuje více levá, nebo pravá mozková hemisféra. Test je zdarma: https://www.arealme.com/left-right-brain/cs/

13.12.2018
Renata napsala velmi trefný komentář pod poslední vydaný Dotazník, týká se energie kundalini. Můžete si zde všimnout znaků, které doprovází spojení a kontakt s temnými entitami: Pocit nadřazenosti nad ostatními, těšení se na skázu ostatních, víra že jenom já jsem ten osvícený a jen já budu spasen a všichni ostatní jsou blato. Takto se může člověk zfanatizovat nejčastěji prostřednictvím náboženství, ale jak vidíte, jde to i touto cestou. Vyhýbejte se podobným systémům myšlení/víry, jsou nebezpečné pro vás a později i pro vaše okolí. Se skutečným osobnostním nebo duchovním rozvojem to nemá nic společného, je to jen sebestřednost, egoismus a fanatismus.
A jak správně Renata píše, energii citelnou nad temenem hlavy má přirozeně každý člověk, je to ono neustále připomínané napojení na Zdroj, na svoji duši.

,,Alusko zase si mi utrafila s temou kundalini, na ktoru musim reagovat. Ako som uz minule pisala, kamoska ma toto , hovori tomu pozehnanie - prebudila si tu hadiu silu, robi sa to na pockanie, len prilozenim ruk od toho, kto to ma.... Udajne je to uz tak, ze niekedy staci prejst okolo "realizovaneho" v obchode a prebudi sa to spontanne...Vysvetluje mi, ze je to najvzacnejsi dar a ja jej zas vyvsvetlujem , ze dakujem, ale toto nie, ze si nemyslim, ze ked sa clovek topi v srackach a zrazu mu jedneho dna niekto "pozehna" a prebudi v nom silu a on uz vidi svet inak, ze to je len tak, bez prace na sebe, ze to mi teda nesedi. Vcera som sa bavila s jej znamym, ktory je tiez takto orientovany a jemu uz nic nevadi co sa tu deje, on ma v pazi, on je v spojeni s matkou /Zemou/ cez kundalini a rozprava sa so Shivou a uz 3 x videl, ako sas tu zatopi cely svet obrovska tsunami a ze sa na to tesi. Tak som mu povedala, aby toho Shivu nepocuval, ze je to Boh destrukcie a v CERNe pod jeho sochou robia satanske ritualy, aka nahoda....Nic konstruktivne by ti predsa neukazovalo nejaku potopu sveta. Predtym rozpraval o vzostupe, ze len ti prebudeni /kundalini/ maju sancu... Uz som fakt nevladala a vysvetlila mu, ze nie je o nic lepsi ako nejaka neinformovana babicka, kdesi na vsi, s dobrym srdieckom co nema kundalini a ani vedomosti co sa deje na svete a ze to cele bude o cistote duse. No vidim, ze je cas s niektorymi ludmi prerusit kontakty /a ja tomu vraj nerozumiem :D/. Udajne mam aj ja tuto energiu prebudenu /spontanne/ lebo citim pravou rukou vanok nad hlavou, ze to je ono..Lenze citila som to aj nad muzom aj nad dcerou, podla mna to ma kazdy /macky a pes nie, skusala som/."

16.12.2018
Veselé příhody ze života Alušky motoristky

Světla
Postupně spravuju autíčko, ale shánění náhradních dílů je komplikované a zdlouhavé. Tak bylo 14 dnů v opravě a stejně ho tam budu muset ještě vracet na dodělání. Jak vidno, když jste začátečník, tak 14 dnů bez auta už udělá rozdíl. Vyjela jsem od dílny, tma jako v pytli a šinu si to tak pěkně vesničkou. A u toho si říkám sakra to je ale divný, proč mi nesvítí budíky. Když jsem jela sem, tak to ještě svítilo… Nějak jsem na to nemohla přijít, protože pouliční osvětlení bylo dobré a krásně jsem viděla před sebe, tak jsem si řekla že to už řešit nebudu, dojedu dom takhle a zabývat se tím budu zítra, ráno moudřejší večera…. Ujela jsem takhle asi dvě stě metrů. A tu na mě protijedoucí auto zabliká. Nechápu proč, tak zkouším bliknout taky, ale moje auto dvakrát bliklo, zhaslo… Teprve tehdy mi došlo, kdo z nás je tady ten debil a zapla si světla :D - Vteřinu na to se za mnou ozvala houkačka a vidím modrý světlo. Styděla jsem se jako blázen a říkala si to je jasný. To jsou policajti, celou dobu jedou za mnou, čekají až mi to konečně dojde a teď si mě tady odstaví a úplně nejvíc mě setřou. Baba za volantem jede s černýma budíkama. Ti si mě dneska vychutnají. Tak už jsem se s tím začala smiřovat, když nakonec se to přiblížilo a byla to jenom sanitka. … Takže nová věc, když nesvítí budíky, máte vyplý světla. Nádhera. :D

Sezame sezame otevři se
Jindy jsem zase měla za úkol vyzvednout kamoše v servisu. Sraz byl v 11 dopo. Tak si hezky v pohodě vylezu z baráku o třičtvrtě. No říkala jsem si, že možná na rozmražení auta je to trochu pozdě, speciálně když jsem to nikdy nedělala, ale co už, rychleji mi to nešlo. Jsem teď přes zimu jako zpomalený film. To jsem hrubě podcenila, protože autíčko už pět dnů stálo před domem a vždycky na něj zasněžilo, roztálo, zasněžilo. Takže auto pokryté rampouchama, čelní sklo sněhem a ledovkou. To by ale ještě šlo, horší problém byl, že nešly otevřít dveře. Šla klika, dveře cukly, ale dál se neotevřely. Postupně jsem zkusila přední, zadní a nic. Plnou silou jsem za to nervala, abych si úplně nezničila těsnění, ale tahala jsem za to dost. A prd.
Tak tahám za kufr. Ten byl sice taky přimrzlej, ale je to jiný mechanismus, takže stačilo víc zabrat a otevřel se. Uvnitř jsem zjistila, že mám tak dvoumilimetrovou vrstvu námrazy i na oknech zevnitř. Paráda. Tak jsem první dala studený vzduch na okno, s tím že počkám až se mi ohřeje motor a šla ven škrábat. U toho jsem se bavila představou, že by mi nešel otevřít ani kufr a čekali bysme do jara.
Sousedi ze mě museli mít pěknou čurinu, protože nakonec auto stálo třičtvrtě hodiny před barákem a já lítám dovnitř kufrem a z kufru ven. Chvilku škrabu led venku, chvilku sedím uvnitř a snažím se vyrazit dveře, bez výsledku. Narazila jsem si temeno jako blázen, když jsem při jednom vstupu přes kufr podcenila nízký strop, úplně se mi zamotala kebule, ale pokračovala jsem v provozu, akorát jsem byla o to víc na nervy.
Samozřejmě jsem se nemohla nikam dovolat, takže celou dobu nerv, že budu za pobudu co jezdí pozdě. I když už byl motor ohřátý, stejně jsem musela nechat kufr otevřený, takže nějaké vnitřní vytápění moc nebylo, spíš jenom roztálo přední sklo.
Bylo půl dvanácté a přišlo dilema. Sedím tak v kufru a říkám si jak teď.
Dveře jsou zamrzlý, jediná cesta ven je kufr. Když si ho teď zevnitř zabouchnu, tak už se přes něj nedostanu ven. A budu buď bydlet v autě tak dlouho dokud dveře nepovolí, nebo někdo musí otevřít kufr zvenku. A pustit mě. Lol. A když ty dveře za takovou dobu neroztály, jakou mám jistotu, že roztajou za 20 minut až tam budu? - Tož tak nějak ho odchytím, snad se dovolám a poleze do auta kufrem a pak tam budem zavření oba… ?
Moc domyšlené jsem to neměla, nakonec jsem si kufr zevnitř zabouchla a vyjela jsem. Samozřejmě že napůl pootevřené dveře, kde byly odjištěné páčky ale zamrzlý rám, mi celou dobu pinkaly. Zabouchnout zpátky prostě nešly, tak jsem jela s otevřenýma na hulváta.
Dojedu na místo a jako první zkouším dveře. NAŠTĚSTÍ ŠLY OTEVŘÍT. Paráda. Nemohla jsem se totiž dovolat a na místě nikdo nebyl, takže kdyby nešly, musela bych z otevřeného okýnka odchytávat kolemjdoucí domorodce, aby mi otevřeli kufr, abych mohla jít ven z auta, abych mohla jít hledat kamoše dovnitř do servisu.
Bylo to strašný... prý na to existuje nějaké mazání, tak ho musím ještě koupit......
 


Komentáře

1 Cestovatelský Mág Cestovatelský Mág | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 15:13 | Reagovat

Ta černoška absolutně nemá pravdu a její řeč je trochu, nebo spíš více mimo i když to zní důvěryhodně a kdo tomu moc nerozumí, tak si může myslet, že západní svět vykořisťuje Afriku.

1) V Africe těží nerostné suroviny spousta společností z bývalých koloniálních a nekoloniálních (Čína, Rusko, Japonsko) zemí. Všechny společnosti jsou do Afrických zemí pozvané, aby těžbu nerostných surovin provedli, protože si to neumí sami technologicky zajistit. To jak se pak dohodnou na provizích, kolik dostane stát a kolik ta těžební společnost je otázka dohody. Tyto společnosti tím pádem také dávají lidem práci. Samozřejmě asi nebude moc dobře placená, ale otrokářství je zrušeno, takže nemusí tam pracovat a můžou se věnovat třeba IT.

2) Říkal jsem, že si státy Afriky po technologické stránce neumí zajistit vlastní těžbu. Pokud by to uměly, tak by mohli své suroviny prodávat na komoditních světových trzích za reálné tržní ceny. Ta černoška v tom videu tuto možnost ale odmítá, protože by tím trpěl západ což, všem těm afričanům leží na srdci. Ve videu říká:
"Všeobecným přesvědčením je, že zdravá a prosperující Afrika by svoje zdroje nedávala tak lehko a levně, což je logické. Samozřejmě by místo toho prodávala své zdroje běžné na světových trzích, což by ale vedlo k destabilizaci a oslabení západních ekonomik, vystavěných na postkoloniálním systému bezplatného stravování" (přeloženo ze slovenštiny). Čili vlastně říká, že nám ty suroviny darují zdarma ze soucitu, protože jsme na nich závislí z dob koloniální éry, jinak by došlo k destabilizaci západního světa, což by ty afričany tížilo na srdci. Dovolte abych se zasmál :D

3) Můj kámoš byl nedávno v Siera Leone a říkal jak se tam všichni dobře mají a ukazoval mi fotky. Moderní a čisté obchody s přecpanými regály , moderní benzinky, silnice jak v Německu, žádné slumy (jak můžete vidět třeba v JAR a ve většině afrických států), normální domy z cihel se stabilní elektrikou a pitnou vodou všude. Čili říkal, že něco takového v Africe nikde neviděl a že se tato země úplně vymyká jiných Africkým zemím, takže až tak špatně se nemají, pod "nadvládou" západních firem, které tam těží nerostně suroviny.

2 vanilková vanilková | 3. prosince 2018 v 19:16 | Reagovat

Hele! Tohle jsem objevila... Docela mi to tak nějak zapadá do mého pohledu na ženy a muže. V čem jsou rozdílní... Koukněte sami:
https://dovychovat.cz/holcicky/principy-holcicek-zen/

A pak tenhle článek, proč není moc dobrý vrcholový sport pro ženy:
https://dovychovat.cz/proc-vrcholovy-sport-ublizuje-zenam-vice-nez-muzum/

(pardon jestli spamuju, cítím silnou potřebu to někomu ukázat a tady mám pocit, že jsou pro to čtenáři..)

3 Simona Simona | 4. prosince 2018 v 1:20 | Reagovat

Chcela by som upozorniť na jeden článok o DNA a genetike, ktorý ku mne dnes dorazil. Rada by som znovu otvorila tému o zdraví.
Prajem hezký den :-)

http://www.spiritualplanet.cz/nevinte-za-sve-nemoci-a-nedokonalosti-geny-radeji-nahlednete-do-sveho-podvedomi/

4 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | Úterý v 18:02 | Reagovat

To já mám levou hemisféru 48% a tu pravou na 52%. To není špatný výsledek.

5 ginze ginze | Úterý v 19:53 | Reagovat

Zajímavý test :) Mně vyšlo 36% levá, 64% pravá :D

6 Brusinka540 Brusinka540 | E-mail | Úterý v 20:24 | Reagovat

hmmm, jsem skoro půl na půl, 56% a 44%, malinko víc do leva...

7 im im | Úterý v 21:30 | Reagovat

Levý mozek 36%  64% Pravý mozek  prima test :-)

8 Stenly919 Stenly919 | Středa v 10:07 | Reagovat

Zajímavý testík, s těma mozkvýma hemisférama, ale podle mě to moc objektivní není, vyšlo mi 48 % na pravou a 52 % na levou, můžeš prozradit Aluško, kolik vyšlo tobě ?

9 Alue Alue | Středa v 12:15 | Reagovat

[8]: Já mám relativně vyrovnané.

10 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | Čtvrtek v 22:18 | Reagovat

Mně výrazně dominuje ta pravá a vím to už dlouho, není to překvápko :D Nejsem hloupá/alespoň se domnívám, hehe/, ale logika mi občas jde pomaleji - prostě ostatní to vidí a já ne! - matika je zlo.

Ten komentář od Renaty je opravdu trefný!

11 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | Pátek v 8:56 | Reagovat

"You're the Universe looking at itself."

- Jsi Vesmír, který se dívá sám na sebe.

Sakra, toto jsem si právě přečetla od nějaké paní v jedné diskuzi... To je hluboké a ona moudrá, úplně jsem se zarazila. "Svobodná jiskra božského vědomí", vzpomenu si vždy. Taky mi to připomíná ten podivný pocit, který mě tehdy skoro až zastavil: "já jsem všechno a všechno je já." Víc to neumím popsat než takhle jak to přišlo. Jako skutečné uvědomění vlastní existence a toho, jak je ve světě vše propojené a každý má svou zcela originální mini bublinu, ve které je úplně sám a věci se tam dějí PROTOŽE ON. Proto on je všechno a všechno je on. Někdy mě fascinuje zákon rezonance, že se lidé mezi sebou přitahují i když se ještě neznají. Je to jak nechtěná ale přesto chtěná "manipulace", protože jsme si tu rezonanci zavinili sami smýšlením, poté chováním a činy. Takže když dva lidé rezonují opravdu velmi podobně a mají třeba i skoro stejné cíle, můžou se vzájemně přitáhnout, pokud to správně chápu. To by u mě HODNĚ věcí vysvětlovalo. Jak já bych potřebovala někoho kdo ví opravdu hodně aby mi osvětlil moji situaci, jít takhle na nejistotu fakt není příjemný - však i Aluška to zažila, pokud vím. Sama s holýma rukama, jen s plány v hlavě které se zdají na jednu stranu nereálné a nemožné, je to jako mlha na kterou když chcete sáhnout, tak není... Taky si můžu pěkně nabít, jestli jsem to celé pobrala nějak blbě. snažím se furt věřit těm sedmnáctkám na hodinách. Jen kéž bych dokázala zcela zabít ten neustále pochybující hlas v mé hlavě - "to je ale blbost", "haha, jasně, to je nereálný!", "jsi se zbláznila?", "to nejde, protože (hmotné důvody)..." a tak dál a dál a dál. A vysvětlit si, že ona slavná realita je ve skutečnosti pružná, mi stejně nepomáhá. Věřit, věřit, věřit. Přece mi to nenahráli do hlavy jenom tak, to ne. A když mi to - něco pro mě důležité - za pár měsíců vyjde, nejspíš sem napíšu něco fakt inspirujícího ve výbuchu štěstí... :D V to fakt doufám, ale upřímně ani nevím, co bych napsala. Snad se  i šílené sny plní. Srdce umí chvílemi vymyslet neskutečné "nereálné" šílenosti/ač mi to celé zapadá do mé cesty, ta druhá půlka mě zas křičí "TOHLE NEJDE! DOST, PŘESTAŇ SNÍT, TO JE MOC!"/. Protože sice chci, ale to nestačí. Jak řekl Jim Carrey, musíš věřit. Já jsem tak napůl, ten hlas v hlavě je na mě prostě zlej. Ale udělala jsem doteď co jsem mohla a pokračuju, tak ať už pak nahoře dělají co mají, pokud tam fakt jsou a je to celé, k čemu mě dovedli, pravda. Doufám, že tyhle zmatené komentáře budu za půlroku číst o mnoho moudřejší a už tohle budu mít za sebou. Doufám, doufám, doufám.

Je to těžký, jít si za srdcem, když všechno a všichni okolo na mě koukají jak na blázna, což SICE VÍM že je normální, pokud chce člověk jít svou cestou, ale... stejně. umím být splachovací, ale není to někdy lehký a nejradši bych utekla sama od sebe a ze sebe, prostě se vrátila tam nahoru a řekla "vzdávám, Matrix není pro mě, chci domů". Nejsem srab, ale už i takové chvíle byly. Přesvědčíte sami sebe že kašlete na hlas v hlavě, ale pak začnete normálně fungovat a BUM, on je zpět a válcuje vás takovým tím klasickým "no jo prosimtě, to jsou jen představy. TOHLE je realita a VŽDY bude protože tak to prostě je a tvoje sny jsou moc velké a nesmyslné. Se na sebe podívej 'simtě, na to nemáš!" :-? I když vím, že nemá mít pravdu, je to stresující a člověk prostě věčně  p o c h y b u j e  a zbytečně analyzuje páč má prostě strach/a hele, teď jsem se dostala ke kořenu problému, STRACH! ale zabít se ním nenechám/.

Tohle přesně mi tvrdil agent ve snu. Cpal mi, že budu jen "normální řadový občan"/ovčan/ a mé sny se nesplní a měl z toho hroznou zábavu. A pak se neskutečně vztekal, že dokážu reality transformovat, ha!

Někdy mi připadá, že jediná práce kterou můžu dělat skutečně dobře je ležení v trávě a nekonečné přemítání o nesmyslné nesmrtelnosti chrousta :-? kdyby mi za tohle někdo platil, budu fakt dobrej pracovník. Dokážu přemítat fakt dlouho o věcech, nad kterýma jiný mávne rukou nebo nad nima vůbec nikdy takhle nepřemýšlí :-| ale jsem si jistá, že to dělá i spoustu dalších lidí.

! Kdo nechce číst tu slohovku, zde je shrnutí > prostě ano, momentálně se již celé tři roky nacházím/páni, tři roky! no ne! uteklo to jak nic, nic mě celou dobu nezajímá jiného než ta jedna věc a všechno ostatní je mi úplně jedno, ať se děje cokoliv, z hlavy mi to nejde ani kdyby nevim co/ve spirále neustálých pochyb a analyzování a snad se to už brzo rozplete. Si buďte jistí, že se ozvu jak to dopadlo 😏 protože jestli to nedopadne, tak nevím... asi bych ztratila velkou část své víry, obávám se... přeci třeba Kate Whiteman nevznikla v mé hlavě jen tak, přeci jsem kamarádku nepotkala jen tak(přeci ona nemohla ten sen mít jen tak!), celé to přeci není jen tak a jestli OPRAVDU "něco víc" existuje a žiju v Matrixu a mám nějaké vedení a cestu, tak tohle musí být ono! Nezáleží na tom, jak moc šílené to je, vždy jsem něco takového chtěla. Vůbec nevím co bych dělala, kdyby tohle nevyšlo. Nevím kdo bez toho jsem a kam směřuju, fakt ne. Přeci plán mé duše nebylo prodávat v knihkupectví :-? Má to být něco, co chci! Kéž se za pár let ohlédnu úspěšně zpátky a budu se jen pobaveně usmívat nad těmihle komentáři. Chci taky transformovat realitu k lepšímu a pokud by to celé vycházelo fakt tak, jak to chci, tak páni... to by mohlo být epické. Úplně by to až skoro mysticky zapadalo do střípků a útržků tužeb za můj celý život. Kéž bych mohla vidět budoucnost 🤔 ale to bych se nič nenaučila. A jak řekla Aluška - byla by to nuda.

Páni. A to měl tenhle komentář být původně fakt krátký. Co bych jako dělala, kdybych neměla Alušku.org ?.. :D O to víc lituju mého anděla, už tři roky to musí poslouchat každý večer furt dokola, chudák. Závidím mu, že ví, jak a co bude.

12 Václav Václav | Pátek v 11:00 | Reagovat

napřed je kundalini špatná a nyní ji tedy má každý,to je rozporuplné. je to tím, že lidé si vytvořili o tomto mýty. v oblasti duchovní to nefunguje tak že se otočí vypínačem a něco je hotovo, projevy kundalini mají různé fáze, protože každý je jiný. dříve nebylo možné aby byla kundalini aktivní, dokud se člověk plně nevyčistil. evoluce pokročila a nyní má každý tuto možnost pokud to myslí se sebou skutečně vážně(i vesele)-protože odpuštění, milosrdenství.  je to skutečné :-)

13 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | Sobota v 3:19 | Reagovat

??? Potřebovala jsem něco dodělat před spaním a totálně tu usínám... Fakt jsem nemohla vydržet už ani minutu, tak jsem poprosila nahoru o konstruktivní energii a jako kdyby mi někdo dobil do půlky baterku ??? Přestaly se mi zavírat oči a v pohodě. Jak lusknutím prstů jsem se probrala, úplně jsem cítila, jak to do mě "vběhlo". Na "placebo" v tomhle případě nevěřím, byla jsem tak ospalá, že se to takhle samo ze sekundy na sekundu spravit nemohlo.

Jo, pro mě je to prostě zážitek :D

14 kalia kalia | Sobota v 15:53 | Reagovat

Narazila jsem teď na článek na novinkách:
https://www.novinky.cz/krimi/492130-policie-uz-stiha-krale-ceske-tantry-za-znasilneni.html

Jedna z žen redakci dokonce poskytla e-mailovou komunikaci, ve které Vojík její výpověď potvrzuje a snaží se přitom své činy omluvit tím, že jej ovládá něco „silného, intuitivního a divokého“, což nazývá „přivtělenou bytostí“.

15 kalia kalia | Sobota v 15:58 | Reagovat

Někdy mi připadá, že jediná práce kterou můžu dělat skutečně dobře je ležení v trávě a nekonečné přemítání o nesmyslné nesmrtelnosti chrousta :-? kdyby mi za tohle někdo platil, budu fakt dobrej pracovník. Dokážu přemítat fakt dlouho o věcech, nad kterýma jiný mávne rukou nebo nad nima vůbec nikdy takhle nepřemýšlí :-| ale jsem si jistá, že to dělá i spoustu dalších lidí.
- asi to dělá i spousta dalších lidí - taky bych za to chtěla být placená! To by bylo peněz. Někdy mi totiž taky připadá, že jediná práce, kterou můžu dělat skutečně dobře, je ležení v trávě a nekonečné přemítání o..

16 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | Sobota v 19:13 | Reagovat

[11]: jaj... k tomuhle komentáři bych dodala jen to, že včera jsem procházela Lidlem a před kasami mají ta velká skleněná okna. Podívala jsem se a zrovna v tu chvíli projela velká dodávka PPLky s nápisem "Nechte to na nás!"

Pokud toto bylo znamení, tak jsou fakt všude :D

17 Nirvana (alias Ježovka) Nirvana (alias Ježovka) | Včera v 14:04 | Reagovat

"Jsem teď přes zimu jako zpomalený film." No :-| povídej mi o tom. Mně všechno trvá dvakrát tak dlouho, nechápu.

NÁMRAZA JE ABSOLUTNÍ ZLO. Nemám svoje auto a v nejbližší době se na to ani nechystám, ale zkušenosti bohaté. Už jen to, jak člověk často musí brzo vstávat jen, aby "rozmrazil auto" když má jet do práce. Dobře, že pak nakonec šly dveře otevřít, ale upřímně řečeno mě pobavila představa jak lezeš do kurfu a zase z kufru + kamarád, jak by lezl taky kufrem :-D

"A budu buď bydlet v autě tak dlouho dokud dveře nepovolí, nebo někdo musí otevřít kufr zvenku. A pustit mě. Lol." - "Dobrý den, prosimvás pojďte blíž, mohl byste mi otevřít kufr?" :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama